BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Danas u Tuzli ruskinja sa EGE oppp kao sann , kaze ona 200 eura preko neke agencije ,reko dam ja tebi 100€ pola sata 2x ., A ona na to ,može ali reci mom menadzeru da si otisao i nisi htio usluge 😂😅. Vrijedi ona i 200 € al jbg

Stupine blok 5 Ulaz 6 , sprat 7 stan 25 ,pozdrav
Trazi selfie da joj se posalje jel i tebi trazila ? Nisam pristao 😊
 
Ne znam za vas ali kada vidim da radi za te svodnike,agencije ,menadzere izgubim volju odma...
Ti jarugo kako sam upratio ovde samo komentarišeš bezveze, sa takvim razmišljanjem nećeš nikad ni jebati niiti šta... Ja sam dobeonamjerno podjelio iskustva, dakle provjereno cura je top 25-26 godina, naveo sam i kako je tekao dogovor i sve ,koja zgrada ulica , broj stana i opet se nešta omišljaš.... ? Ne shvatammm..???
Ipak ko god hoće da j*be već ju je kontaktirao ;)
 
Ti jarugo kako sam upratio ovde samo komentarišeš bezveze, sa takvim razmišljanjem nećeš nikad ni jebati niiti šta... Ja sam dobeonamjerno podjelio iskustva, dakle provjereno cura je top 25-26 godina, naveo sam i kako je tekao dogovor i sve ,koja zgrada ulica , broj stana i opet se nešta omišljaš.... ? Ne shvatammm..???
Ipak ko god hoće da j*be već ju je kontaktiA t
Ti jarugo niti sam se tebi obratio niti koji kurac ,niti sam rekao da cura ne valja ,ne znam iskreno ni kakva je.. .Ja sam iznio svoje misljenje koje imam za cure koje rade s tim menazderima,makorima itd samo,a ti u mojoj objavi nisi spomenut nigdje
 
najbolje bazu da napravimo sa provjerenim kontaktima i podatcima, zakljucamo je i ko zeli plati marku i vidi provjereno, da i mi malo zaradimo brate
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh