ZAGREB - Jel bio tko?


Jel bio itko kod nje, instant mi se digao samo na njen seksi glasić. Mislim da cepa 70 eura pola sata, meni dosta... ako su slike upola njene, vrijedilo bi probat
Sve je kod nje niza srednja klasa. Slike nisu njene ili su od prije 10 godina sto bi znacilo i da sada ima 35 a ne 25. Diskrecija slaba(meni ne bitno),higijena sumnjiva,akcija "da se odradi." Da malo manje radi mozda bi imala vremena da sve skupa podigne na neku razinu. Neces nista izgubiti,a ni dobiti.
 
Jebeš godine ako kažu kakva je issat da je neotpakovana nebi je
Usluga je toliko katastrofalna da sve drugo nije vazno. Nisam izbirljiv i u preko 90% slucajeva mi je super, ali ovo mi je bilo najgore iskustvo ikad.
Vidio sam lose recenzije, ali nesto me napalilo pa nisam mogao odolit, nije mi ni zao love nego onog osjecaja "koji k**** ovo meni treba".
Gotovo nista se ne smije, sve joj smeta i ima histericne ispade, svaki cas ocekujes incident. Nemam takve probleme ni s jednom drugom, uopce nisam zahtjevan, pa valjda nije u meni bio problem.
 
Usluga je toliko katastrofalna [...] uopce nisam zahtjevan, pa valjda nije u meni bio problem.
Evo, dao si sam sebi i drugima odgovor, zasto je usluga toliko katastrofalna.

Nitko od vas nije zahtjevan (niti najosnovnije), pa si prostitutke misle, da si mogu sve dozvoliti. Pocinjemo od oglasa s laznim slikama, pa pristup na telefonu (LP bahatoj Kim!), sve dalje preko prostora, njegove cistoce i higijena cure. A o usluzi da ne pricam!

Ja se moram dobro namuciti da zaradim svoj novac, tako ocekujem i od prostitutke. Njima jos uvijek nije jasno (ili ne zele znati!!!), zbog cega muskarci njima idu. Zasto se nije skola za taj "zanat" otvorila nikad necu razumijeti. 98% onih "samoproglasenih profesionalkinja" bi trebalo strpat u tu skolu i kladim se, da bi 95% njih palo kroz ispit! Njima bi se dozivotno trebalo zabraniti u tom "zanatu" raditi.

Just my 2 cents.
 

Dal nude i više od masaže dal zna neko ?
 
Evo, dao si sam sebi i drugima odgovor, zasto je usluga toliko katastrofalna.

Nitko od vas nije zahtjevan (niti najosnovnije), pa si prostitutke misle, da si mogu sve dozvoliti. Pocinjemo od oglasa s laznim slikama, pa pristup na telefonu (LP bahatoj Kim!), sve dalje preko prostora, njegove cistoce i higijena cure. A o usluzi da ne pricam!

Ja se moram dobro namuciti da zaradim svoj novac, tako ocekujem i od prostitutke. Njima jos uvijek nije jasno (ili ne zele znati!!!), zbog cega muskarci njima idu. Zasto se nije skola za taj "zanat" otvorila nikad necu razumijeti. 98% onih "samoproglasenih profesionalkinja" bi trebalo strpat u tu skolu i kladim se, da bi 95% njih palo kroz ispit! Njima bi se dozivotno trebalo zabraniti u tom "zanatu" raditi.

Just my 2 cents.
Jesam zahtjevan u smislu da ocekujem higijenu i normalan odnos prema klijentu. Al nisam zahtjevan da inzistiram na necemu sto cura iz nekog razloga ne voli. Primjer: volim pozu da je ona gore - neke to ne rade. Netko bi inzistirao na tome i sje*** cijeli događaj (bilo kako, odustajanjem ili svađom), a ja se prilagodim i bude mi super. Sta je kome bolje, to je suvjektivna stvar i ne trebas me ti ucit, a za promijenit trziste treba puno vise od par vitezova kurvisa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh