VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vesna je najbolje kaj se nudi u vž i okolici ženska za svoje godine top higijena na vrhuncu bio prije mjesec dana i bilo je predobro al se je vratila u Njemačku nazad
 
Dragi varaždinci, da vam tata nešto kaže. Ajde pošto je u vž ponuda loša, navlakuše, bonovi il mi koji imamo određene stalne cure za druženje, ne djelimo ih sa vama drkarošima koji bi brojeve, a kad brojeve dobite, cure samo zivkate, uznemiravate, nikad ih ne obilazite. Uzmite si truda, il idite do zg, gdje cura ima, al si treba dat vremena i truda, il idite u Mađu, gdje cura ima još više, jeftinije su, ljepše. Ako vam je jezik problem, idite na stranice https://www.avanture.net/
I ponuda vam je super, samo se treba registrirat, malo potruditi. Cijene ko i kod nas, 100-150 al su cure ljepše, ugodnije i sve naj. A Maribor ni daleko.
Ako vam je teško odriješit kesu za otić u Mb, vi sigurno ne planirate ni platit za druženje s curom, već vas samo pali pomisao za bit s nekom. A ima cura i povremeno u Ptuju. Sad su granice otvorene, ne mora se mjenjat novac, samo volja i odlučnost te svima bu super
Sretno
 


dal ko ima iskustva? jel ovo prijevara?
 


dal ko ima iskustva? jel ovo prijevara?
Pa cim trazi bon je prevara, neznam cemu takva pitanja uopce, pa iz aviona se vidi da su laznjaci
 
#
Ovak za sve klince, zaboravite Varaždin. Vesnu može jebat samo neko bez očiju, želudac mi se okretal kad sam dobil sliku. Ne nisam bil i više nemam broj.
Imate ovu debilnu Lidiju u Kc, LidijaD(D je za debilka) krava je tolko glupa da je karticu strgala prije nego je nabavila novu.
Njoj možete svršavat u pičku, jebe se bez kondoma. Ružna je, široke pičke. Na početku dok se ne opusti uska, posle lavor. A u pičku stavlja litru losiona. Najlošije pušenje u životu, u usta stavi samo glavu kurca ako i cijelu. A jebe se za 300kn.
Sad čekamo reakciju lidije😁
 
#

Sad čekamo reakciju lidije😁
A gle prvo nebi se spuštala na taj nivo.Sami epiteti prema meni od nekog iza lažnog profila govore više o toj osobi.Imala sam par stalnih po četri, pet godina i to sam pred par mjeseci odjebala očito se neko našao uvrijeđen pa piše sad laži o meni da si nebi nikog našla Al ne zamaram se više.
 
Ovak za sve klince, zaboravite Varaždin. Vesnu može jebat samo neko bez očiju, želudac mi se okretal kad sam dobil sliku. Ne nisam bil i više nemam broj.
Imate ovu debilnu Lidiju u Kc, LidijaD(D je za debilka) krava je tolko glupa da je karticu strgala prije nego je nabavila novu.
Njoj možete svršavat u pičku, jebe se bez kondoma. Ružna je, široke pičke. Na početku dok se ne opusti uska, posle lavor. A u pičku stavlja litru losiona. Najlošije pušenje u životu, u usta stavi samo glavu kurca ako i cijelu. A jebe se za 300kn.
Kao prvo, pozdrav od jednog novog člana ovog foruma!
To za V nisi u pravu. ženska je za svoje godine TOP!! Malo vrckava ali je čisto Ok!! Draga bračo!! Mi nismo tu da se prepucavamo tko što i kako, već ako si možemo pomoći međusobno da se razmjene neki brojevi ok!! Nisam za to da se navode prezimena tih žena. broj samo ako je provjerena osoba. Neke možda i neće taj tren ili tjedan ali desit će se da će htjeti. Zato molim za neku diskreciju i ne olajavati te cure ili žene.
 
Kao prvo, pozdrav od jednog novog člana ovog foruma!
To za V nisi u pravu. ženska je za svoje godine TOP!! Malo vrckava ali je čisto Ok!! Draga bračo!! Mi nismo tu da se prepucavamo tko što i kako, već ako si možemo pomoći međusobno da se razmjene neki brojevi ok!! Nisam za to da se navode prezimena tih žena. broj samo ako je provjerena osoba. Neke možda i neće taj tren ili tjedan ali desit će se da će htjeti. Zato molim za neku diskreciju i ne olajavati te cure ili žene.
Slažem se sa tobom vjerojatno su neke odustala kad su vidjele kako se piše o nekoj žalosno od pojedinaca
 
Slažem se sa tobom vjerojatno su neke odustala kad su vidjele kako se piše o nekoj žalosno od pojedinaca
Bez obzira kaj smo mi nekad napaljeni, ali i te cure, žene su ljudska bića. i treba se tak i odnositi prema njima. a ne kao nekom sex roblju ili mašini. Neke rade to iz raznih razloga. Niti jedna, bar je moje neko takvo mišljenje ne radi jer joj se radi to, već iz razno raznih razloga. Možda neke da si malo pokrpaju kućni buđet jer cijene svaki dan idu gore.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh