SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ajde,ide jedno glupo pitanje,al pošto smo svi i istom sportu,pa da pitam. Kakve trimere koristite za našu zonu? Nikako naći zadovoljavajući
 
Ekipa povremeno sam u ST pa neznam..ima li neka gospođa može i malo starija da ima neke jače sise u gradu.. povoljna.. da dođe i samo neka izbaci sise da svršim po njima.. nije bitan izgled samo da ima prirodne sise.. možda neka koja se ne oglašava ovako..sex me ne zanima znači ono kao nekad starinski
Klasična domača jebaljka ima li tko kakav broj zna li netko takvo što..
.
Sa zubi ili bez?
 
Vridi li ić u domaće Matee? Molim da u odgovoru napišete okvirno godište jer san primjetia da se ukusi razlikuju kod starijih.
Ima 37 godina, meni je jebena, suoer milfica za opalit, malo mršava za moj ukus doduše, nema ljubljenja nema lizanja, ona ti ga popuši i mos je jebat u pozi kojoj Oćeš, mos u po ure koliko os puta
 
Bio u Lorene, prekrasna cura. Slike malo varaju, uzivo ljepsa, sitnija i vitke gradje. Ugodno me iznenadila kada je otvorila vrata. Pravi GFE dozivljaj, ljubi se, ljubi te. Lipe, pune socne usne. Lagani ples i mazenje. Akcija ludilo, bj bez. Tehnika super, od zvukova, nacina, ide do kraja. Sex odlican, kad preuzme inicijativu nabija se i vrti dupetom. Nekoliko poza za kardio vjezbu. Ugodna i za razgovor, priko translatora. Tu je do nedilje pa ko voli nek izvoli. Moje preporuke
 
Bio u Lorene, prekrasna cura. Slike malo varaju, uzivo ljepsa, sitnija i vitke gradje. Ugodno me iznenadila kada je otvorila vrata. Pravi GFE dozivljaj, ljubi se, ljubi te. Lipe, pune socne usne. Lagani ples i mazenje. Akcija ludilo, bj bez. Tehnika super, od zvukova, nacina, ide do kraja. Sex odlican, kad preuzme inicijativu nabija se i vrti dupetom. Nekoliko poza za kardio vjezbu. Ugodna i za razgovor, priko translatora. Tu je do nedilje pa ko voli nek izvoli. Moje preporuke
Link
 
Bio u Lorene, prekrasna cura. Slike malo varaju, uzivo ljepsa, sitnija i vitke gradje. Ugodno me iznenadila kada je otvorila vrata. Pravi GFE dozivljaj, ljubi se, ljubi te. Lipe, pune socne usne. Lagani ples i mazenje. Akcija ludilo, bj bez. Tehnika super, od zvukova, nacina, ide do kraja. Sex odlican, kad preuzme inicijativu nabija se i vrti dupetom. Nekoliko poza za kardio vjezbu. Ugodna i za razgovor, priko translatora. Tu je do nedilje pa ko voli nek izvoli. Moje preporuke
Reka san ti slike malo škicaju Photoshop
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh