OnlyFans djevojke

Pozdrav ekipa😊
Dobila san dojavu da se lipo priča o meni, pa samo da razjasnimo neke stvari.
Mislin da je ovde itekako vidljivo kako je on potrošija tih “250 dolara na poruke sa mnom”, ergo, ostatak teksta je apsolutno izvađen iz konteksta. Ne želin dolazit u situaciju da objavljujen privatne razgovore s bilo kim, ali iman sve crno na bilo.
Ako koga šta dodatno zanima, slobodno se javite u dm.
Kad si vec tu podjeli ljudima content
 
A realno i dala si, ne net si stavila klipove od 1 min a prodaješ 2 min;)
Ako je istina ovo o 1000 (a ja sam realan tip, ako je i istina nećeš priznati:)) ja predlažem da svi uplatimo po 2 i izvučemo sretnog dobitnika koji ide na rendes koji će prenijeti iskustva na forum:ROFLMAO:
Neka doticna ne zaboravi da I ja imam sve crno na bjelo sto se tice razgovora te na of I WhatsApp, a na onoj slici sto je stavila to koliko sam potrosio to je samo tip koliko sam ostavio za njen br mobitela
 
A realno i dala si, ne net si stavila klipove od 1 min a prodaješ 2 min;)
Ako je istina ovo o 1000 (a ja sam realan tip, ako je i istina nećeš priznati:)) ja predlažem da svi uplatimo po 2 i izvučemo sretnog dobitnika koji ide na rendes koji će prenijeti iskustva na forum:ROFLMAO:
Pa eto, vidiš koliko san velikodušna😁
Ako ništa drugo, uvik san bila fer i korektna.

p.s. nije ti loša ta ideja😂
 
Pozdrav ekipa😊
Dobila san dojavu da se lipo priča o meni, pa samo da razjasnimo neke stvari.
Mislin da je ovde itekako vidljivo kako je on potrošija tih “250 dolara na poruke sa mnom”, ergo, ostatak teksta je apsolutno izvađen iz konteksta. Ne želin dolazit u situaciju da objavljujen privatne razgovore s bilo kim, ali iman sve crno na bilo.
Ako koga šta dodatno zanima, slobodno se javite u dm.
pozdrav, realno i nisi neka riba da bih ti platio i 1 cent za poruku.
 
I ja i ti kao I svi ovdje znamo da mogu objaviti samo tip koji sam ti ostavio za broj, a za poruke kad se pise i ostavlja tip to se ne prikazuje..Evo neka se bilo tko od vas pretplati kod gospodjice na of I neka joj pise i da vidimo da li ce se to prikazati u porukama, tko to uradi posaljite mi screen porukama I ja cu refundirati, a ti budi fer I reci jesi li rekla 1000eura ili ne
 
Evo ako brat Dzeno objavi screen tih 250$ koje je potrošija na mene na OF, ide fuck a fan do Božića.
Napravin kolač i rišin putne troškove.
Od čega je kolač?
Ako brat Dzeno želi ja ću ostaviti poruke na tvom IG i OF 'pravda za Dzenu' pa kad si meka srca barem ga odblokaj, možda se zakotrljaju poruke ko onaj adventski kalendar :ROFLMAO:
 
I ja i ti kao I svi ovdje znamo da mogu objaviti samo tip koji sam ti ostavio za broj, a za poruke kad se pise i ostavlja tip to se ne prikazuje..Evo neka se bilo tko od vas pretplati kod gospodjice na of I neka joj pise i da vidimo da li ce se to prikazati u porukama, tko to uradi posaljite mi screen porukama I ja cu refundirati, a ti budi fer I reci jesi li rekla 1000eura ili ne
Mislin da si malo pobrka kako OF funkcionira…
Puno drugačije meni kao creatoru nego tebi😊
Ja još čekam dokaz tih 250$, imaš priliku sad i džabe, samo opali taj screen. Bit će dobar hate fuck.
Svi nestrpljivo čekamo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh