BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

I meni sada pise da kupim xbon pa da joj dam na ruke a u 16 se trebali naci
Ako je na ruke, mozes pokusati, ali nemoj joj slati taj kod, izlevatit ce te, ovo je vjerovatno fake, ma 100%, ja se javio, govori mi da je u sarajevu sad, neki prevaranti, ili vise cura koje se dogovaraju, zavisi koja je gdje, ali vjerovatno prevaranti, ja sam kao ugovorio da dodje ona kod mene, na 1h, sad da li ce traziti xbone vidjet cemo.
 
Ako je na ruke, mozes pokusati, ali nemoj joj slati taj kod, izlevatit ce te, ovo je vjerovatno fake, ma 100%, ja se javio, govori mi da je u sarajevu sad, neki prevaranti, ili vise cura koje se dogovaraju, zavisi koja je gdje, ali vjerovatno prevaranti, ja sam kao ugovorio da dodje ona kod mene, na 1h, sad da li ce traziti xbone vidjet cemo.
Javi jel trazila ja sam rekao ako hoce kes kada dodje ne pada mi na pamet xbon uzimati
 
Ako je na ruke, mozes pokusati, ali nemoj joj slati taj kod, izlevatit ce te, ovo je vjerovatno fake, ma 100%, ja se javio, govori mi da je u sarajevu sad, neki prevaranti, ili vise cura koje se dogovaraju, zavisi koja je gdje, ali vjerovatno prevaranti, ja sam kao ugovorio da dodje ona kod mene, na 1h, sad da li ce traziti xbone vidjet cemo.
Nije to ni jedna, ni dve, ni vise cura. Nece niko doci kod tebe.

Lik iz Trebinja napravio oglas, i zajebava budale za bonove.
 
ljudi moji dragi,
koliko se puta mora naglasiti da je svako spominjanje XBONA teska prevara i da iza tih profila sjede uglavnom kockari koji te bonove uplacuju na svoje naloge na kladionicama i levate vas kojima je milion puta receno da ne nasjedaju na takve gluposti. ja stvarno ne mogu vjerovati da ovdje 3 puta dnevno se neko javi da pita da li je ok poslati x-bon, ili ee rekla je da prekrijem zadnja 2 broja.. pa jebemu više, daj unormalite se vise. pa podforum se zove "ISKUSTVA I RECENZIJE" pa daj da dijelimo iskustva i da dajemo recenzije pobogu....
 
pogledajte malo Zagreb ili brazilke, latine, ukrajinke.. pogledajte kako bi trebao izgledati forum..
a ne crnka objavi broj telefon 2 objave ranije i nadje se lik da pita za broj od crnke... pa jebemu vise...
ili ono troje debila iz mostara, da oprostite na izrazu, koje se vrijedjaju ovdje po forumu i pisu gluposti..
 
pogledajte malo Zagreb ili brazilke, latine, ukrajinke.. pogledajte kako bi trebao izgledati forum..
a ne crnka objavi broj telefon 2 objave ranije i nadje se lik da pita za broj od crnke... pa jebemu vise...
ili ono troje debila iz mostara, da oprostite na izrazu, koje se vrijedjaju ovdje po forumu i pisu gluposti..
100% istina, ali eto ja sam jednom samo pao na tu foru Xbon-a, a znao sam 100% da ce biti prevara, vec eto da vidim sta ce biti (plus je bila mizerna suma). A sto se tice pojedinaca na forumu, neke individue bi trebale biti na lijekovima 100% :D
 
Ko god traži x bon, to je fake profil. Meni jedna dama iz TZ traži A bon, da prekrijem sve brojeve i da joj dam na ruke bon??? Neće keš, što nije normalno po meni. Tako da bonovi su kladionicari uglavnom
 
Xbon ili bilo koji drugi bon funkcionira na nacin da anonimno nekome das pare. Znaci ti posaljes kod tog bona i on/ona uplati na svoj racun u kladionici, ne mora kockati te pare vec moze odma izdati zahtjev za isplatu i podici pare u kladionici ili na bankovni racun. Znaci to je cista prevara jer da nije prevara dao/la bi ti svoje podatke da posaljes te pare postom, na bankovni racun ili bilo koji drugi normalan nacin. Eto za sve one koji ne znaju kako to funkcionise.
 
Išao neko kod onih kod bosmala zadnje vrijeme? Koliko ih radi,vidim brojeve stalni mjenjaju
Crnka poprilično neozbiljna,par puta se kao dogovorimo i ne javi se na mob ni na viber
 
Pozz momci,vec duze vrijeme trazim nesto na podrucju usk,bihac kladusa cazin itd ali bezuspjesno,de budite ljudi posaljite mi sta u private ako vec necete ovako po porukama jer mi je stiska a nemam kontakata,nije moguce da na ovom podrucju nema bas nikoga,ako mi vjerujete onog ko posalje sta castim sigurno,hvala unaprijed decki.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh