BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

I da,
Bio sinoć opet kod Vivi u BL - jedno 9/10 iskustvo
Spustio cijenu na 80e na foru oral only, reko aj uzeću joj bar čokoladu i džoint izvaditi. Obradovala se baš, ispušili pola, ja kontam kreće akcija, kad ona ponese pepeljaru u krevet 😁
Krenuli mi, ona spomenu nešto oral no sex, ja blenuo, ona ga ubaci svakako 😁

Vivi mi je dosad vjrv i najbolje se pokazala, uvijek raspoložena a jebozovna na maks
Nažalost danas otišla u favele al ja ću svaki put ispoštovati kad dođe u BL 👌
 
Momci, koju od ponudjenih biste preporucili?




 
Evo ja mogu da potvrdim da si dao dobar broj jer idem kod nje duže od 1 god I šteta što je takav prevarant dobio dva broja od žena koje se ne oglasavaju.

Najgore sto takvi ne odu kod njih nego im dosađuju i salju glupe poruke tako da zene promijene broj. Pa onda mi moramo opet ispocetka jer zbog debila izgubimo kontakt.
 
Bokte gadni sisa 🤮

Momci, koju od ponudjenih biste preporucili?




Ayla izgleda top,neko je bio pisao o njoj nedavno.
 
Ova kurva iz Tesnja velika je prevara tako da znate
Nije druze prevara, samo je teška za dogovor. Ja sam bio par puta i sada zadnji put kada sam trebao doći ona kaže dodji u 1h u Tesanj i čekaj. Medjutim ona se umedjuvrwmenu predomislila i pisala da dodjem, a ja nisam stigao. I kada sam bio u 1h u Teanju ona meni kaze nemoj dolaziti. Tako da sam i ja bio ispaljen. Pozz
 
Nije druze prevara, samo je teška za dogovor. Ja sam bio par puta i sada zadnji put kada sam trebao doći ona kaže dodji u 1h u Tesanj i čekaj. Medjutim ona se umedjuvrwmenu predomislila i pisala da dodjem, a ja nisam stigao. I kada sam bio u 1h u Teanju ona meni kaze nemoj dolaziti. Tako da sam i ja bio ispaljen. Pozz
ili radi ili ne radi, cuuj dodji i cekaj..
 
Momci, koju od ponudjenih biste preporucili?




Mariju...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh