Dominantna Boginja

Ekipa kakve su sanse da se vrati u Zg ?sad je trenutno u splitu pa pol sata 200 eura za nju nije puno kad pogledate ostalu ponudu
 
Iskusni koji su bili kod nje vise puta moze savjet jel dovoljno sat vremena ili je bolja mozda uzet 2 sata pa uzivat na max??
 
cekamo taj video il nadi neki drugi forum gdje ces lovacke price pisat
Bio sam kod nje kad je bila u zagrebu i bas ako vas zanima imam video na kojem ju karam ali se slabo vidi zbog mraka, jedino ju mozete prepoznati po glasu, tj. po tome kako stenje dok ju karam. Ali to mogu prepoznat samo oni koji su bili kod nje a vecina vas nije bila kod nje jer ste drkađije i nemate za nju para nego jebete odrone za siću!
 
Bio sam kod nje kad je bila u zagrebu i bas ako vas zanima imam video na kojem ju karam ali se slabo vidi zbog mraka, jedino ju mozete prepoznati po glasu, tj. po tome kako stenje dok ju karam. Ali to mogu prepoznat samo oni koji su bili kod nje a vecina vas nije bila kod nje jer ste drkađije i nemate za nju para nego jebete odrone za siću!
Jel bude u brodu
 
Bio sam kod nje kad je bila u zagrebu i bas ako vas zanima imam video na kojem ju karam ali se slabo vidi zbog mraka, jedino ju mozete prepoznati po glasu, tj. po tome kako stenje dok ju karam. Ali to mogu prepoznat samo oni koji su bili kod nje a vecina vas nije bila kod nje jer ste drkađije i nemate za nju para nego jebete odrone za siću!
Prilozi onda taj video ako se mislis kurcit s tim...
 
Vidio sam da nema teme o njoj pa sa odlučio otvori i usput molim vas ne trebate mi govoriti da je skupa vidim i ja to sam ali dali je netko bio u nje i kakvo je iskustvo s njom,jel zgodna sta da sta neda
volio bi otic kod nje mozda iduci tjedan ili dva ako me registracija i popravak auta neubiju pa da znam unaprijed
Jebote je dobr
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh