BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Cast izuzetcima,a Mali ih je broj. A ovo ostalo na forumu je sve cisti moron...objavim recenziju negativnu ( ne tipa ruzna,debela,nema akcije) nego Onu najbitniju higijena ravna nuli...na to mi stize 10 poruka moze br od tih??? Ja ne vjerujem...
Većina ih je na ovom forumu gora od tih prljavih žena.
Kada i napisu debela ruzna grob, krava, taj je 5 puta gori. Garant.
 
Gledam malo prije na ege u Tuzli neka iz Meksika traži 300€ za pola sata .... Jeste ona vrh al te pare .... Ove zamišljaju da su došle u Dubaiju izgleda
Pa ako je vrh sta očekuješ. Da se kara za stoju, ne bi ni ti. Eno ti makro onaj danas kaže 200e nema ni marke dole a ne ona sto liže picku dnevno po 7,8 raznih fuj ko zna kakvih. Da se ogradim, ne branim kurve, ali ako je vrh jbg i to plaćaju ovi sa vrh primanjima.
 
Ja samo ne razumijem jednu stvar.... Ona je vrh nema sta al realno u Tuzli će imati jednu mušteriju u 15 -20 dana .... Ako joj već to posao onda je cilj što više para ....... A pogledaj po njemačkoj austriji iste picke po 100 ........ Ne kontam samo što dolaze ovamo sa tim cijenama jer neće uzet te pare sigurno
 
Ja samo ne razumijem jednu stvar.... Ona je vrh nema sta al realno u Tuzli će imati jednu mušteriju u 15 -20 dana .... Ako joj već to posao onda je cilj što više para ....... A pogledaj po njemačkoj austriji iste picke po 100 ........ Ne kontam samo što dolaze ovamo sa tim cijenama jer neće uzet te pare sigurno
To mi ne znamo koliko one uzimaju.Dolaze ovdje jer je losa ponuda i konkurencija i mogu lupati cijene.5 dana je u Tz 5 u Sa,5 u Mo ,malo BL i ode dalje.Imas ljudi koji imaju love.Jbg uvijek imas Crnku za raju.150km podnosljivo.
 
Evo upravo mi je spustila na 120€ pola sata i to je puno za naše standarde al je okej.... Prvo je tražila 300 samim tim vidiš da i njima gori .... Nego ako prodje prodje ....
 
To mi ne znamo koliko one uzimaju.Dolaze ovdje jer je losa ponuda i konkurencija i mogu lupati cijene.5 dana je u Tz 5 u Sa,5 u Mo ,malo BL i ode dalje.Imas ljudi koji imaju love.Jbg uvijek imas Crnku za raju.150km podnosljivo.
Imam druga radi u državnoj firmi,renta tri stana bavi se uvozom i preprodajom auta, pita me sinoć Jel ima kakva dobra nije bitna cijena, napet puca. Jbg, njemu lova nije problem, dok recimo ja neku latinu mogu priuštiti jednom u 6 mjeseci.
 
Evo upravo mi je spustila na 120€ pola sata i to je puno za naše standarde al je okej.... Prvo je tražila 300 samim tim vidiš da i njima gori .... Nego ako prodje prodje ....
Upravo ti pišem da su standardi naši saroliki. Nisu svima iste plate buraz. Neko se lomi za 1500 nekome je dnevnica tolika.
 
Upravo ti pišem da su standardi naši saroliki. Nisu svima iste plate buraz. Neko se lomi za 1500 nekome je dnevnica tolika.
Nije sve stvar prodje ako prodje, nego prije svega kulture. Recimo u CZ (Češka Republika) možeš u skoro svim većim mjestima naći neke usluge toga tipa za nekih 20 EUR, nema tu lupanja cijena od 400 EUR i slične bajke koje ovdje se nude u zadnje vrijeme. Da ne spominjem da je u CZ prosječna plaća nekih 2,400 KM, a u BiH je možda 1,200 KM? Dakle, ajde ovdje nadji neku ekipu koja će sa pristojnim cijenama da napravi uslužnost takve vrste! Ajde! Da ne spominjem samu kvalitetu djevojaka, pa ne može se desiti da neka nepripremljena ženska da nudi usluge! Ali to je stvar kulture, neko uživa u životu, pa zna i kako da radi svaki posao, a nekome je svaki dan patnja i stradanje, pa diže cijenu u nebesa i misli da je već time nadmudrio okolinu u kojoj obitava.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh