SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Iako je profil "unverified", to je ona. Dogovor ide s njom, a ne s agentom što mi je odmah veliki plus. Pristala na kratki video poziv da se uvjerim da je stvarno ona to. Prostor na Plokitama, dogovor lak, večeras napadam
jesi bio kakva su iskustva?
 

Nakon što mi je prošli mjesec kada je bila u Splitu promaknula, ovoga puta sam bio brz i već prvog dana je posjetio. Mia je prekrasna, lijepa u licu, savršenog tijela. Definitivno jedna od boljih cura s kojima sam bio (a bilo ih je). Meni uživo čak i bolja nego na slikama. Preporuka svima, ali požurite jer je u Splitu još samo dva dana pa ide za Zagreb.
 
Pozdrav, novi sam u ovome. Moze neka preporuka kako dogovorit a da me ne zalevati kurava i daju li vise pucnjeva u sat vremena.
Inace sam iz Splita.
 
Pozdrav, novi sam u ovome. Moze neka preporuka kako dogovorit a da me ne zalevati kurava i daju li vise pucnjeva u sat vremena.
Inace sam iz Splita.
U sat vremena obično idu 2 runde. Možeš dogovoriti i 2 puta u 45 minuti, a s nekima i u pola sata. Preporučujem ti da sve dogovoriš prije dolaska, od cijene do svega što je uključeno u cijenu. I naravno, ovdje na forumu potraži savjete iskusnijih kolega, da ne odeš kod neprovjerene cure pa bude zajeb.
 
Do sad u ovoj godini je bilo tuga vecinu vrimena, ali bome ovaj tjedan se nakupilo kvalitetnih cura, neznan do koje bi prvo isa.

Tko prvi dobije koje informacije o Gabrieli neka posta, ako je cura stavrna i ima onu ponudu, ja mislin da se necemo skidat s nje
 
Pozdrav, novi sam u ovome. Moze neka preporuka kako dogovorit a da me ne zalevati kurava i daju li vise pucnjeva u sat vremena.
Inace sam iz Splita.
Na tvom mistu, posto si novi, ja bi ti preporucija Elise za prvu. Ruku na srce, bi ces nervozan, pucat ce te adrenalin...Elise ce te opustit i u sat vrimena lipo ces se provest š njome i nece te zalevatit...kasnije ces vidit da ima svega i svacega po ege-u pa ce ti ovi forum bit od ruke i preporuke

Ajde sritno 👍
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh