BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Neko iskustva s ovom malom
 
Nisam jos probao nijednu pa me zanima par stvari: jel one imaju kondome kod sebe, jel tuširanje ulazi u dogovoreno vrijeme, jel placate prije ili poslije usluge? Hvala.
 
Postoje uobičajene tarife, tko god je bio u Wellcumu, Marini, Goldentime, zna što pričam. 70 do 100 e za pola sata je max. A tamo je izbor svjetski, manekenski tipovi.
Tko hoće nek plaća 500 e za 15 min, ja neću.

Ima pozitivnih izuzetaka ali za 70 eura u većini slučajeva dobiješ mrtvo tijelo na krevetu koje još okrene glavu da te ne gleda. Kvalitetna usluga i tamo košta dosta više i bez beda potrošiš 500 eura..

Na ljeto je kod nas bilo par vrhunskih brazilki po standardnoj tarifi od 200.. kod njih par sam dobio uslugu i provod koji se ne može mjerit sa iskustvom iz Wellcuma ali je i koštalo puno više..

Sve ovisi koliko ti je nešto bitno.. Mene recimo u Wellcumu nervira što sve izgledaju isto i uglavnom su cure iz istočne Europe, poprilično mlade i hladne, iako složit ću se da je omjer cijene i kvalitete zadovoljavajući..
 
  • Haha
reagiranja: Aco
Nisam jos probao nijednu pa me zanima par stvari: jel one imaju kondome kod sebe, jel tuširanje ulazi u dogovoreno vrijeme, jel placate prije ili poslije usluge? Hvala.
Imaju kondome kod sebe, nemas brige u vezi toga. Jedino sto moras ponijeti su pare i naravno mobitel, sve ostalo je njihova briga. Tusiranje ulazi u dogovoreno vrijeme. Placanje ide prije usluge.
 
Ima pozitivnih izuzetaka ali za 70 eura u većini slučajeva dobiješ mrtvo tijelo na krevetu koje još okrene glavu da te ne gleda. Kvalitetna usluga i tamo košta dosta više i bez beda potrošiš 500 eura..

Na ljeto je kod nas bilo par vrhunskih brazilki po standardnoj tarifi od 200.. kod njih par sam dobio uslugu i provod koji se ne može mjerit sa iskustvom iz Wellcuma ali je i koštalo puno više..

Sve ovisi koliko ti je nešto bitno.. Mene recimo u Wellcumu nervira što sve izgledaju isto i uglavnom su cure iz istočne Europe, poprilično mlade i hladne, iako složit ću se da je omjer cijene i kvalitete zadovoljavajući..
Nije točno, ne košta 500 eua 15 minuta, usluga je Standardna 70-100 eura za pola sata. Čak ih menadžeri tjeraju da se drže cijene.
Jesi li bio osobno bio u bilo kojem FKK?
Važno je dobro ispregovarati prije početka. A zato ima dovoljno vremena kad si tamo. Biraš Bugarke i slično, Rumunjke uglavnom preskočiš.
 
Nije točno, ne košta 500 eua 15 minuta, usluga je Standardna 70-100 eura za pola sata. Čak ih menadžeri tjeraju da se drže cijene.
Jesi li bio osobno bio u bilo kojem FKK?
Važno je dobro ispregovarati prije početka. A zato ima dovoljno vremena kad si tamo. Biraš Bugarke i slično, Rumunjke uglavnom preskočiš.
Nikad mi nije bilo jasno di držiš pare? U kupacima?
 
Nije točno, ne košta 500 eua 15 minuta, usluga je Standardna 70-100 eura za pola sata. Čak ih menadžeri tjeraju da se drže cijene.
Jesi li bio osobno bio u bilo kojem FKK?
Važno je dobro ispregovarati prije početka. A zato ima dovoljno vremena kad si tamo. Biraš Bugarke i slično, Rumunjke uglavnom preskočiš.

Bio i u Wellcumu i u Andiamu.. Daleko od toga da je loše, upravo suprotno, odlično je ali uvijek na kraju potrošiš 500+ eura ako se želiš dobro provest. Ja nisam rekao da 15 minuta košta 500 eura, ali za 70 eura dobiješ ono što sam napisao.. GFE i slične stvari sigurno ne dobiješ za 70 eura. Za te novce te odradi kao na traci dok ovdje za 200 eura dobiješ puni sat s pravom predigrom, zajedničkim tuširanjem, GFE, možeš svršit više puta i slično. Tako da kad gledaš iz te perspektive, cijena od 200 nije toliko nerealna.

U Austriji je to legalan biznis i ponuda je puno veća nego kod nas, cure plaćaju dnevni fee u tim klubovima i zarada je njihova pa je onda očekivano i cijena nešto niža jer ovdje plaćaju i oglasnike i apartmane i zaštitu i svašta nešto i još postoji rizik da bi mogle imati problema sa policijom, deportacijom i slično.

Cijene će od 01.01. kod nas biti još i više jer će ponuda smanjit a potražnja će ostat ista. Većina njih u HR trenutno dolazi kad moraju napustit Schengen, ne dolaze zato jer u HR teče med i mlijeko.

https://en.wikipedia.org/wiki/Schengen_Area

 
Bio i u Wellcumu i u Andiamu.. Daleko od toga da je loše, upravo suprotno, odlično je ali uvijek na kraju potrošiš 500+ eura ako se želiš dobro provest. Ja nisam rekao da 15 minuta košta 500 eura, ali za 70 eura dobiješ ono što sam napisao.. GFE i slične stvari sigurno ne dobiješ za 70 eura. Za te novce te odradi kao na traci dok ovdje za 200 eura dobiješ puni sat s pravom predigrom, zajedničkim tuširanjem, GFE, možeš svršit više puta i slično. Tako da kad gledaš iz te perspektive, cijena od 200 nije toliko nerealna.

U Austriji je to legalan biznis i ponuda je puno veća nego kod nas, cure plaćaju dnevni fee u tim klubovima i zarada je njihova pa je onda očekivano i cijena nešto niža jer ovdje plaćaju i oglasnike i apartmane i zaštitu i svašta nešto i još postoji rizik da bi mogle imati problema sa policijom, deportacijom i slično.

Cijene će od 01.01. kod nas biti još i više jer će ponuda smanjit a potražnja će ostat ista. Većina njih u HR trenutno dolazi kad moraju napustit Schengen, ne dolaze zato jer u HR teče med i mlijeko.

https://en.wikipedia.org/wiki/Schengen_Area

Slažem se za 70€ ko na traci 10- 15 min nikakvih pola sata i nikakav gfe
 
To je tačno za FKK klubove i tu cijenu, za 70 ojra dobiješ samo najosnovnije u dvije poze. Problem je što i ove kod nas od 150 e za pola sata gotovo isto se ponašaju u većini slučajeva. Jbg nismo svi CK manekeni za đuški donji veš da ovlaže čim nas vide...

Doduše što se tiče FKK u Austriji, ako je pun napaljenih Digića, mi Balkanci postajemo hot stuff. Sjećam se jedne godine u Marini, u cijelom klubu nas pet ili šest iz ex-YU bili na bazenu za stolom, ostalo Digići...nisi mogao da se odbraniš od cura kad su skontale da ne govorimo italijanski 🤣 Mogli smo pregovarati kako smo htjeli i koliko smo htjeli 😎 Dok već u Njemačkoj ima svega i svačega pa taj sistem ne prolazi...
 
Bio sam u Funpalast-u u Becu nekoliko puta, ako se dobro sjecam pola sata je 60e a sat vremena 120e.

Uglavnom za pusenje bez kondoma su trazile dodatnih 20-50e, french kisses ne radi ni jedna ni u ludilu...cak nisam siguran da li je "cum on body" bilo ukljuceno u cijenu...a 99% sam siguran da sam trazio foot fetish uslugu, da bi to bilo dodatno nekih 50e.

Na EGE-u nikad nisam platio vise od 250e za sat vremena i to samo kod jedne Brazilke kod koje sam bio 4x.

Sve ostalo 200e sat i sve ovo sto po FKK klubovima traze dodatno ili uopce ne rade, bilo ukljuceno u cijenu.

Koliko citam na stranom forumu, u Goldentime-u vise ne mozete dobiti postenu uslugu za ispod 100e pola sata...sad ne znam kakva je situacija sa Wellcumom/Andiamom.

Ali ajde da kazemo da platis 140e sat vremena i dobijes sve ono sto dobijes za 200e kod EGE Brazilki, gdje je tu upad? Onda vrijeme koje izgubis na putovanje(ako ti nije usput)?

Na kraju si na istom...
 
Što se tiče dobre usluge za novac, ako ste u prilici posjetite bivši Močilnik sada Liberty Spa u Sežani. Cure nisu top modeli, mahom su sa naših prostora, ali je atmosfera opuštena, nema presije i odlična je usluga. Bar je sve bilo potaman kada sam ja bio, sada ko se šta izmjenilo nemam pojma...Nije ala gala klub kao Wellcum, ali je totalna opuštencija i cure su ekstra susretljive, vjerujem zato što im je to "sporedna profesija", odnosno bar sam ja takav utisak stekao :/
 
Što se tiče dobre usluge za novac, ako ste u prilici posjetite bivši Močilnik sada Liberty Spa u Sežani. Cure nisu top modeli, mahom su sa naših prostora, ali je atmosfera opuštena, nema presije i odlična je usluga. Bar je sve bilo potaman kada sam ja bio, sada ko se šta izmjenilo nemam pojma...Nije ala gala klub kao Wellcum, ali je totalna opuštencija i cure su ekstra susretljive, vjerujem zato što im je to "sporedna profesija", odnosno bar sam ja takav utisak stekao :/
Cijene?
 
Bio i u Wellcumu i u Andiamu.. Daleko od toga da je loše, upravo suprotno, odlično je ali uvijek na kraju potrošiš 500+ eura ako se želiš dobro provest. Ja nisam rekao da 15 minuta košta 500 eura, ali za 70 eura dobiješ ono što sam napisao.. GFE i slične stvari sigurno ne dobiješ za 70 eura. Za te novce te odradi kao na traci dok ovdje za 200 eura dobiješ puni sat s pravom predigrom, zajedničkim tuširanjem, GFE, možeš svršit više puta i slično. Tako da kad gledaš iz te perspektive, cijena od 200 nije toliko nerealna.

U Austriji je to legalan biznis i ponuda je puno veća nego kod nas, cure plaćaju dnevni fee u tim klubovima i zarada je njihova pa je onda očekivano i cijena nešto niža jer ovdje plaćaju i oglasnike i apartmane i zaštitu i svašta nešto i još postoji rizik da bi mogle imati problema sa policijom, deportacijom i slično.

Cijene će od 01.01. kod nas biti još i više jer će ponuda smanjit a potražnja će ostat ista. Većina njih u HR trenutno dolazi kad moraju napustit Schengen, ne dolaze zato jer u HR teče med i mlijeko.

https://en.wikipedia.org/wiki/Schengen_Area

O jbt, i trenutna ponuda je prakticki nikakva, a onda ce iduce godine biti i doslovno nikakva 😢
 
Ljudi, pitanje u vezi Crazy Drive Club djevojaka, vidim dosta novih djevojaka, usluga ostala ok?

Teški za dogovor kao imaju previše posla, ne toliko loše cure u odnosu na ostale ukrajinke kao što su one iz neznam koje agencije uglavnom cell phone ukrajinska zastava 380 po tome ih prepoznajem bio sa jednom njihovom curom debelo prase nimalo se ne trudi drka na mobitel čitavo vrijeme kad joj kažeš da za to nije plaćena kao ne razumije uglavno ne vrijede ni blizu 200 eur po meni izbjegavati osim ako nema druge ponude
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh