BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hvala drug,nije problem.Vidim i ja da je komplikovana ova umjetnost.Koji god broj kontaktiram,od ovdje postavljenih,niko ne odgovara,wtf.
Nece niko da radi,a posla na sve strane.
Izvini,ako te zamaram,ali mozes li mi poslati broj da pokusam,jer ne mogu da nadjem ko je ko?
Na odmoru sam,a i poslovno,pa bih volio ds dobijem info za nesto konkretno u Sarajevu,moze Jelah,Tesanj,Srednja Bosna,BL...Hvala ti na vremenu u svakom slucaju.
Mozes mi poslati sto znas u pp,a i ova ostala raja.A ja ako saznam nesto konkretno razmijenicu,sto da ne?
Pogledacu pa cu ti javiti u toku dana.
 
Hvala drug,nije problem.Vidim i ja da je komplikovana ova umjetnost.Koji god broj kontaktiram,od ovdje postavljenih,niko ne odgovara,wtf.
Nece niko da radi,a posla na sve strane.
Izvini,ako te zamaram,ali mozes li mi poslati broj da pokusam,jer ne mogu da nadjem ko je ko?
Na odmoru sam,a i poslovno,pa bih volio ds dobijem info za nesto konkretno u Sarajevu,moze Jelah,Tesanj,Srednja Bosna,BL...Hvala ti na vremenu u svakom slucaju.
Mozes mi poslati sto znas u pp,a i ova ostala raja.A ja ako saznam nesto konkretno razmijenicu,sto da ne?
061 819 844
 
Pa mozes li postaviti broj te romkinje ovdje?

Nevjerovatno !

Repliciraš i vadiš ovdje moju objavu od 26.03.2022 god., dakle godinu i po dana staru i stavljaš je na javno.
Za tu godinu i po dana djevojka se možda četiri puta udala i rodila šestero djece.
Napravio si mi problem da mi je inbox pretrpan porukama i retardiranim pitanjima.
 
Nevjerovatno !

Repliciraš i vadiš ovdje moju objavu od 26.03.2022 god., dakle godinu i po dana staru i stavljaš je na javno.
Za tu godinu i po dana djevojka se možda četiri puta udala i rodila šestero djece.
Napravio si mi problem da mi je inbox pretrpan porukama i retardiranim pitanjima.
Izvini jarane,nije mi namjera bila da povrijedim ili uvrijedim bilo koga.
Nista nisi poslao,nikakve info,tako da niko nije eksponiran.
Ne kontam kakav problem moze da ti napravi neko ko upita javno na forumu o necemu sto je tema.Mozes odgovoriti,a ne moras.Nikog nisam pitao maksuz za nesto,tako da ti se izvinjavam za neugodnost punog inbox.Ne vjerujem da sam ja razlog.Ne zivim ovdje i ne ostajem dugo.
Svako dobro i nema potrebe da tako reagujes.
 
Nevjerovatno !

Repliciraš i vadiš ovdje moju objavu od 26.03.2022 god., dakle godinu i po dana staru i stavljaš je na javno.
Za tu godinu i po dana djevojka se možda četiri puta udala i rodila šestero djece.
Napravio si mi problem da mi je inbox pretrpan porukama i retardiranim pitanjima.
stas si mislio :))))))))))))))))))))) no nije to najgore, vade se postovi i iz 2020te
 
Nevjerovatno !

Repliciraš i vadiš ovdje moju objavu od 26.03.2022 god., dakle godinu i po dana staru i stavljaš je na javno.
Za tu godinu i po dana djevojka se možda četiri puta udala i rodila šestero djece.
Napravio si mi problem da mi je inbox pretrpan porukama i retardiranim pitanjima.
Vidim, očito se ništa nije promjenilo svih ovih zadnjih godina kako nisam bio aktivan.
Bio i ostao sajam debila i kokošara.
Kategorija "žirant" kao pravno ili fizičko lice je ukinuto davne 2010 godine.
Ako već želiš i pokušavaš biti ovdje duhovit refrešaj se čim prije.

Lp.
Vašar i korida u Čevljanima je Bosanski akademski okrugli sto za ovaj
Dobro je akademik,popusti vise ljude ba.
 
Dobro je akademik,popusti vise ljude ba.

Bilo bi ti bolje da si ostao na svom prvom odgovoru meni.
Ne znam čemu nepotrebno citiranje mojih poruka kada ti se uopšte nisam obratio.

Doduše, tek si se učlanio na forum pa si se možda pronašao u mojim riječima,
Ako su moje riječi povrijedile tvoj ego i sujetu,
Izvinjavam ti se.

Lp
 
Bilo bi ti bolje da si ostao na svom prvom odgovoru meni.
Ne znam čemu nepotrebno citiranje mojih poruka kada ti se uopšte nisam obratio.

Doduše, tek si se učlanio na forum pa si se možda pronašao u mojim riječima,
Ako su moje riječi povrijedile tvoj ego i sujetu,
Izvinjavam ti se.

Lp
Slazem se,
nije vrijedno prepirke,niti nepotrebnog stresa.Svi smo ovdje manje vise raja i poslednje na sta bih pomislio je da se svadjam i vrijedjam.Vidim ljudi pomazu jedni drugima koliko mogu i znaju sa neki info,broj,itd.
Zato,lijep pozdrav i tebi i nastavljamo dalje na forumu.Jesam novi,jer sam dosao poslovno i na odmor izdaleka i naletio sam na ovaj forum surfajuci.Zato sam vratio unazad,pa skontao da sam otisao u 2021,ali nisam ni pomislio da bi to nekog moglo uvrijediti.Sad vidim da moze.Nov sam ovdje i nisam znao pravila.
It's all good!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh