BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vidis da se zajebava. Prijavite ove sto napadaju pola foruma i vrijedjaju. Mene nazivaju budalom, idiotom, životinjom samo zato sto imam vise uspjeha od njih. Dva puta pises prijavit ces. Ako ces nesto uradit uradi, nemoj prijeti jer to je kukavicki. Samo ne znam na osnovu cega prijavljujes, jer u tom tvom "slucaju" treba banovati pola foruma.
Pazi imali smo ovakvkog jednog prije koji je konstantno se svadjao, na nacionalnoj osnovi vrijedjao i sta vec ne. Ja ne vidim gdje ti vidis da se zajebava on, pogledaj par gore postova nicim izazvan s moje strane, on sta hoces da kazes zeza se samo ? Ja vecinom ignorisem sve, sa par ljudi koji normalno pisu, pisem i ja, ali kad dodjem i vidim 3-4 stranice prepucavanja, pa idite do vraga vise nisam u jebenom osnovnoj skoli gdje svi pokusavaju biti neki wannabe alfa muzjaci i sta vec ne. Dosta je vise bilo onog iz Mostara sad jos novi dosli
 
Vidis ti kretena, nicim izazvan a on se meni prvi obratio sa seoskom balegarskom pricom. On ignorise mozes misliti 🤣🤣🤣. Ajde bolan skidaj nam se s' kurca balegaru jedan, kako ne kontas da te niko nedozivljava glupsone 😎
Ja se tebi nisam obratio, imao sam jedan post gdje sam napsao koji vrag se desava opet na forumu.
Osoba koja ti se obratila je vjerovatno ovaj debil iz Mostara, sto je bio banovan nakon sto sam ga prijavio jer je konstantno pravio sranja. Sad je dosao i napravio novi profil sa slicnim nickom kao ja (jedan broj promijenio samo) da ljudi ne primjete, cak je evo maloprije stavio isti avatar kao ja, pa sam obrisao avatar. Pogledaj kad sam ja registrovan kao user, a pogledaj kada je on.
 
CDC agencija- djevojka Liticia, 23 god odlicno izgleda. Ne zna otvoriti vrata na interfon, docekuje namrstenog i sumornog lica🙁. Skida grudnjak i penje se na mene i govori kao 'ne ljubim se" a ja je poljubim malo nakon cega ona govori kao "nmg arogantan si" i ja reko dobro daj novac nazad i odem..... najgore iskustvo ikad. A u uslugam naveden "french kissing"....
 
CDC agencija- djevojka Liticia, 23 god odlicno izgleda. Ne zna otvoriti vrata na interfon, docekuje namrstenog i sumornog lica🙁. Skida grudnjak i penje se na mene i govori kao 'ne ljubim se" a ja je poljubim malo nakon cega ona govori kao "nmg arogantan si" i ja reko dobro daj novac nazad i odem..... najgore iskustvo ikad. A u uslugam naveden "french kissing"....
haha pa ko jos ljubi kurve...
jel poljski broj?
 
CDC agencija- djevojka Liticia, 23 god odlicno izgleda. Ne zna otvoriti vrata na interfon, docekuje namrstenog i sumornog lica🙁. Skida grudnjak i penje se na mene i govori kao 'ne ljubim se" a ja je poljubim malo nakon cega ona govori kao "nmg arogantan si" i ja reko dobro daj novac nazad i odem..... najgore iskustvo ikad. A u uslugam naveden "french kissing"....
A jbg, steta, ja sam mislio vidjeti kod nje ako dodje opet u Sarajevo, bili smo se culi ali nisam ja mogao, mada sad vise nisam siguran ako dodje opet da cu ici.
 
rekla je da je sestra al nesto mi nisu licile ni malo pa kontao baca bombe :D A 55 min bio 150e, treba top, akcija vrhunska - ja zadovoljan :)
Bio sam sa obje, pravo dobro je bilo. Druga nije znala engleski ni rijec, ali super je. Sa tom sestrom/drugaricom sto zna engleski sam se bas fino ispricao poslije, pili vino poslije i tako. Meni su obje bile pravo pozitivne. Ponovio bih opet ako dodju u Bosnu nekada. (Mada mi je ova sto ne zna engleski bila bolja, bolje izgleda uzivo nego na fotografijama) ;)
 
Ako neka djevojka sa podrucja Mostara i okolice ovo cita i zeli druzenje uz naknadu neka se javi u inbox...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh