OnlyFans djevojke

Vjerujem da ozenis neku iz ljubavi neznajuci za njenu proslost ali ona zna tvoju buducnost tj mogucnost stvaranja uvjetavam te da bi ti prisjelo da saznas da je preko nje presla 5 padobranska divizija a tebi rekla da si vjecni drugi. Pricaj sta hoces mi gledamo njihovu prodlost kao sto one gledaju nasu buducnost.
posteno, ali nije zivot tv show... pa valjda prvo ide neko upoznavanje, pa veza pa itd.. neces je zenit isti dan kad je sretnes... tako da ako si vec usao u brak (kazem.. ako jesi) onda si ili preso preko njene proslosti ili si prerano usao u brak jer ocito nisi upoznao osobu dovoljno, a onda bi se raspao zbog bilo kojeg razloga a ne striktno zbog proslosti.
 
Pa kad se jebu sa kim stignu, dal misliš da ti takva devojka može biti verna ?
pa nije onlyfans direktno jebanje di se stigne... mislim okej kod nas mozda i je, ali ja gledam na platformu generalno.

ali da ti odgovorim na pitanje, mislim da osoba koja je u stabilnoj vezi moze biti vjerna bez obzira na to sta je bilo prije, ali stabilnu vezu treba izgradit... a to se nece desit preko drustvenih mreza.
 
Dajte nesto od ove ako netko ima
 
header.jpg

dasharkiss_free


avatar.jpg
header.jpg

tsvetana.nana


avatar.jpg
header.jpg

pretty_potatoo_free


avatar.jpg
header.jpg

cutehollycooper


header.jpg

litlleannie
 
Nastja Zizek


Pozdrav svima! Moze reup?
 
posteno, ali nije zivot tv show... pa valjda prvo ide neko upoznavanje, pa veza pa itd.. neces je zenit isti dan kad je sretnes... tako da ako si vec usao u brak (kazem.. ako jesi) onda si ili preso preko njene proslosti ili si prerano usao u brak jer ocito nisi upoznao osobu dovoljno, a onda bi se raspao zbog bilo kojeg razloga a ne striktno zbog proslosti.
Moras znati samo jednu stvar da muskarac voli bezuvjetno a zena uvjetno. Tebe ne zanima njen status i koje auto vozi, lova i nekretnine a nju itekako to zanima. Izgled pri tome za nju je puno manje bitan. Naime ona trazi partnera koji je sposoban izgraditi gnojezdo za jaja. To je kod zene bioloski/genetski provramirano. Dakle kad sve to izgubis mislis li sa ce i dalje da te voli? Mozda ce biti emo osjecaja ali otici ce od tebe. Ti s druge strane ne mozes to shvatiti jer volis bezuvjetno i cudis se sto je otisla od tebe. Ovo ti je cista bio/psihologija i nisam ja ovo izmislio. S druge strane uspjesan muskarac trazi partnericu sa sto manje partnera i odredjenih kvaliteta. Kvalitete su izgled,mladost,vjernost,zelja za obitelji. Zena koja je uz njega u svakom trenutku. Dakle takve kvalitete ove koje se jebu po onlyfunsu nemaju. Isto tako i ove sto idu po klubovima i jebu se s prvim koji plati bocu nekog kvalitetnig pica oli vozi bjesno auto u nadi da ce se taj isti vezati s njom a sigurno nece. Vrijednost zene sa sto vise partnera pada. Zasto? Zato sto uzmimo za primjer prosjecnog muskarca i prosjecnu zenu koji ide u klub s namjerom da imaju sex. Prosjecna zenska malo bolje obucena citaj jebozovnije tu vecer u klubu moze imati za sex bilo kojeg muskarca. Prosjecan muskarac sansu za sex u klubu gotova da i nema. Dakle mora biti jebeno zgodan frajer krcat love i statusa i dalje ni blizu kolicini sexa koju ova prosjecna cura moze imati. Buduci da do sexa muskarac jako tesko dolazi neracunam prostitutke za lovu vec pricam o klubu i trazenju sexa njegova vrijednost ide gore s brojem partnerica koje je sevio a kod zene vrijednost ide dolje. Ono sto lako dobijes ne vrijedi puno. Zato frajeri koji su imali puno zena su jebeno privlacni zenama jer su krvavo radili na uspjehu i karijeri da bi to ostvarili. S druge strane zena osim dopicnjaka i sminke koju je stavila da bi dosla do sexa nije ucinila apsolitno nista a isti ima u obilju. To ti je cista istina i sve ove koje govore sa takve muskarce koji su imali puno partnera ne vole lazu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh