Marica

dok ti shvatiš da se jedino ti ovdje praviš pametan, u tom trenutku ćeš i shvatiti da je u mom odgovoru dobio sve potrebne informacije , i više od toga. Međutim taj proces se zove odrastanje ako si mlad ili ako si već odrastao onda se zove inteligencija i razumijevanje pročitanog.
uživaj.
Našto spadne Zg. ponuda da se ovdje raspravlja o babama koje su i po godinama a i po stažu davno trebale u mirovinu.
 
a gle fakat je stara ali dela bolje neg 99% ostalih, zato Mare samo naprid
Znači, ništa izgled, godine, bitno samo da radi bolje od 99% ostalih?
Po istoj logici, može ti onda i peder popušiti, napravit će to bolje od 99% ženskih.

Zbilja, što sve ovdje neću pročitati.

Radije ću da mi loše popuši mlada i zgodna kojoj ću makar za kraj svršiti po faci, pa ajde nešto, nego baba. Nemam želudac, jebi ga.

A Uoravo zahvaljujući vama koji plaćate za babe, stanje je takvo kakvo je. Od ponude do cijena.
 
ako je to za tebe isto, bojim se da imam loših vijesti za tebe, BTW od kuda znaš da pederi bolje puše............... u stvari ne zanima me,...... nemoj mi odgovoriti.
ja znam da bolje puše, neevjerojatnooo bolje, potpuno novo i nevjerojatno iskustvo... ali ne želim ga ponovit... koliko je Marica bolja od drugih cura, tolko gay bolje od Marice glođe... samo toliko...
 
ako je to za tebe isto, bojim se da imam loših vijesti za tebe, BTW od kuda znaš da pederi bolje puše............... u stvari ne zanima me,...... nemoj mi odgovoriti.
To vrijedi za sve vas koji idete babi od 60+ i plaćate joj za pušenje. Pa da je ne znam kako dobra, to je i dalje baba.

A to da geyevi u pravilu bolje puše je poznato i bez da probaš. Ne jednom se čulo/pročitalo.

A ti i dalje plaćaj babe, meni ne pada na pamet.
 
To vrijedi za sve vas koji idete babi od 60+ i plaćate joj za pušenje. Pa da je ne znam kako dobra, to je i dalje baba.

A to da geyevi u pravilu bolje puše je poznato i bez da probaš. Ne jednom se čulo/pročitalo.

A ti i dalje plaćaj babe, meni ne pada na pamet.

E, i? Hvala što si nam rekao svoje mišljenje. Vrlo nam je važno.
Neka svatko plaća koga želi i koliko želi. Što ima itko potrebu to komentirati i filozofirati?
 
Zato što ste na taj način ujebali tržište i cijene. No ne očekujem da imate kapaciteta to razumjeti.
A tebi je očigledno nerazumljiv koncept ponude i potražnje, Koliko god tebi to smetalo ili ne shvaćao postoje ljudi kojima odgovaraju neke žene i cijene. Potpuno je normalno da nekim ljudima neke cijene i žene ne odgovaraju. Ali ono što je neshvatljivo jest da takvi ljudi dolaze na dio foruma posvećen nekoj ženi i onda filozofiraju. Ako tebi ne odgovara (a očigledno ne odgovara) pođi durgoj i riješen problem. Ja sigurno ne idem po dijelovima foruma posvećenim nekim ženama koje meni ne odgovaraju i filozofiram o ovome ili onome. Nadam se da ćeš shvatiti baš taj dio.
 
Kad se već razbacuješ pojmom ponuda i potražnja, onda ti je valjda jasno da obje krivulje (ponude i potražnje) teže ravnoteži. I to je upravo slučaj na našem tržištu, ravnoteža ne postoji, jer neki plaćaju i babe od 60+ godina. I kad baba od 60+ stavi cijenu, na primjer, 50€ za pljuganje, onda je sasvim normalno da neka mlađa, zgodnija, utegnutija, neće ni kleknuti za manje od 150€.
Ista je stvar sa masažama. Dok prolazi cijena od 80€ pa na više za masaže sa handjobom, koliko onda košta nešto drugo?
Da je tržište normalno, babi od 60+ bi se dolazilo samo na besplatno, ali ni tada neki ne bi došli (ja, npr.).

Nekad si pušenje od zgodne studentice, u autu, plaćao 30-40€. I to je bila normalna cijena za tu razinu usluge. Neka je danas 60-70€, sa mladom studenticom, i dalje je to prihvatljiva cijena.

Danas za ispod 100€ ne možeš naći tu razinu usluge - pušenje u autu - i da je zgodna studentica koja će se još obući kako želiš i neće komplicirati sa WhatsAppom, da joj šalješ slike...

Ja dosta putujem. Samo ću reći da se u bogatijim državama mogu i dalje naći studentice za pljugu od 50-70€, nije im to neki big deal. Samo treba tražiti dalje od EGE i pucati na one koje se same oglašavaju kao "independent".

A ove naše dižu cijenu kao da je naša kupovna moć 2-4x veća. Istovremeno su u bogatijim državama cijene iste za višu razinu usluge ili čak i niže ako trebaš samo pušenje ili handjob.

Pa sad reci da naše tržište njje u kurcu i da odnos ponude i potražnje nije uneavnotežen. No, i inače je poznato da Hrvati plaćaju za sve i više nego što treba, pa ih zato svi i deru sa cijenama. I radit će to sve dok ljudi ne odbiju plaćati takve cijene.
 
Valjda ti je jasno da cijene nisu na razini iz npr. 2019. Ne možeš očekivati da će žene davati malu cijenu zato što bi ti/mi tako htio.
Znaš što bi se dogodilo kad bi prestali plaćati "bake" koliko žele? Ako misliš da bi se cijene smanjile varaš se. Ogroman dio njih bi odustao jer (s razlogom) ne žele trpiti svakakvu budalu za 30 eur. I ponuda bi bila puno manja nego sad. A što to onda znači? Kad je ponuda manja a potražnja ista cijene rastu. Vrlo jednostavno
 
Kad se već razbacuješ pojmom ponuda i potražnja, onda ti je valjda jasno da obje krivulje (ponude i potražnje) teže ravnoteži. I to je upravo slučaj na našem tržištu, ravnoteža ne postoji, jer neki plaćaju i babe od 60+ godina. I kad baba od 60+ stavi cijenu, na primjer, 50€ za pljuganje, onda je sasvim normalno da neka mlađa, zgodnija, utegnutija, neće ni kleknuti za manje od 150€.
Ista je stvar sa masažama. Dok prolazi cijena od 80€ pa na više za masaže sa handjobom, koliko onda košta nešto drugo?
Da je tržište normalno, babi od 60+ bi se dolazilo samo na besplatno, ali ni tada neki ne bi došli (ja, npr.).

Nekad si pušenje od zgodne studentice, u autu, plaćao 30-40€. I to je bila normalna cijena za tu razinu usluge. Neka je danas 60-70€, sa mladom studenticom, i dalje je to prihvatljiva cijena.

Danas za ispod 100€ ne možeš naći tu razinu usluge - pušenje u autu - i da je zgodna studentica koja će se još obući kako želiš i neće komplicirati sa WhatsAppom, da joj šalješ slike...

Ja dosta putujem. Samo ću reći da se u bogatijim državama mogu i dalje naći studentice za pljugu od 50-70€, nije im to neki big deal. Samo treba tražiti dalje od EGE i pucati na one koje se same oglašavaju kao "independent".

A ove naše dižu cijenu kao da je naša kupovna moć 2-4x veća. Istovremeno su u bogatijim državama cijene iste za višu razinu usluge ili čak i niže ako trebaš samo pušenje ili handjob.

Pa sad reci da naše tržište njje u kurcu i da odnos ponude i potražnje nije uneavnotežen. No, i inače je poznato da Hrvati plaćaju za sve i više nego što treba, pa ih zato svi i deru sa cijenama. I radit će to sve dok ljudi ne odbiju plaćati takve cijene.
Promašio si temu i naporan si
 
Valjda ti je jasno da cijene nisu na razini iz npr. 2019. Ne možeš očekivati da će žene davati malu cijenu zato što bi ti/mi tako htio.
Znaš što bi se dogodilo kad bi prestali plaćati "bake" koliko žele? Ako misliš da bi se cijene smanjile varaš se. Ogroman dio njih bi odustao jer (s razlogom) ne žele trpiti svakakvu budalu za 30 eur. I ponuda bi bila puno manja nego sad. A što to onda znači? Kad je ponuda manja a potražnja ista cijene rastu. Vrlo jednostavno
Pa i sad je ponuda katastrofa i od ovoga teško da može gore.
Više i ne koristim. Pare nisu problem, niti malo, ali je problem što se od mene pokušava napraviti budalu sa ponudom i cijenama, na što ne pristajem.

A i ne pričam o smanjenju cijena, nego o vođenju u realne okvire. Ne možeš mi pušenje u autu naplatiti 100€, toliko ni vani ne naplaćuju, niti ekipa plaća.

Istovremeno bakica naplaćuje 60€, ekipa plaća, dok vani teško da bi joj itko za tu cijenu došao, bez obzira na njeno znanje.
Ekipa preplaćuje usluge generalno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh