BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Na sto si tocno mislio gore radile od pisanja u usta...ne kontam te....sto su te obicne djevojke gore radile...
lik joj gurao bananu u supak oguljena naravno i onda je kasnije jela tu bananu
ako uzimamo da su kurave i drolje ove sto vise njih i da je to lose onda znam djevojku koja je za jednu noc promijenila njih 10 a nije naplacivala i po danu je fina djevojka
tako da ne kontam uopste zasto komentari tipa a sta ce joj reci mahala sta kad sutra bude s deckom i sl ne zna itd

pa s kim bi ste vi gubili nevinost ako nema ovih koje vole biti slobodnije
i sto je najgore skoro svi ravnaju svijet po sebi

vecini muskaraca je oral normalan a u biti neprirodan kao mnogo stvari kojih se grozimo
 
lik joj gurao bananu u supak oguljena naravno i onda je kasnije jela tu bananu
ako uzimamo da su kurave i drolje ove sto vise njih i da je to lose onda znam djevojku koja je za jednu noc promijenila njih 10 a nije naplacivala i po danu je fina djevojka
tako da ne kontam uopste zasto komentari tipa a sta ce joj reci mahala sta kad sutra bude s deckom i sl ne zna itd

pa s kim bi ste vi gubili nevinost ako nema ovih koje vole biti slobodnije
i sto je najgore skoro svi ravnaju svijet po sebi

vecini muskaraca je oral normalan a u biti neprirodan kao mnogo stvari kojih se grozimo
Koja je tvoja svrha na forumu? Samo pametuješ ko kakva ženetina
 
Zasto spomijes njeno djete. Sta gdje vodi djete. Jel pricati djete djete jel u igronici ili vrtic ili kod babe ili tetke svi moraju znati. Jos jednom spomenes djete njeno ja i policiju . Pozz
 
Tudje dete kad stavis u krilo...bolje pazis i mazis nego sopstveno...ti sad odluci...kakav dogovor ces postici....il...ako ti se vise isplati...povedi dadilju....
Bice prijava policiji zbog ovog nista b
Je li neko bio sa Snježom iz Banja Luke... Kaže bilo pola sata ili sat cijena je 200 KM. Zvao sam je i razgovor je okej i slike šalje samo nemam pojma ko joj dijete vodi u igraonicu vikendom ja ili ona. 😀
Neka pise govno o djetu. Prijava policiji piti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh