BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pazi da je ne pokupiš za cijeli vikend za 250 eura.
Isto kao što si ovu plaćao 300 km za sat pa si zadnjih par puta dobio malo popusta.

Poruka u temi "BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije" https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/bosna-i-hercegovina-iskustva-recenzije.1408/post-179223

Pičke vam u kontinuitetu uzimaju iz džepova 150-200 eura za sat vremena a vi maštate o vikendima za taj novac.
Jedino @Zdravko_Herbiko može u Bosni karati za 60 km al' onda mu glavić bude k'o Cocin bubanj u fazi raspada.
Ako ti jadnice mastas...ja ne. Zaobidji me I ti I ovi jadnici Koji Evo vec 200 stranica pisu sve sem onoga za sta je ovaj forum.
 
Nek uslikaju dokaz da sam ja bilo sta uradila u mene nalazi ko u bebice
Pokaži ih onda ovoj dvojici paćenika kamenjaraca da se napokon smire i da kada se izliječe da optužuju nekoga drugog a ne tebe i da ti ne tjeraju više klijentelu.
Vidiš li šta su ti uradili djevojko, razvlače te po forumu kao kuharica jufku za burek.
 
Jedini jadnik koji mašta ovdje si ti, i to jadno maštaš da daš nekoj pički 250 eura da bude sa tobom 48 sati.
Nebih da se spustam na tvoj nivo(mada to radim ovim odgovorom) nauci da citas...nisam rekao da dam picki,kurvi da bude samnom...nego Sam rekao da za te pare mozes da uplatis vikend na planini I da provedes vikend sa "DJEVOJKOM" pickom nazovi kako hoces I guzis kad ti se digne
 
Nebih da se spustam na tvoj nivo(mada to radim ovim odgovorom) nauci da citas...nisam rekao da dam picki,kurvi da bude samnom...nego Sam rekao da za te pare mozes da uplatis vikend na planini I da provedes vikend sa "DJEVOJKOM" pickom nazovi kako hoces I guzis kad ti se digne
Nisi to i tako rekao ali nema veze, neka bude da je tako jer bi mi bilo drago da budeš normalan muškarac i da što ćeš umjesto kurvi dati novac ti ćeš sebi naći djevojku kao i svi normalni muškarci i otići sa njom na vikend sa tim novcem.
Tako svaki normalan muškarac i radi a ne da daje 300 km za sat nekoj kuraveli.
 
Ivan maric sa tvog profila je poco smrad a sad kazes konkurencija pisala....Bio si samo sa Almom to si mi pricao..sakle alma diktirala ti pisao...Jedino vas dvoje ste zarazeni prepolovili se poblijedili koristite drogu .jebem vasm sve pos pisku.sve ce bit ispitano pa ces pazit na koga udaras pizdo bijedni mislio si da mozes.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh