BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prevare sa xbonom prijavite policiji , kontakt podrska xbon ce vam dati podatke gdje je uplacen.. tamo gdje je uplacen postoji email , broj telefona,ime i prezime i verifikovano je slikom licne karte ! Policija i pozatvarati te lopovcice kad njemu / njoj nakace i sto jest i nije ima da si jebe mater kad ga zatvore 6mj do 1god.
 
Izbrisao mi se whatsapp svi koji su pisali mogu ponovo da pisu , sporo odgovaram jer kad ne radim ni ne koristim telefon. Tako da kad vidite status da radim tad se uglavnom i javite jer na poruke od prije 4/5 i vise dana ni ne odgovaram da ne bih nekome problem napravila ako odgovorim a tu mu zena ili djevojka..

Radicu tek za desetak dana

066 278 871 Samo whatsapp

I nema potrebe da me pitate za drugaricu ona kad bude mogla da radi ja svakako objavim ovde i na status na wa..

#crnka 🖤
 
Izbrisao mi se whatsapp svi koji su pisali mogu ponovo da pisu , sporo odgovaram jer kad ne radim ni ne koristim telefon. Tako da kad vidite status da radim tad se uglavnom i javite jer na poruke od prije 4/5 i vise dana ni ne odgovaram da ne bih nekome problem napravila ako odgovorim a tu mu zena ili djevojka..

Radicu tek za desetak dana

066 278 871 Samo whatsapp

I nema potrebe da me pitate za drugaricu ona kad bude mogla da radi ja svakako objavim ovde i na status na wa..

#crnka 🖤
 
Izbrisao mi se whatsapp svi koji su pisali mogu ponovo da pisu , sporo odgovaram jer kad ne radim ni ne koristim telefon. Tako da kad vidite status da radim tad se uglavnom i javite jer na poruke od prije 4/5 i vise dana ni ne odgovaram da ne bih nekome problem napravila ako odgovorim a tu mu zena ili djevojka..

Radicu tek za desetak dana

066 278 871 Samo whatsapp

I nema potrebe da me pitate za drugaricu ona kad bude mogla da radi ja svakako objavim ovde i na status na wa..

#crnka 🖤
Odmaraš pičku, pametno
 
Ova Carol sto je sad u Mostaru na EGE
Ja lično posjetio kad je u Sarajevu bila,cura je extra,prijatna…top sex,jedino sto je pusenje sa gumom
Al kako ga pusi dobro,i ne predstavlja problem
Topla preoruka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh