SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ima neko iskustvo sa https://distintas.net/zoe-black ?
Čini se kao najbolja ponuda u Rijeci
Transvestit. Ja sam bio jer na slikama izgleda bomba, ali u stvarnosti nije ni blizu. Nema sise uopce, te slike na distintas gdje se vide sise nisu njene. Ja sam isao radi kurca tako da mogu reci da je zbilja dobar komad i zbilja dobro i zestoko jebe. Sve u svemu puno para za transvestita.
 
Dvoumim se između
i

Jel netko bio kod obje pa može dati neki info?
 
Dvoumim se između
i

Jel netko bio kod obje pa može dati neki info?
Ja sam bio kod Pamele i ici cu sigurno opet. Sigurno jedna od najboljih u Hrv. Jako zgodna sa predivnim kurcem. Pravo GF iskustvo. Skroz napaljena, trudi se maksimalno. Ljubljenje, 69, aktivna i pasivna, svrsava.
 
Bio sam ja kod nje prosle godine 70e pola sata dobra je oral bez kondoma ne gleda na sat ljubi se meni je bila dobra
 
Dvoumim se između
i

Jel netko bio kod obje pa može dati neki info?
Bio sam sa obe. Obe su jako lijepe ali Pamela ima onu energiju koja upali strast.
Još bi pohvalio i Hayley. Izuzetno seksi a ima spolnu privlačnost i energiju kao Pamela. Štepa kao singerica svih 60 minuta i puna je sperme.
 
Stvarno je lik dobar jebač ili samo u reklami ?
Ne razumijem tvoje pitanje. Svejedno:

O Pameli sam već pisao prije pola godine. Potraži moju recenziju.

Natalia Falcon je bila izabrana za Miss Trans, ne znam gdije ili kada. Koristi google pa ćeš naći. Za moje pojmove je pretjerano zadržana ili je možda tada imala slab trenutak.

Hayley zasluži malo opširniji opis jer sam opazio, da je u Beogradu, a možda će doći ponovo u Zagreb.
Sa njom sam bio prošlog ljeta. Ima fenomenalno dobro tijelo i izvanredno simpatičan obraz, potpuno ženstvena, ako ne znaš što krije u gaćicama. Usudim se reći, da nema kamere koja bi pošteno reproducirala njenu ljepotu. Donja slika je najbliža realnosti, barem za moje oči. Osim toga sam imao utisak, da je poštena osoba koja pošteno zarađuje svoj novac a možda i sama toliko voli sks, da mi je izgledala da iskreno uživa.

>> Hayley na TS-dating <<

Shemale-ModelHayley-0795320.jpg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh