BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hvala na korisnim informacijama. Vjerovatno ću u Budimpešti potražiti neku jer koliko sam čuo, pičke tamo ima u izobilju. Još kad bih spustio neku top ribu na 50 eura za pola sata, preselio bih se tamo.
u budimpesti dobijes 2 za 50e.. ali moras s ecuvat brace i rodjaka.. msm malo se okrenes lijevo ili desno, a i nazad da te ne zguzi ko i jos ti uzme pare...
 
Imam jedno vjerovatno glupo pitanje ali me zanima. Ove sto rade "potajno" tj sto ne objavljuju javno po netu oglase i usluge, kako da mi znamo da nas nece odjebat ako se javimo i kazemo sta trazimo? I ima li smisla uopste javljati se nekoj ako samo radi sa stalnim izabranim musterijama?
 
Imam jedno vjerovatno glupo pitanje ali me zanima. Ove sto rade "potajno" tj sto ne objavljuju javno po netu oglase i usluge, kako da mi znamo da nas nece odjebat ako se javimo i kazemo sta trazimo? I ima li smisla uopste javljati se nekoj ako samo radi sa stalnim izabranim musterijama?
ne trebas zvat niti javljat im se.. samo redovno svaki dan 3-4x napises ovdje: jel bio tko i kakva su iskustva i dobit ces odgovor..
 
Da li je neko mozda isao u posljednje vrijeme kod ove starke kod audi servisa? Ja sam isao i pusenje je bilo bez kondoma i prenijela mi je kandidu. Sad imam ogromne probleme, testirao sam se na hiv 4 puta do sad, svi testovi su bili negativni, posljednji put nakon 60 dana od odnosa. Mozete li mi reci koliki je period prozora, tj. koliko treba da cekam da bih bio 100% siguran da nemam hiv. Svi testovi koje sam radio su 4. generacije.
I je li neko imao slicnih problema?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh