BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Procitao sam prethodne ti poruke. Cak nisi dovoljno inteligentan da sve to izgleda neofirno.
Ako sam u pravu, a vjerujem da jesam, napisacu ti ono sto sam ti pisao i u porukama.
Na lijekove potrosio svaku marku koju tako prevarom "zaradis"!
kako te nije stid uopce tako napadat bez razloga pa ajde da sam dao neko ime instagram ili broj pa ja druze nisam nista ostavio i ti napadas da ja varam? tebi je vec vrijeme za lijecit se
 
Znaci samo si svojom reakcijom dokazao da nisam promasio.
Ajde ti prvi objavi svoje podatke ovdje, da znamo ko je klosar koji pilicari sa xbonovima, pa cim ustanovimo da su to zaista tvoji podaci, dajem i ja svoje da mi vadis kosti haha. Moze?
Druze i dalje nisi poslo a i dalje seres ovde, pa ti muda nemas 2%… Objasni mi kako ja ‘pilicarim’ sa bonovima ? I kralju eto ti mozga tvog da objavim podatke na forum, ja sam tebe pito da u privatno posaljes al muda nemas jadniče
 
Druze i dalje nisi poslo a i dalje seres ovde, pa ti muda nemas 2%… Objasni mi kako ja ‘pilicarim’ sa bonovima ? I kralju eto ti mozga tvog da objavim podatke na forum, ja sam tebe pito da u privatno posaljes al muda nemas jadniče
Odmah iza tebe obajvljujem, fino sam napisao.
Koliko si glup da je to bolno. Da sam lupio glupost koja veze sa realnoscu nema, tebe bi bolio cosak. Ovako...
 
Kad posaljes tada ces imat respekt, do tada si obicni jado i nemam se sta raspravljat s tobom vise dok muda ne nabavis a bome i dokaz
Provaljen si...Znas sta ti je ciniti. Novi email nalog pa onda novi na forumu bacaj poruke kako si dobro karao za xbon, ali da ne lice puno na poruke sa ovog naloga. Bice tesko znam, ali potrudi se.
Veoma mi znaci tvoj "respekt", evo potrudicu se majke mi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh