BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ehh vidio sam, al ima ih vise na super oglasima pa nisam siguran na koju mislis. Da li slucajno znas koliko otprilike ima ta godina, nisam neki fan matorki :D Stranke su mi malo sumnjive, djeluju kao fake...
pa druze telefon u ruke, dopunis 2KM i pozoves ih i pitass.. msm jel moramo mi umjesto tebe sve to da odradimo ili...
 
Da odjebes ti malo od crnke , ja nudim sta nudim ti ako neces ne moras. I nemoj da si dosadan i da me spominjes vise.
Prije nego se javiš meni reci koliki ti je kapacitet pluća? Trebalo bi mi napuhat jaja kroz qrac na 2.3 bara pa eto posla za tebe. Ionako samo duvaš kurčinu pa vjerujem da bi na spirometriji bila top.
Odjebat neće, to odmah da ti kažem, sama si tražila taj posao kojim se baviš pa prema tome ćuti i trpi.
 
Prije nego se javiš meni reci koliki ti je kapacitet pluća? Trebalo bi mi napuhat jaja kroz qrac na 2.3 bara pa eto posla za tebe. Ionako samo duvaš kurčinu pa vjerujem da bi na spirometriji bila top.
Odjebat neće, to odmah da ti kažem, sama si tražila taj posao kojim se baviš pa prema tome ćuti i trpi.
Seljacino sta bi ti drugo i napisao 😆
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh