SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja čekam ovu iz Zadra crnu da dođe
Jbt šalje mi poruke zove sinoć u 3 jutros cakula jbt koda smo prijatelji iz djetinjstva🙈
 
Sabrina


Možda sam pristran malo ali najbolje iskustvo ikada... Ako niste u formi za otuć barem vrata - prva voda - vrata nije za vas...
Jeli ko s njom? Prije je bila Letizia, vidim da nema oglasa. Meni osobno je bila bolja u akciji od Sabrine. Doduše u paketu su brutala
 
Konačno odradio Lorenu! Inače su moj tip cure još bujnije, ali Lorena mi je od trenutne ponude u Splitu bila najprivlačnija. Apartman u Gundulićevoj, zadnji kat, sama je. Doček u sexy rublju, GFE, ljubljenje, sve kako treba biti. Uredna je, izlizao sam je pošteno u nekoliko poza, od 69 do "Pisces". Uzeo sam pola sata, nije pristala na 2 svršavanja, a ja kod pušenja osjetio da ću svršit, pa ga izvadio i svršio u ruku dok sam je ljubio. Nakon minut ja odglumio da se moram malo napit vode u WC, pa otišao oprati ruku i miška, i onda natrag u akciju. Kod ovako sitnijih cura mi je super šta je možeš vrtit, radit s njom šta te volja. Lagana je pa sam se osjećao ka snagator 😅. Reverse cowgirl, misionarka i doggie za kraj. 2 pucnja, usluga jako dobra, preporuka svima. Još sutra je tu, a u ponedjeljak ujutro ide ća.
 
Znaci i ovoga ima.. dotična me se uvatila porukama zatim jutros šalje da mi poznaje ženu i pošalje skinutu sliku moje zene
I nastavi da joj mora rec te mi screenshota da ima sve moje poruke i da će joj Poslat
Naravno uslijedila je poruka da će šutit ako joj u roku od 30 min uplatim 500 e
Priča ide kao da ju je upoznala dok je bila u Splitu u supermarketu preko neke ženine prijateljice.
 
Znaci i ovoga ima.. dotična me se uvatila porukama zatim jutros šalje da mi poznaje ženu i pošalje skinutu sliku moje zene
I nastavi da joj mora rec te mi screenshota da ima sve moje poruke i da će joj Poslat
Naravno uslijedila je poruka da će šutit ako joj u roku od 30 min uplatim 500 e
Priča ide kao da ju je upoznala dok je bila u Splitu u supermarketu preko neke ženine prijateljice.
Strankinja ili?
 
Znaci i ovoga ima.. dotična me se uvatila porukama zatim jutros šalje da mi poznaje ženu i pošalje skinutu sliku moje zene
I nastavi da joj mora rec te mi screenshota da ima sve moje poruke i da će joj Poslat
Naravno uslijedila je poruka da će šutit ako joj u roku od 30 min uplatim 500 e
Priča ide kao da ju je upoznala dok je bila u Splitu u supermarketu preko neke ženine prijateljice.
Čovjek uglavnom sam sebe zezne, ne smiš im nikad govorit svoje pravo ime to prenesu svom "zaštitaru" i vjerovatno ti to ne radi ona nego on, ne mora ona znat ko si šta si odakle si.. moj savjet je ne uplaćuj ništa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh