Maserka ST

Imas moj mail pa se mozes I sam javit. Iskustvo je svakome drugacije I sirok pojam. Ja osobno bi te zamolila da se ne javljas na moj oglas, jer ocito diskrecija nije jaca strana pojedinima. Hvala
Cemu takav stav ? covjek prije nego da pare u vjetar zeli cuti jel su iskustva pozitivna i negativna , tome ovaj forum i sluzi.
 
Cemu takav stav ? covjek prije nego da pare u vjetar zeli cuti jel su iskustva pozitivna i negativna , tome ovaj forum i sluzi.
Iskustva su svakome drugacije I Svatko trazi ili ocekuje nesto drugo zato I postoji info koji svakome posaljem da zna sto moze il ne treba ocekivati. Posebno sam naglasila da me ne kontaktiraju osobe koje pisu po forumima jer to nije diskretno I takve mi osobe ne trebaju ni dolaziti. Imaju druge oglase I tako i ja mogu pocet s prijom na kavu kad odem I sretnem nekoga s masaza rec e vidis ovoga ovaj dolazi kod mene na masaze itd al to ne radim. Ovo nije za svakoga I ne treba biti. Nit zelim da mi Svatko dolazi a korisnici foruma mogu razmjenit sto god hoce posla imam svakako a oglas je da se da prilika novim suradnjama al ne pod svaku cijenu. Ionako pola ljudi na forumu drkaju samo na tudje postove
 
A izgleda da su one ode posebna sorta. Najbolje in je davat pare a da ne dodemo
Dat cu ja pare takvima koji tracaju I dzabalerosima da NE dodju kod mene. Nije za svakog ovo I ne treba svatko dolazit. Jesam posebna sam sorta I ostat cu takva jer mi salon nije kolodvor za magarce. Nego za ljude I osobe koje razumiju moj info svi ostali ja cu njima platit da se drze dalje 😉
 
hmmm, ti odmah znas tko ce nakon susreta pisati po forumu o tebi? ili mu na celu pise nick pod kojim je prijavljen na forumu, pa odmah prepoznas da je on taj koji pise o tebi.?
Znam tko NE pise o meni, znaci onaj tko me upoznao dobro na masazama uz kavu I pricu je s vrimenom shvatio zasto ne treba pisat o meni nit me reklamirati ni lipo ni ruzno jer zna da to ne utjece na ono sto radim al utjece na diskreciju znaci na ono sto se ne tice ovog posla. Normalna osoba koja ima svoj zivot se nece s time bavit uopce.Mogla bi ja napravit novu temu da razmjenimo mi maserke iskustva da bude malo veseliji forum. Ovako je malo dosadno postalo vec, na temu iskustva maserki s gostima sigurna sam da bi bilo zanimljivije cuti detalje 😂😉
 
Znam tko NE pise o meni, znaci onaj tko me upoznao dobro na masazama uz kavu I pricu je s vrimenom shvatio zasto ne treba pisat o meni nit me reklamirati ni lipo ni ruzno jer zna da to ne utjece na ono sto radim al utjece na diskreciju znaci na ono sto se ne tice ovog posla. Normalna osoba koja ima svoj zivot se nece s time bavit uopce.Mogla bi ja napravit novu temu da razmjenimo mi maserke iskustva da bude malo veseliji forum. Ovako je malo dosadno postalo vec, na temu iskustva maserki s gostima sigurna sam da bi bilo zanimljivije cuti detalje 😂😉
Ko ti brani
 
Znam tko NE pise o meni, znaci onaj tko me upoznao dobro na masazama uz kavu I pricu je s vrimenom shvatio zasto ne treba pisat o meni nit me reklamirati ni lipo ni ruzno jer zna da to ne utjece na ono sto radim al utjece na diskreciju znaci na ono sto se ne tice ovog posla. Normalna osoba koja ima svoj zivot se nece s time bavit uopce.Mogla bi ja napravit novu temu da razmjenimo mi maserke iskustva da bude malo veseliji forum. Ovako je malo dosadno postalo vec, na temu iskustva maserki s gostima sigurna sam da bi bilo zanimljivije cuti detalje 😂😉
100 rijeci, ali ne i odgovor na moje pitanje. nema veze, glavno da ti odmah znas tko nece pisati o tebi.:unsure:
 
Znam tko NE pise o meni, znaci onaj tko me upoznao dobro na masazama uz kavu I pricu je s vrimenom shvatio zasto ne treba pisat o meni nit me reklamirati ni lipo ni ruzno jer zna da to ne utjece na ono sto radim al utjece na diskreciju znaci na ono sto se ne tice ovog posla. Normalna osoba koja ima svoj zivot se nece s time bavit uopce.Mogla bi ja napravit novu temu da razmjenimo mi maserke iskustva da bude malo veseliji forum. Ovako je malo dosadno postalo vec, na temu iskustva maserki s gostima sigurna sam da bi bilo zanimljivije cuti detalje 😂😉
E da i znam tko pise o meni : imal sto za 200,aj moze li odma sad masaza jebes termine, aj masiraj me kod mene sto si takva aj dodji da se druzimo van posla, jebes masaze, aj na pice pa bija san dva puta vec, masazu cemo lako, I slicno a mogu objavit I screenove raznih bisera na mail sto na sms itd. Al nema potrebe sami ce se prepoznati. Znaci poziva I sa skrivenih brojeva, razni pametnjakovici koji bi mailom dogovarale termin iako lipo sve pise itd mogla bi do sutra al nema potrebe
 
posljednja izmjena:
E da i znam tko pise o meni : imal sto za 200,aj moze li odma sad masaza jebes termine, aj masiraj me kod mene sto si takva aj dodji da se druzimo van posla, jebes masaze, aj na pice pa bija san dva puta vec, masazu cemo lako, I slicno a mogu obavit I screenove raznih bisera na mail sto na sms itd. Al nema potrebe sami ce se prepoznati. Znaci poziva I sa skrivenih brojeva, razni pametnjakovici koji bi mailom dogovarale termin iako lipo sve pise itd mogla bi do sutra al nema potrebe
Ma pisite ustvari sto hocete ja cu se nasmijat na to i radit i dalje, krkani ce uvijek ostat to nema tu pomoci, a normalne osobe ce razumit info i s takvima nikad necu imati potrebe vodit ikakve price oko toga kako je i do sada. Uzalud je nekome objasnjavat nesto ako mu je mantalni sklop na razini zrna pijeska..
 
E da i znam tko pise o meni : imal sto za 200,aj moze li odma sad masaza jebes termine, aj masiraj me kod mene sto si takva aj dodji da se druzimo van posla, jebes masaze, aj na pice pa bija san dva puta vec, masazu cemo lako, I slicno a mogu objavit I screenove raznih bisera na mail sto na sms itd. Al nema potrebe sami ce se prepoznati. Znaci poziva I sa skrivenih brojeva, razni pametnjakovici koji bi mailom dogovarale termin iako lipo sve pise itd mogla bi do sutra al nema potrebe
Kako ti mozes znat ko ti dolazi bolesnik ili neko normalan
 
Kako ti mozes znat ko ti dolazi bolesnik ili neko normalan
pa ne mogu ali se pokazalo da
80 posto bolesnika otpadne vec na komunikaciji mailom. Od onih 20 posto preostalih sto su se normalno javili za info i slike, i kojima ostavim broj za nazvat, otpadne opet 17 posto jer nisu citali info pa me pitaju na mob pitanja koja su vec odgovorena I koji ocekuju da ja iman vremena tipkati se po cile dane sms om il na whatsup, traze jos slika do masaze il slicno. Znaci normalnih ostane 3 posto I s njima se ostvari dugorocna suradnja I vracaju se I ako oni mogu biti normalni shvatit napisano I ponasat se normalno moze svatko. Za ostale ispod toga stvarno me nije briga. Naravno nenormalnih bude I na dolasku sto je rijetko al se dogodi jednom u godini pa otvorim vrata I zamolim da se izadje. Vrlo jednostavno.
 
Pa eto mene si odma napala da se netriban javljat zato sta san otvoria temu. Ako se vec ovde oglasavas budi spremna na to da ce se ljudi raspitivat
 
Pa eto mene si odma napala da se netriban javljat zato sta san otvoria temu. Ako se vec ovde oglasavas budi spremna na to da ce se ljudi raspitivat
NE oglasavam se na Forumu vec na oglasniku, nisam te napala vec je smijesno da netko nije u stanju sam poslat upit za info da vidi o cemu se radi vec da pita druge, al to je svacije naravno pravo a moje je da kad sam vec tu da usput zamolim sve "pisace" da me ni ne traze info na mail vec da kontaktiraju cure kojima ne smeta sto im se objavljuju adrese I brojevi telefona. Tako da npr policija koja prati svaki portal nwma sto neg pojest ujutro krafnu I doc na gotovo obavljena je vecina njihovog posla pa sto ima veze. To je taj dio o diskreciji koji svi traze pa I osobe koje se oglasavaju. Meni ne smeta nista pisite sto hocete, ne bi vam trebalo smetat ni kad bi doslo do narusavanja diskrecije istima i s moje strane. I naravno da se moze doznat tko pise po Forumu. Admin je napisao svoje uvjete koristenja pa izmedju drk.. na tudje objave moze se koji put bacit oko i na druge stvari po forumu. U svakom slucaju pisite sto vas je volja meni svaki dan stizu mailovi I dalje I posla imam s forumom I bez njega. Lipi pozdrav svima I ugodno lito zelim I naravno sto vise postova recenzija, objava, I lovackih prica posebno 😉
 
NE oglasavam se na Forumu vec na oglasniku, nisam te napala vec je smijesno da netko nije u stanju sam poslat upit za info da vidi o cemu se radi vec da pita druge, al to je svacije naravno pravo a moje je da kad sam vec tu da usput zamolim sve "pisace" da me ni ne traze info na mail vec da kontaktiraju cure kojima ne smeta sto im se objavljuju adrese I brojevi telefona. Tako da npr policija koja prati svaki portal nwma sto neg pojest ujutro krafnu I doc na gotovo obavljena je vecina njihovog posla pa sto ima veze. To je taj dio o diskreciji koji svi traze pa I osobe koje se oglasavaju. Meni ne smeta nista pisite sto hocete, ne bi vam trebalo smetat ni kad bi doslo do narusavanja diskrecije istima i s moje strane. I naravno da se moze doznat tko pise po Forumu. Admin je napisao svoje uvjete koristenja pa izmedju drk.. na tudje objave moze se koji put bacit oko i na druge stvari po forumu. U svakom slucaju pisite sto vas je volja meni svaki dan stizu mailovi I dalje I posla imam s forumom I bez njega. Lipi pozdrav svima I ugodno lito zelim I naravno sto vise postova recenzija, objava, I lovackih prica posebno 😉
Niti sam pita tvoj broj a ni adresu. Zanimalo me samo jel ko bia.
 
Niti sam pita tvoj broj a ni adresu. Zanimalo me samo jel ko bia.
Normalno da je netko bija da nije bija ja ne bi radila. Samo ti od normalnih osoba nitko tko je bija nece pisat tu o meni nista.jer drze do diskrecije i svoje i moje I nemaju potrebe radit takvo sto jer znaju kako funkcionira kod mene. Pisat ce iskljucivo ovi sto kompliciraju I koji su na blocku na mom telefonu I mailu. I neka pisu, slobodno to samo potvrdjuje da sam info napisala ciljano I da je sve napisano sa razlogom I da ovo nije za svih I svakoga I zapravo ti se na neki nacin I zahvaljujem za ovo. Otkada traje ovo tu pisanje o meni dobila sam vise normalnih upita u zadnjih uru nego u cili tjedan 🙂, valjda su se pronasli oni kojima sam rekla da me ne trebaju kontaktirati 🤷‍♀️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh