BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Ekipa, upravo bio kod ove u Karlovcu. 30 min - 100 eura. Mogao sam i jeftinije, al ajde.
Uglavnom, mala je izgledom top, bolja nego na slikama. Udem u stan, njih 3 sjede i ne znas koja je bolja, odvede me u sobu i akcija.
E sad, akcija 0 bodova. Pusi sa kodomom, nakon pol minute sama sjeda na kitu i pocne skakat. Ljubit se da, al samo mala pusa i vec okrece glavu.
Ja ju okrenem i pocnem jebat, a ona vristat pocela kao da imam 25cm kitu. Ja ju namjerno nabijao jer je pocela nakon 10 min da svrsim samo da me se rijesi. Bio kod nje 25 min i iskreno, nebi ponovio. Za to kaj priza sljedeci put nebi dao ni 30 eura
i koju si onda jebo? ovu meri sa tetovazo il koju drugu ? za karlovac njih se 7 reklamira a kad pises svaka ti salje isti video. ja bi iso iduci tjedan al kak velis bolje da doma drkam
 

Bio kod ayle. Opisom fizicki brazilska skarlett. Da je 10kg mrsavija savrsena bi bila. I malo manje tetovaza.

Inace lagani gfe, ljubi se, moze bilo koja poza.
Oral osrednji.

Tarifa 100/200 30min/1h
Oral 5/10
Akcija 7/10

Nebi ponovio
 
Bio sam drugi put na povratku prema Zg pa da nadopunim. Ostao sat vremena odnosno pola sata pa jos produzio za pola, ostao ukupno sat i pol. Performans odlican kao i prvi put. Dobro se napalila nije ni lubrikant koristila i svrsila tri puta. Pitao za anal, kaze ne da, to joj je intimno i radi samo sa deckom. Kazem joj bas ti je decko sreckovic pa odgovara da ga nema hehe. Dobra vijest je da dolazi u Zg na dva tjedna prije odlaska kuci. Tko hoce pogledati ima insta profil: nattanajurabrazil
hvala za IG… nije loše nekad pogledat kako se curke predstavljaju na mrežama 😁
 

Ekipa, upravo bio kod ove u Karlovcu. 30 min - 100 eura. Mogao sam i jeftinije, al ajde.
Uglavnom, mala je izgledom top, bolja nego na slikama. Udem u stan, njih 3 sjede i ne znas koja je bolja, odvede me u sobu i akcija.
E sad, akcija 0 bodova. Pusi sa kodomom, nakon pol minute sama sjeda na kitu i pocne skakat. Ljubit se da, al samo mala pusa i vec okrece glavu.
Ja ju okrenem i pocnem jebat, a ona vristat pocela kao da imam 25cm kitu. Ja ju namjerno nabijao jer je pocela nakon 10 min da svrsim samo da me se rijesi. Bio kod nje 25 min i iskreno, nebi ponovio. Za to kaj priza sljedeci put nebi dao ni 30 eura
Daj reci koja je adresa
 
Pojma nemam, nisam niti pitao, mi smo se mazili na krevetu kao djeca, na kraju smo se fino poseksali. Imao sam tremu.Meni osobno je bilo super iskustvo nakon dugo vremena...obično nisam impresioniran, očekujem obostranu zainteresiranost, rijetko se to desi, ali s Kelly sam osjetio strast, a nadam se da je i njoj bilo okej. Kratko ali slatko
Nije kurvi nikada okej nego rutina, da je dala bi ti do znanja, 300e dajete nikad platio nisam i necu.
 
moze info ako je netko bio?

 
Zna li netko dal Tiffany s EGE traži selfie prije susreta?
Jel uopće sigurno slat njima selfie.. kakva su vaša iskustva?
 
Mene su do sada samo dvije tražile selfie. U oba slučaja sam poslao sliku samo dio svoje glave ispred ulaza. To je dovoljno. A zanimljivo je da je druga cura u ovom slučaju bila potpuno drugačija od one na EGE pa nisam ni ostao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh