BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

moze neka recenzija za mini iz lukavice ,znam da je bila govora o njoj ali ne mogu naci opis od nje.
 
Sjeća li se neko Melise Grdjo nekada se predstavljala kao Mirela, sitnija zgodna, lijepa. Bila nekad na sextazi možda se udala kao da ne postoji
 
To nije starka vec gerijatrija, starke su do 55 max al da su ko monika belucci
Mi smo pretezno ovdje svi frajeri do jaja pa da nam pariraju ribe koje lice na Moniku Beluci.😂
Jos tesko izdvojiti 150km.Ni para,ni muda ni face?.Ja bih volio vidjeti pola forum kako izgleda.
Nego smo sakriveni iza tastature pa mozemo pisati sta nam volja.
Garant pola pivskih stomaka a ispod stomaka smoki😂
 
Mi smo pretezno ovdje svi frajeri do jaja pa da nam pariraju ribe koje lice na Moniku Beluci.😂
Jos tesko izdvojiti 150km.Ni para,ni muda ni face?.Ja bih volio vidjeti pola forum kako izgleda.
Nego smo sakriveni iza tastature pa mozemo pisati sta nam volja.
Garant pola pivskih stomaka a ispod stomaka smoki😂
Ma realno tko želi zenu od 55+ kuka ako zaista nije mnogo dobra, pogotovo ako jos trebaš platiti
 
Ma realno tko želi zenu od 55+ kuka ako zaista nije mnogo dobra, pogotovo ako jos trebaš platiti
A sta ce ti ako ne valja.Ako je oronula i stara ne vrijedi nikako ni da platis ni da ne platis.
To 35,45,55,to su samo brojevi.Botoksi silikoni,teretana naprave cudo vjeruj mi.
Ja sam bio u Bg prije 7 dana,kakve zene,od 18 do 60 odprilike.Kakvih starki ima bolje nego nase ovdje klinke.
 
Tako se predstavlja, a i cijena je kao da je viša klasa 😃, zato i pitam za iskustva. Jesi li možda bio kod nje? A Marina ne znam šta bi ti rekao, to je samo moj utisak, a išao sam kod nje zato što nema ne znam da neka druga i ljepša radi takve masaže. Ne bih bio dva puta da sam skroz nezadovoljan ali ostajem pri tome da zena nije neka ljepotica, bar za mene, za nekoga drugoga vjerovatno jeste.
Marina je debela krmača realno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh