BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


jel bio možda netko?
Ja sam bio, al ne ostavljam javne komentare. Uglavnom zaobiđi u širokom luku. Prevara od žene, neda skoro ništa, zapričava, baš se ne želi jebat, al voli pare. I uživo i nije tako dobra ko na fotkama. Preporučam jedino u slučaju da si obožavatelj higijene i loše glume.
 
Ekipa,
Da li je tko imao situaciju da dobije poruku kao od nekog njihovog sa EGE da trazi neku garanciju/ugovor jer sam ja kao puno puta zeznuo zenske i kao da su izgubile novaca i da im smetam kad rade...kao da jel ja znam kako mafia i kartel u HR funkcionira, da ja imam obitelj, bla bla... uglavnom, neka prijetnja koliko sam mogao shvatiti po poruci da bi htjeli izvuci neku lovu iz mene.
a ja ako odem jednom mjesecno i to je to...kad pisem ako ne odgovori u roku pola sata, sat... blokiram broj i ne javljam se vise...jucer situacija kao dogovor, moze ona odmah, ja kazem u 11... ona ok, ali nije prije dala adresu. 11 sati ja pisem da da adresu ne odgovara...2 poruke, nije odgovorila, blokirao broj i to je to... i toliko o tome koliko ja smetam..
je, je...
@dudek23 već sam pisao o nečem sličnom. Ja sam imao situaciju da mi je pimp prijetio, slično kao i tebi da imam obitelj i to. Neće ti sigurno nitko ništa, ali ovo ti je pouka da nabaviš drugi broj koji ćeš koristiti za ove stvari. S tajnim brojem možeš šta oćeš, bez straha da će te itko otkriti.
a baš tako
ima A1 a valjda i drugi po 3€ broj i sim
 

Znam da ima vec recenzija, ali mala je bomboncek, 25 g cistog tijela, kontrakcija trbusnjaka na svrsavanju kod orala impresivna. Neko je spomenuo da je rekla da se Hrvati ne znaju sevit, brijem da sam joj promijenio mindset. Mozda nekima malo premrsava,ali meni taman, volio bi da je uza i oral nije neko bozanstvo, ali skace u reverse kaubojki ko mali crni zeko😂
Dala je i finger kod lizanja kad je vidla da joj pase, ali mislim da je to bio minus. Nije nesto previse glasna. Ne znam kak idu ocijene ali za mene izgled 10, blowjob 6, sex 10. Tolko me izmorila prvi put i na oralu da nisam ni mogao drugi put...
 

Znam da ima vec recenzija, ali mala je bomboncek, 25 g cistog tijela, kontrakcija trbusnjaka na svrsavanju kod orala impresivna. Neko je spomenuo da je rekla da se Hrvati ne znaju sevit, brijem da sam joj promijenio mindset. Mozda nekima malo premrsava,ali meni taman, volio bi da je uza i oral nije neko bozanstvo, ali skace u reverse kaubojki ko mali crni zeko😂
Dala je i finger kod lizanja kad je vidla da joj pase, ali mislim da je to bio minus. Nije nesto previse glasna. Ne znam kak idu ocijene ali za mene izgled 10, blowjob 6, sex 10. Tolko me izmorila prvi put i na oralu da nisam ni mogao drugi put...
Naravno da si joj promijenio mindset. Na forumu svi jebu ko hektor i imaju prangiju od 20 cm 😂
 

Znam da ima vec recenzija, ali mala je bomboncek, 25 g cistog tijela, kontrakcija trbusnjaka na svrsavanju kod orala impresivna. Neko je spomenuo da je rekla da se Hrvati ne znaju sevit, brijem da sam joj promijenio mindset. Mozda nekima malo premrsava,ali meni taman, volio bi da je uza i oral nije neko bozanstvo, ali skace u reverse kaubojki ko mali crni zeko😂
Dala je i finger kod lizanja kad je vidla da joj pase, ali mislim da je to bio minus. Nije nesto previse glasna. Ne znam kak idu ocijene ali za mene izgled 10, blowjob 6, sex 10. Tolko me izmorila prvi put i na oralu da nisam ni mogao drugi put...

ova hana se zalila na nas, sad je u rijeci
 
ima mozda netko insta ili tiktok ove male brazilke. nisam je ulovio u zg kad je bila.

 

ova hana se zalila na nas, sad je u rijeci
Onda sam krivo povezao😂
 

Evo jedna brazilka s pristupom ruskinje. Izgleda ko na slikama, oral 4/10, seks 5/10. Apartman je bar dobar 7/10. Ne bi ponovio.
 

Evo jedna brazilka s pristupom ruskinje. Izgleda ko na slikama, oral 4/10, seks 5/10. Apartman je bar dobar 7/10. Ne bi ponovio.
Bio ja kod nje...dobro izgleda, ali nešto mi je čudno kod nje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh