BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Da, pa piše njen blogspot. Melina Vasconcelos. Profesor google kaze ima jedan transistor

@kolege koji su bili. Adamova jabuka? Noge? Ruke? Glas? Mracna soba? Ramena?
 
Da, pa piše njen blogspot. Melina Vasconcelos. Profesor google kaze ima jedan transistor

@kolege koji su bili. Adamova jabuka? Noge? Ruke? Glas? Mracna soba? Ramena?
Samo tvrde sise i oziljak na "picki" kojeg je prekrila sa dlakama i nije mi dala da ju prstenjačim. jebem ti život krvavi više ne idem na kurve majke mi
 
Kad ste vec pokrenuli tu temu,ja sam tranzistor sumnjicav za ovaj oglas:


Mozda sam u krivu ali dajte misljenje 👍
 
Kad ste vec pokrenuli tu temu,ja sam tranzistor sumnjicav za ovaj oglas:


Mozda sam u krivu ali dajte misljenje 👍
Ti si drugi koji sumnja (zd17 tema Zadar).

Ali garant nije. Ful zensko!!!
 
Ima na jednom bra forumu di baš po ovim imenom se piše da je ts.

Zato sam pita kolege. Evo vec jedan napisa, tvrde sise (ege piše natural), pica itd
Daj link tog foruma.

Tvrde sise ima svaka druga za koju piše da su joj prirodne, a naći neku koja daje da se prstenjači je teže nego pronaći toalet papir za vreme korone 😂
 
Kad ste vec pokrenuli tu temu,ja sam tranzistor sumnjicav za ovaj oglas:


Mozda sam u krivu ali dajte misljenje 👍

Ne trebate se brinuti za Julianu... provjerena da je žena... ima i rez od carskog... inače jako dobro iskustvo... zabavna, priča engleski i mašina u krevetu..
 
Ima na jednom bra forumu di baš po ovim imenom se piše da je ts.

Zato sam pita kolege. Evo vec jedan napisa, tvrde sise (ege piše natural), pica itd
Kakve su ovo gluposti, svaka treća Brazilka, ako nije hobit odma mora biti trandza... Cura je sasvim normalna, usluga iznad prosjeka, izgleda uživo bolje nego na slikama, trudi se, pristojna... Jbt taj bra forum kad googlas daje objave iz 2015.e i neku sasvim drugu zensku s tim imenom. Nigdje veze, koji je smisao ovog?

 
Kakve su ovo gluposti, svaka treća Brazilka, ako nije hobit odma mora biti trandza... Cura je sasvim normalna, usluga iznad prosjeka, izgleda uživo bolje nego na slikama, trudi se, pristojna... Jbt taj bra forum kad googlas daje objave iz 2015.e i neku sasvim drugu zensku s tim imenom. Nigdje veze, koji je smisao ovog?

Nije bijo taj forum. Ja nisam ni reka da je. Nego sam samo reka da ima jedna stim imenom. Slucajnost? Moguce!
 
Naravno, a mi ćemo ti poverovati na reč jer link nećeš da okačiš. Zašto i ne bi poverovali, ko još danas laže na internetu 😂
 
Naravno, a mi ćemo ti poverovati na reč jer link nećeš da okačiš. Zašto i ne bi poverovali, ko još danas laže na internetu 😂
Ma nemoraš ti meni ništa verovati, jer nisam reko da je. Jeli je moguce, neznam. Kolege koje su bile pre, nek kazu kako je bilo.


Jeli je ona? Neznam. Dosta godina i kako sam naveo nema slika.

Kad pogledam video na ege profilu, ovako i onako nebi išo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh