Crystal Richi

Nemoj mi reći da ju gospodin pičkousti još uvijek nije odlikovao i nagradio državljanstvom za posebne zasluge?
Gospodin pičkousti ??
Rista, ja sam iz Bosne i Hercegovine ponosne i ne znam na koga zaista misliš konkretno !

Kod nas u BiH ima jako jako puno pičkoustih i krivoustih !

Bok frende...
 
Kristalka ovaj te voli udaj se za njega pa dođi u RH s bosanskim državljanstvom da mu mi izjebemo ženu!
 
Gospodin pičkousti ??
Rista, ja sam iz Bosne i Hercegovine ponosne i ne znam na koga zaista misliš konkretno !

Kod nas u BiH ima jako jako puno pičkoustih i krivoustih !

Bok frende...
Not-sure.png
 
Sta ste se napalili oko jedne obicne droljetine koju je hrpa ljudi jebalo bez kondoma u dubaiu? Di ste bili 2022 kad je tamo bila i hvalila se kako joj pisaju i seru u usta haha
 
Zato ako dodes u Orasje ili Šamac,to je nama najblize iz slavonije za doci u bosnu,i ako netko zeli doci doci ce,to je relativno blizu,nek se izjasne ljudi iz rh ako zele doci koliko njih ako ima dosta,neka kazu mjesto,ako svima odgovara,a gospodica zeli moze izaci u susret da dode na dan dva super,ima rjesenje,iki neka se gospoda iz rh dogoovre autom,kombijem,jedan cijeli dan uzmu termin nek dodu tamo gdje gospodica kaze da ce bit i eto,ima rjesenja,sve je stvar dogovora i razgovora
strpa se nas 10 u kombi i idemo preko granice, pitaju nas di cemo, kazemo idemo da jebeno crystal cijeli dan jedan za drugim
 
Ma dobro kažeš - to su ustvari sve samo specijalni efekti i vrhunska produkcija na djelu. Umjetni kurčevi koji štrcaju vodu pomoću pumpi iz spremnika. To zapravo ni nisu tvoja usta u klipovima, već CGI.
Pa to je barem svakome na prvu iz aviona očito.
Naravno. Ali veruj mi, 90% ljudi misli da takvi kurčevi ne postoje 🤣
 
Crystal gledam tvoje filmove i kako primaš od bijelaca i crnaca, dvostruku penetraciju i piss bolja si od Cherry Kiss 💋
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh