RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

receno je nista korisno, procitaj pitanje opet. Jjasno mi je kakva je situaacija u rijeci al konstantno zanovjetanje kroz postove na forumu nece promjenit situaciju.
Zato pitam jos jednom bilo koga tko je dovoljno kulturno obrazovan da zna razliku izmedu CD i tranny, jel tko provjerio gornji post? thanks
 
receno je nista korisno, procitaj pitanje opet. Jjasno mi je kakva je situaacija u rijeci al konstantno zanovjetanje kroz postove na forumu nece promjenit situaciju.
Zato pitam jos jednom bilo koga tko je dovoljno kulturno obrazovan da zna razliku izmedu CD i tranny, jel tko provjerio gornji post? thanks
Već vidim na tu temu naslov poglavlja priručnika za kulturu i obrazovanje na nivou osnovne škole (uz fotke iz ovog oglasa). Mislim da tebi nije ništa jasno, posebno ne razlika između zanovijetanja i činjenica. Inače su ovi i slični oglasi pod raznim nazivima aktivni cca 15 godina dok je to još bilo shemale. Na starom forumu su neki čak podijelili i svoja iskustva. Od silnog pametovanja propustio si par odgovora na istu temu prije svog posta, a ako znaš zbrojiti 2+2 google tražilica ti je nabolji prijatelj. Ako to nije dovoljno, zašto jednostavno sam ne nazoveš broj u oglasu i dobiješ odgovor na svoje pitanje - to će ti biti najkorisnije.
Svakako se nemoj dodatno uvrijediti i uzrujati, to mi nije namjera.
 
receno je nista korisno, procitaj pitanje opet. Jjasno mi je kakva je situaacija u rijeci al konstantno zanovjetanje kroz postove na forumu nece promjenit situaciju.
Zato pitam jos jednom bilo koga tko je dovoljno kulturno obrazovan da zna razliku izmedu CD i tranny, jel tko provjerio gornji post? thanks
pa evo ukratko ovo bi bila prava Tranny


dok sve ovo ostalo sto vidiš u nasim oglasima su "ajmo rec" CD
 
Sad sam ju kontaktirao, kao u mom je gradu, bon 200, 100 kad dodem..reko nista to, kes na ruke, nudim 500 za pola sata, a ako joj se ne svidim 250 za vrijeme i trud. Ali je butra zesca varalica, izbjegavati svakako!!!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh