BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Nemam pojma. Radnim danima je solo frajerima dopušten ulaz, dok je nedelja samo za parove tj. swingere. Koliko znam takva je praksa bila i u Vrhniki.
 
Neko iskustva s ovom malom
bio ljetos kod nje. javio sam se jednoj, dali mi slike od druge, a dočekala me ta... možda i tebe dočeka neka druga
cura ok izgleda, rekla je da ima 28 godina.
zna engleski, vesela je i da se pričati s njom
cice nisu D nego C, slike su provučene kroz filtere ili ih je netko loše obradio pa mi uživo izgleda i bolje
usluga je ok, ali ništa posebno
 
200/1h
Radi preko agencije.
Dog jako brz.
Ap čist i uredan.
Slike odgovaraju. Cice lipe. Dupe čvrsto.
Malo se koristi eng tako da je google skoro pa nepotreban.
Bj sa i radi ga jako lagano i osjećajno.
U sexu sudjeluje. Ne baš pretjerano ali sasvim ok. Vidi se mala doza neiskustva ali ima i to neke draži. Cura je baš u licu lijepa i skladno građena
Jako lijep prizor pri dogy-u.
Def za ponoviti
Zanimljivo da je vec neko vrijeme istovremeno i u Zagrebu i u Zadru.
 
Dogovorim se neki dan sa ženskom za danas i danas ne odgovara na poruke. Ništa nisam slao od tada, osim danas pitao za adresu i jel se može u kunama platit. A nisam ni ružan. Prvi put dogovaram ovo pa ne znam šta sam pogriješio.
 
Dogovorim se neki dan sa ženskom za danas i danas ne odgovara na poruke. Ništa nisam slao od tada, osim danas pitao za adresu i jel se može u kunama platit. A nisam ni ružan. Prvi put dogovaram ovo pa ne znam šta sam pogriješio.
Može biti sto razloga, a jedan od najmanje vjerojatnih je taj da si joj ruzan. Pokusaj ne dogovarat previse unaprijed, dogovori najranije dan prije, a najbolje isti dan. S obzirom da ti ne odgovara na poruke, javi se jednostavno nekoj drugoj i s njom dogovori.
 

Bio kod Arine (Latvijka), dogovor jednostavan, lokacija Tkalčićeva, prostor super, sex 7/10, fotošopirana vidno, nije takva ljepotica kao na slikama, daleko od toga da je ružna, nema 30 godina (u najbolju ruku kasne tridesete), 200€/h, otišao nakon istovara u kondom, ne bih ponovio za te pare.
 

Vrhunska pička 180€/h, 1. guzica galaksije, tipična brazilka, ma za miss bum bum, sise top 5ica, prirodna, čvrsta, lijepa, sve pohvale, kada bude u ZG opet vraćam se!
 

Cura ljepša nego na slikama , pola sata 900kn.(žao mi je da nisam uzeo sat), išao sam da joj zabijem prvi dok nam Brazilci ne utrpaju par komada ali ipak je ona mene na kraju matirala:p:)
apartman 10/10, sex 11/10, oral bez 10/10 , engleski dovoljno dobar za sporazumijevanje tako da ne mora koristiti translate na mobitelu.
Ljubazna i voli pokazati da uživa, ljubi po cijelom tijelu , gricka bradavice i liže jaja.
U Rijeci je do ponedjeljka a onda ide u Zadar , tako da kolege iz Zadra nećete pogriješiti ako odete kod nje.
 

Cura ljepša nego na slikama , pola sata 900kn.(žao mi je da nisam uzeo sat), išao sam da joj zabijem prvi dok nam Brazilci ne utrpaju par komada ali ipak je ona mene na kraju matirala:p:)
apartman 10/10, sex 11/10, oral bez 10/10 , engleski dovoljno dobar za sporazumijevanje tako da ne mora koristiti translate na mobitelu.
Ljubazna i voli pokazati da uživa, ljubi po cijelom tijelu , gricka bradavice i liže jaja.
U Rijeci je do ponedjeljka a onda ide u Zadar , tako da kolege iz Zadra nećete pogriješiti ako odete kod nje.
Mulatkinja? Jel daje 69, kakva je?
Prostor strogi centar?
 

Cura ljepša nego na slikama , pola sata 900kn.(žao mi je da nisam uzeo sat), išao sam da joj zabijem prvi dok nam Brazilci ne utrpaju par komada ali ipak je ona mene na kraju matirala:p:)
apartman 10/10, sex 11/10, oral bez 10/10 , engleski dovoljno dobar za sporazumijevanje tako da ne mora koristiti translate na mobitelu.
Ljubazna i voli pokazati da uživa, ljubi po cijelom tijelu , gricka bradavice i liže jaja.
U Rijeci je do ponedjeljka a onda ide u Zadar , tako da kolege iz Zadra nećete pogriješiti ako odete kod nje.
Izgleda brutalno na slikama ,ali svakako bi tribalo otici posjetit kazes da je bas bas top
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh