BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi moji kad sve saberes i oduzmes od ove Ilme ovde ja ne vidjeh nista da joj moze parirati . Msm ne računam ovih par brazilki😄
Ali od ovih naših domaćih koje su se spominjale ni jedna joj nije blizu. Mostarac kako doci do nje😂( ali nemoj napisati idi u Budvu)
 
De ti nama ovdje napiši svoj broj pa da se javimo i dogovorimo za koju cijenu bi ti nama popušio qrac. Yebo ti pas mater, to što je neko ispao glup, apsolutno ne znači da nas možeš sve strpat u isti koš. Kokošar i debil ti je otac jer nije izvadio na vrijeme i pustio te da plivaš u materinoj pichki.
I otac i majka su mi mrtvi.
Ipak, to što ih ovako spominješ neću ti uzeti za zlo,
Jer tvoja je životna frustracija ogromna, ili te je otac zlostavljao u djetinjstvu, ili si trpio vršnjačko nasilje u školskom wc-u.
Kako god, očito si dotakao dno života.
Dok nisi (još) dotakao dno dna, opusti se, pokušaj pronaći sebe, i svoj život.

Do tada, imaš pozdrav i punu podršku sa prekrasne obale Antalije, od mene i moje pratilje...
 

Prilozi

  • IMG_20230803_105706_694.jpg
    IMG_20230803_105706_694.jpg
    140,2 KB · Pregleda: 271
I otac i majka su mi mrtvi.
Ipak, to što ih ovako spominješ neću ti uzeti za zlo,
Jer tvoja je životna frustracija ogromna, ili te je otac zlostavljao u djetinjstvu, ili si trpio vršnjačko nasilje u školskom wc-u.
Kako god, očito si dotakao dno života.
Dok nisi (još) dotakao dno dna, opusti se, pokušaj pronaći sebe, i svoj život.

Do tada, imaš pozdrav i punu podršku sa prekrasne obale Antalije, od mene i moje pratilje...
Pa ti generalizuješ orangutanu jedan. Vidi se da si baš bio zlostavljan.
Evo i tebi otpozdrav magare glupo.
 

Prilozi

  • 20200214_151148.jpg
    20200214_151148.jpg
    110,2 KB · Pregleda: 349
  • 39a6781482113df1f8e45de9885dfab7.upload.jpg
    39a6781482113df1f8e45de9885dfab7.upload.jpg
    74,2 KB · Pregleda: 348
Sumljivo drug jer sam isto imao situaciju prije nekih mjesec dana, zenska "Mia" Banjaluka, isto poslala mi sto slika i sa tacnim vremenom i sa datumom... na kraju dodjem na lokaciju uplatim jebeni xbon 100marki takav je bio dogovor i ona meni kaze kao nije uredu xbon ajde posalji jos jedan. Okrenem se i kuci, tako kad cujem xbon najezim se. Mislim da mi je iz Srbije pisala a predstavlja se da je u Banjaluci.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh