Koristite zastarijeli Preglednik. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge web stranice. Trebali bi ste nadograditi ili koristiti alternativni preglednik.
Da san u opticaju,isa bi mozda u nje da isprobam kakva je
Al evo moje misljenje u vezi nje,ovako napamet
Ima reza na profilu ali nista na forumu
Znaci vjerojatno je solidna ali nista vise od toga,a i uz to ima mix starih/novih slika,pa više neznas sta te ceka
Oce li bit razočaranje ili ne.
A s...
Glupo iti raspravljati..bia par puta kod nje.
Već san pisa al samo da ponovim:
Usluga,njena higijena,čistoća apartmana,uvik na vrhunskom nivou,stvarno se potrudi da sve bude tip top
Lp
A da prevrtiš komentare od prošle godine,vidit ces da su ljudi pisali da je bas prezgodna ali tu sve staje dobro..usluga 0 bodova,ko u školi dovoljan(2)
Tako da nije top nimalo,a ja virujen diki i plemiću Mertojaku
Sta se tiče tvog kurcevanja nesto itd,kladin se da pola njih(nas) ima isto...
Pa tu na forumu svako drugi ili treći ima velikog,a i ko šta je kolega doli navea-svaka druga treća ce ti rec to jer one kuže posao.vecina lažu,ali ko to danas ne laže?
Odi na pazar,uzet zeleni štagod,pitaj babu Anđu jel friško ubrano od jutros, rec ce ti da je,a friško je kurac
I baba ce te...