ZAGREB - Iskustva & recenzije

Danas popodne bio sam kod maserke Sindi, to je onaj dobro poznati salon u Žumberačkoj: https://www.oglasnik.hr/korisnik/Iksm/oglasi
Kontakt: 0955062832
Ključne riječi: Sindi, Alisa, Kia, dvije maserke, Žumberačka

Prostor: stan u prizemlju, ulaz iz dvorišta, na vratima je naziv legalnog salona, kad uđeš soba s masažnim stolom i nekom mini vrećom za sjedenje/foteljom je s lijeve strane
Cura: preko telefona dogovorio sa Sindi, dočekala me niža brineta srednje duge kose, 30-ak godina, skladnih proporcija, solidna u licu ali ništa wooow. Pretpostavljam da je to bila ona. Slike u oglasu su prave.
Usluge: nudi samo masaže s drkicom na kraju, oralac i sex isključeni
Cijena: 300kn/pola sata, 500kn/sat
Ishod: tražio foot fetish, vratio se doma punih jaja

Recenzija:
Kako su neki ovdje komentirali da Sindi osim masaža radi i foot fetish (navodno preko telefona ne pristaje, ali uživo se kao možeš dogovoriti) i navodno radi dobar footjob (ako ne drukčije, onda uz nadoplatu od 100kn), htio sam to probati s njom. Odmah sam joj rekao da me ne zanima masaža, samo foot fetish u najlonkama (lizanje i škakljanje stopala, footjob, legjob i slične igrice). Kaže, citiram: masaža traje 30 minuta, ali ako misliš bilo šta raditi s mojim nogama, onda to ne može trajati duže od 10 do 15 minuta jer takve usluge ne pružam duže od tog vremena. Probao sam produžiti trajanje i jedva je pristala na 20-25 minuta. Ponudio sam nadoplatu i onda je tresnula: 500 kn.

Odmah sam znao da ništa od toga, ali sam tobože pristao, da vidim dokle je spremna ići. I tu počinje šou. Ponio sam sa sobom samostojeće čarape (u slučaju da ih ona nema ili ne želi koristiti svoje, poput Tine). Prvo je pitala jesu li nove i nekorištene. Rekao sam da nisu, ali su zato oprane i čiste. Odbila ih je navući i rekla je da drugi donose tvornički zapakirane. Ni tu nije kraj. Rekla je da se osjeti neki miris i tjerala me na tuširanje (iako sam došao čist i svježe otuširan). Ostala je pri tvrdnji da smrdim i da ona ispod nekih higijenskih standarda ne ide.

Shvatio sam da su svi ti suludi uvjeti (15 minuta za 500kn, tuširanje, zapakirane najlonke...) samo načini da me se riješi jer joj se očito ne radi foot fetish. A na tuširanju je inzistirala samo zato da bi se i od onih jadnih 15-ak minuta potrošilo još 5 na tuširanje i da bi akcija još kraće trajala. Nismo se ništa dogovorili, okrenuo sam se i vratio se doma punih jaja.
 
Bio sam kod tih, izabrao visoku plavu ili neka svjetla nijansa, radila je preko volje tako da ni meni nije bilo do ničega i ja otišao punih jaja. Ta moja nije imala jednu bradavicu, bolje joj da nađe neki posao jer ovo nije za nju. Ne znam kakva je crnka.
 
Danas popodne bio sam kod maserke Sindi, to je onaj dobro poznati salon u Žumberačkoj: https://www.oglasnik.hr/korisnik/Iksm/oglasi
Kontakt: 0955062832
Ključne riječi: Sindi, Alisa, Kia, dvije maserke, Žumberačka

Prostor: stan u prizemlju, ulaz iz dvorišta, na vratima je naziv legalnog salona, kad uđeš soba s masažnim stolom i nekom mini vrećom za sjedenje/foteljom je s lijeve strane
Cura: preko telefona dogovorio sa Sindi, dočekala me niža brineta srednje duge kose, 30-ak godina, skladnih proporcija, solidna u licu ali ništa wooow. Pretpostavljam da je to bila ona. Slike u oglasu su prave.
Usluge: nudi samo masaže s drkicom na kraju, oralac i sex isključeni
Cijena: 300kn/pola sata, 500kn/sat
Ishod: tražio foot fetish, vratio se doma punih jaja

Recenzija:
Kako su neki ovdje komentirali da Sindi osim masaža radi i foot fetish (navodno preko telefona ne pristaje, ali uživo se kao možeš dogovoriti) i navodno radi dobar footjob (ako ne drukčije, onda uz nadoplatu od 100kn), htio sam to probati s njom. Odmah sam joj rekao da me ne zanima masaža, samo foot fetish u najlonkama (lizanje i škakljanje stopala, footjob, legjob i slične igrice). Kaže, citiram: masaža traje 30 minuta, ali ako misliš bilo šta raditi s mojim nogama, onda to ne može trajati duže od 10 do 15 minuta jer takve usluge ne pružam duže od tog vremena. Probao sam produžiti trajanje i jedva je pristala na 20-25 minuta. Ponudio sam nadoplatu i onda je tresnula: 500 kn.

Odmah sam znao da ništa od toga, ali sam tobože pristao, da vidim dokle je spremna ići. I tu počinje šou. Ponio sam sa sobom samostojeće čarape (u slučaju da ih ona nema ili ne želi koristiti svoje, poput Tine). Prvo je pitala jesu li nove i nekorištene. Rekao sam da nisu, ali su zato oprane i čiste. Odbila ih je navući i rekla je da drugi donose tvornički zapakirane. Ni tu nije kraj. Rekla je da se osjeti neki miris i tjerala me na tuširanje (iako sam došao čist i svježe otuširan). Ostala je pri tvrdnji da smrdim i da ona ispod nekih higijenskih standarda ne ide.

Shvatio sam da su svi ti suludi uvjeti (15 minuta za 500kn, tuširanje, zapakirane najlonke...) samo načini da me se riješi jer joj se očito ne radi foot fetish. A na tuširanju je inzistirala samo zato da bi se i od onih jadnih 15-ak minuta potrošilo još 5 na tuširanje i da bi akcija još kraće trajala. Nismo se ništa dogovorili, okrenuo sam se i vratio se doma punih jaja.
Sa Sindi sam imao dobra iskustva, no zadnji put je bila slično nadrkana i bahata. Izgleda da joj je pun kurac posla kojim se bavi, i trebala bi završiti karijeru. Ne idem više nikad.
 
Sa Sindi sam imao dobra iskustva, no zadnji put je bila slično nadrkana i bahata. Izgleda da joj je pun kurac posla kojim se bavi, i trebala bi završiti karijeru. Ne idem više nikad.
Pitanje je da li je to uopće prava Sindi ili je od nje ostalo samo ime, kao što je već netko ovdje iskomentirao. Ne bi me čudilo da je sad druga cura pod tim brojem. Kako je izgledala ta tvoja?
 
Pitanje je da li je to uopće prava Sindi ili je od nje ostalo samo ime, kao što je već netko ovdje iskomentirao. Ne bi me čudilo da je sad druga cura pod tim brojem. Kako je izgledala ta tvoja?
Sindi je imala crnu kosu i nije nikada bilo problema za foot,dolje dlakava i sve se je moglo sa njom dogovoriti u salonu,ovo je vjerovatno druga samo ime ostalo
 
Sindi je imala crnu kosu i nije nikada bilo problema za foot,dolje dlakava i sve se je moglo sa njom dogovoriti u salonu,ovo je vjerovatno druga samo ime ostalo
I ova je imala crnu kosu, krivo sam napisao u recenziji, nije brineta. U faci mi malo vuče na neku Malezijku i tamnije je puti. Ako je prava Sindi, onda se pokvarila.
 
Neznam tocno oglasnik al utrine novi zagreb masaza top zanimljiva cura punija s finom sisom,prvo ona mene masirala i kilizila po meni a onda sam ja nju masirao nauljenu i to mi je top bilo,na kraju obilno svrsavanje po sisama.
Cura kaze 27g tu je negdje cista uredna pica stvarno za pohvali dobre bolje al eto ko voli takvu masazu top je ostalo zasad nista.
300kn obicna masaza obucena u domji ves 400kn gola i obostrano masiranje igranje nije lose kakvih ima realno.
 
Najbolje maserke su bile kod Pointa prije nekih par godina,dosao si,mogao si birati koju zelis,a dobro su sve izgledale,i fino te izmasira i izdrka i ok,neznam jel se tam jos uvijek to odigrava ili ne,poslije sam presao na karanje dosta mi bilo masaza😁
 
slažem se. bio je 'salon' u stanu zgrade i tamo je radila cura koja se predstavljala kao Helena (ili Jelena) i bila je zaista najbolja koja je ikada radila u zg. prosječne visine, jako lijepog lica i brutalne tjelesine. Radila je samo masažu, a onda se preselila u Kučerinu zajedno s malom Lorenom (koja je sweet petite ali ni do koljena ovoj). Tamo su bile njih dvije solo i ona je jedina zbog koje sam namjeravao prekršiti zlatno pravilo da nikada ne plaćam dva puta kod iste. međutim, Helena nije mogla, predložila Lorenu, Lorenu nisam htio i nakon par tjedana mi kaže frend da su pale jer su počele pružati seks. to je bilo negdje 2015 godine i od tada više nisam čuo za tu egzotičnu ljepoticu. ako netko zna što je bilo s njom neka napiše barem nostalgije radi...
Mislis ovo kod Pointa?
 
Danas popodne bio sam kod maserke Sindi, to je onaj dobro poznati salon u Žumberačkoj: https://www.oglasnik.hr/korisnik/Iksm/oglasi
Kontakt: 0955062832
Ključne riječi: Sindi, Alisa, Kia, dvije maserke, Žumberačka

Prostor: stan u prizemlju, ulaz iz dvorišta, na vratima je naziv legalnog salona, kad uđeš soba s masažnim stolom i nekom mini vrećom za sjedenje/foteljom je s lijeve strane
Cura: preko telefona dogovorio sa Sindi, dočekala me niža brineta srednje duge kose, 30-ak godina, skladnih proporcija, solidna u licu ali ništa wooow. Pretpostavljam da je to bila ona. Slike u oglasu su prave.
Usluge: nudi samo masaže s drkicom na kraju, oralac i sex isključeni
Cijena: 300kn/pola sata, 500kn/sat
Ishod: tražio foot fetish, vratio se doma punih jaja

Recenzija:
Kako su neki ovdje komentirali da Sindi osim masaža radi i foot fetish (navodno preko telefona ne pristaje, ali uživo se kao možeš dogovoriti) i navodno radi dobar footjob (ako ne drukčije, onda uz nadoplatu od 100kn), htio sam to probati s njom. Odmah sam joj rekao da me ne zanima masaža, samo foot fetish u najlonkama (lizanje i škakljanje stopala, footjob, legjob i slične igrice). Kaže, citiram: masaža traje 30 minuta, ali ako misliš bilo šta raditi s mojim nogama, onda to ne može trajati duže od 10 do 15 minuta jer takve usluge ne pružam duže od tog vremena. Probao sam produžiti trajanje i jedva je pristala na 20-25 minuta. Ponudio sam nadoplatu i onda je tresnula: 500 kn.

Odmah sam znao da ništa od toga, ali sam tobože pristao, da vidim dokle je spremna ići. I tu počinje šou. Ponio sam sa sobom samostojeće čarape (u slučaju da ih ona nema ili ne želi koristiti svoje, poput Tine). Prvo je pitala jesu li nove i nekorištene. Rekao sam da nisu, ali su zato oprane i čiste. Odbila ih je navući i rekla je da drugi donose tvornički zapakirane. Ni tu nije kraj. Rekla je da se osjeti neki miris i tjerala me na tuširanje (iako sam došao čist i svježe otuširan). Ostala je pri tvrdnji da smrdim i da ona ispod nekih higijenskih standarda ne ide.

Shvatio sam da su svi ti suludi uvjeti (15 minuta za 500kn, tuširanje, zapakirane najlonke...) samo načini da me se riješi jer joj se očito ne radi foot fetish. A na tuširanju je inzistirala samo zato da bi se i od onih jadnih 15-ak minuta potrošilo još 5 na tuširanje i da bi akcija još kraće trajala. Nismo se ništa dogovorili, okrenuo sam se i vratio se doma punih jaja.
Nisam bio nikad kod Sindi premda sam masu pita bio u Žumberačkoj, dugo već nisam. Taj salon je vječan. Tamo se znalo nać super cura, mladih, zgodnih i uvijek sam se igrao s njihovim stopalima. Htio bi samo reć da kad god sam htio da neka cura stavi samostojeće po mom izboru, UVIJEK sam donio nove, zapakirane iz dućana. Moraš i njih shvatit, to kaj im ti kažeš da su svježe oprane, to ne znači niš. Donesi ih zapakirane i nemaš beda. Nije to neki izdatak.
 
Danas popodne bio sam kod maserke Sindi, to je onaj dobro poznati salon u Žumberačkoj: https://www.oglasnik.hr/korisnik/Iksm/oglasi
Kontakt: 0955062832
Ključne riječi: Sindi, Alisa, Kia, dvije maserke, Žumberačka

Prostor: stan u prizemlju, ulaz iz dvorišta, na vratima je naziv legalnog salona, kad uđeš soba s masažnim stolom i nekom mini vrećom za sjedenje/foteljom je s lijeve strane
Cura: preko telefona dogovorio sa Sindi, dočekala me niža brineta srednje duge kose, 30-ak godina, skladnih proporcija, solidna u licu ali ništa wooow. Pretpostavljam da je to bila ona. Slike u oglasu su prave.
Usluge: nudi samo masaže s drkicom na kraju, oralac i sex isključeni
Cijena: 300kn/pola sata, 500kn/sat
Ishod: tražio foot fetish, vratio se doma punih jaja

Recenzija:
Kako su neki ovdje komentirali da Sindi osim masaža radi i foot fetish (navodno preko telefona ne pristaje, ali uživo se kao možeš dogovoriti) i navodno radi dobar footjob (ako ne drukčije, onda uz nadoplatu od 100kn), htio sam to probati s njom. Odmah sam joj rekao da me ne zanima masaža, samo foot fetish u najlonkama (lizanje i škakljanje stopala, footjob, legjob i slične igrice). Kaže, citiram: masaža traje 30 minuta, ali ako misliš bilo šta raditi s mojim nogama, onda to ne može trajati duže od 10 do 15 minuta jer takve usluge ne pružam duže od tog vremena. Probao sam produžiti trajanje i jedva je pristala na 20-25 minuta. Ponudio sam nadoplatu i onda je tresnula: 500 kn.

Odmah sam znao da ništa od toga, ali sam tobože pristao, da vidim dokle je spremna ići. I tu počinje šou. Ponio sam sa sobom samostojeće čarape (u slučaju da ih ona nema ili ne želi koristiti svoje, poput Tine). Prvo je pitala jesu li nove i nekorištene. Rekao sam da nisu, ali su zato oprane i čiste. Odbila ih je navući i rekla je da drugi donose tvornički zapakirane. Ni tu nije kraj. Rekla je da se osjeti neki miris i tjerala me na tuširanje (iako sam došao čist i svježe otuširan). Ostala je pri tvrdnji da smrdim i da ona ispod nekih higijenskih standarda ne ide.

Shvatio sam da su svi ti suludi uvjeti (15 minuta za 500kn, tuširanje, zapakirane najlonke...) samo načini da me se riješi jer joj se očito ne radi foot fetish. A na tuširanju je inzistirala samo zato da bi se i od onih jadnih 15-ak minuta potrošilo još 5 na tuširanje i da bi akcija još kraće trajala. Nismo se ništa dogovorili, okrenuo sam se i vratio se doma punih jaja.
Steta sto je ovako. Nazalost najbolja od njih tri (Alisa) vise ne radi, s njom se sve fkt za fetishe moglo dogovoriti (izuzev sexa i oralca jel) i za razliku od kolegica uvijek je bila depilirana (znam da neki vole dlakave, ja osobno ne)
Zadnji put kada sam isao sam preko telefona s Kiom dogovorio masazu i drkicu za 400kn/h, kad sam dosao rekla mi da me ne moze primiti na sat, te da moze pola sata za 300 sto je ruku na srce ipak previse jer masaza nije neka a 10 minuta ode na tusiranje.
Ponuda na cijelom oglasniku nije bajna nazalost u ovom trenutku (a mozda se ja samo ne trudim dovoljno, tko zna)
 
Nisam bio nikad kod Sindi premda sam masu pita bio u Žumberačkoj, dugo već nisam. Taj salon je vječan. Tamo se znalo nać super cura, mladih, zgodnih i uvijek sam se igrao s njihovim stopalima. Htio bi samo reć da kad god sam htio da neka cura stavi samostojeće po mom izboru, UVIJEK sam donio nove, zapakirane iz dućana. Moraš i njih shvatit, to kaj im ti kažeš da su svježe oprane, to ne znači niš. Donesi ih zapakirane i nemaš beda. Nije to neki izdatak.
Jel čitaš ti sebe? Najjeftinije samostojeće koštaju 50-70kn, znači osim što mi želi uzeti 500kn za 15 minuta, nek još svaki put kupim i jedne samostojeće, to je već skoro 600. Sramota je da ih uopće moraš donositi sa sobom, da ona nema ili neda svoje, koje bi bez problema mogla oprati nakon korištenja. Ako Tina prihvaća korištene, ako Tea koja izgleda ko manekenka vadi svoje iz ladice, nema razloga ni da ove iz Žumberačke izmišljaju toplu vodu. Zbog takvih koji pristaju na te ludosti i spremni su svaki put kupovati nove najlonke, one i mogu postavljati takve uvjete.
 
ajde da otvorim dušu ovdje

samo napomena da necu navoditi stranicu, ime niti link

prije par mjeseci sam na jednoj stranici nasao kurvu koja mi se dopada

vrlo brzo smo stupili u kontakt, ponudila mi odlicnu cijenu i vec sutra dan sam bio kod nje

posto mi je to bio prvi susret s curom, a kamoli kurvom, bio sam ekstremno zivcan

ali njene rijeci, pokreti i ohrabrivanja su mi dali snagu i krenuli smo u akciju

cura je izrazito zgodna, umiljata i vedra

Mlada, oko 25 god, hrvatica i ima vlastiti stan koji je izrazito cist

ona se uvijek prije mog dolaska otusirala, a znali smo se izajedno tusirati

kako je vrijeme odmicalo, sve mi se vise dopadala i isprobavao sam nove stvari

volila je kinky, cupanje za kosu, gusenje, pljuvanje, vezanje, prstenjacenje, svrsavanje u guzu ili usta i slicne stvari, a volila se i maziti, ljubiti i dati pravi GFE

toliko mi se dopala da sam dolazio jednom tjedno, te mi je dala jos jedan popust

uglavnom, all inclusive za 50e i to jos nije štopala vrijeme, pa sam nekad znao ostat i po dva i pol sata

ja sam bio izrazito glup i odvalio sam na nju, nisam je mogao izbaciti iz glave i htio sam je sta vise samo za sebe pa sam znao dolaziti i po 3 puta tjedno

unazad mjesec dana sam imao Koronu i neke komplikacije oko toga, pa se nismo vidjeli 3 tjedna

kada sam se oporoavio, poslao sam jos wap poruku, ali 2 dana nije odgovarala

pa sam otisao na stranicu di je imala profil cisto da vidim dal je jos aktivna

ono sto me slomilo je sta joj je deda od 67god ostavio recenziju da je bio s njom i da je uzivao

tu sam popizdio i poslao dedi poruku da pitam sta su sve radili, i kaze mi da su se ljubili, da mu je lizala šupak, da ju je jebao u usta te joj i svrsio u usta sta je ona progutala

tu mi se svijet i zeludac okrenio i cura mi se totalno zgadila

ona ima cca 25god, a on faking 67god

sama pomisao na to me raztuzuje i ljuti

i dalje mi se svida, ali ne mogu preci preko toga. sad mi je cijelo vrijeme u glavi njih dvoje u krevetu

tako da, oprezno s kurvama

umiljate su radi posla i to sto vam govore ne mora biti istina vec samo ulizivanje
Ko o čemu, kurva o poštenju...
 
Jel čitaš ti sebe? Najjeftinije samostojeće koštaju 50-70kn, znači osim što mi želi uzeti 500kn za 15 minuta, nek još svaki put kupim i jedne samostojeće, to je već skoro 600. Sramota je da ih uopće moraš donositi sa sobom, da ona nema ili neda svoje, koje bi bez problema mogla oprati nakon korištenja. Ako Tina prihvaća korištene, ako Tea koja izgleda ko manekenka vadi svoje iz ladice, nema razloga ni da ove iz Žumberačke izmišljaju toplu vodu. Zbog takvih koji pristaju na te ludosti i spremni su svaki put kupovati nove najlonke, one i mogu postavljati takve uvjete.
Najbolje da pripremite pare i odete psihijatru. Normalan kad ide curi nosi kondom pa ju ispipa, izljubi, da joj da puši kurac i pojebe ju.
 
Neznam tocno oglasnik al utrine novi zagreb masaza top zanimljiva cura punija s finom sisom,prvo ona mene masirala i kilizila po meni a onda sam ja nju masirao nauljenu i to mi je top bilo,na kraju obilno svrsavanje po sisama.
Cura kaze 27g tu je negdje cista uredna pica stvarno za pohvali dobre bolje al eto ko voli takvu masazu top je ostalo zasad nista.
300kn obicna masaza obucena u domji ves 400kn gola i obostrano masiranje igranje nije lose kakvih ima realno.
Imas kontakt?
 
Najbolje maserke su bile kod Pointa prije nekih par godina,dosao si,mogao si birati koju zelis,a dobro su sve izgledale,i fino te izmasira i izdrka i ok,neznam jel se tam jos uvijek to odigrava ili ne,poslije sam presao na karanje dosta mi bilo masaza😁
Mala plavušica Nina je bila najbolja maserka u tom salonu , šteta što je više nema !
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh