Amy

  • Začetnik teme Deleted member 6478
  • Datum pokretanja
Nije mi jasno za vas nekolicinu ovdje zašto ovu djevojku jednostavno ne ostavite na miru i prestanete je vrijeđati, ponižavati i otkrivati njene osobne podatke ?
Toliko se u vama vidi mržnje, zavisti, pakosti i životne isfrustriranosti da je to jednostavno nemoguće opisati...
 
Nije mi jasno za vas nekolicinu ovdje zašto ovu djevojku jednostavno ne ostavite na miru i prestanete je vrijeđati, ponižavati i otkrivati njene osobne podatke ?
Toliko se u vama vidi mržnje, zavisti, pakosti i životne isfrustriranosti da je to jednostavno nemoguće opisati...
Ljudi su zli eto nemaju srca neki
 
Čiča, nije ovo za vas, odite gledat teletekst
Vidim pronašao si se @Dr Zelenko iako nisam tebi direktno uputio komentar ali ako već želiš i dobiješ ono što te sljeduje,
Osim što si paćenik, životni luzer i frustrirani drkonjica koji vrijeđa slabiji rod i ponižava jer su te tata i mama kao klinju tukli k'o vola u kupusu pa sad liječiš svoje frustracije na ovom forumu još si uz sve to i potpuno NEPISMEN !

Jadovane jadni, teletext se ne gleda nego ČITA !

Ajd' sad razguli jadniče jadni...
 
Ljudi su zli eto nemaju srca neki
smješni su takvi što pljuju ovdje po curama, sabotiraju ih i misle da će to utjecat na nekog ili da taj netko neće otic kod nje. Kolko ljudi se curi javi i kolka je potražnja tih njihovih par negativnih komentara su ništa i skroz nebitni,dapače,samo rade još veću reklamu curi. Kad bi znali,pojeli bi se,ni sami ne kuže kolko su nebitni.
 
smješni su takvi što pljuju ovdje po curama, sabotiraju ih i misle da će to utjecat na nekog ili da taj netko neće otic kod nje. Kolko ljudi se curi javi i kolka je potražnja tih njihovih par negativnih komentara su ništa i skroz nebitni,dapače,samo rade još veću reklamu curi. Kad bi znali,pojeli bi se,ni sami ne kuže kolko su nebitni.
Bas to
 
smješni su takvi što pljuju ovdje po curama, sabotiraju ih i misle da će to utjecat na nekog ili da taj netko neće otic kod nje. Kolko ljudi se curi javi i kolka je potražnja tih njihovih par negativnih komentara su ništa i skroz nebitni,dapače,samo rade još veću reklamu curi. Kad bi znali,pojeli bi se,ni sami ne kuže kolko su nebitni.
Slazem se da neki pretjeruju u pljuvanju i da nije korektno sto odaju privatne info o curama. Ja kad pozelim otic kod neke koja je ovdje recenzirana, prvo uvijek pogledam tko je napisao recenziju, prijašnje njegove recenzije, pa nadem neku kod koje sam i ja bio i recenzija bude tocna, počnem vjerovati tome clanu i ako napise za neku da je losa, onda sigurno necu otici kod nje, tako da meni forum pomogne da ne bacim pare na neku gdje bi se bolje osjecao da sam ga sam izdrkao po novcanici od 500 kn i bacio ih u wc, tako da neke kritike imaju znacaj, bar meni, a da ne pricam o tome da je to smisao foruma. Covjek dode tu, procita 10 recenzija da neka nije dobra, pa valjda nece bas otic kod takve onda. Nadam se da su neki i sacuvali novce za bonove koje su skoro poslali jer su tu procitali da su neki na taj nacin pokradeni. Ne pricam ovdje o Ani, nego opcenito za forum.
 
Slazem se da neki pretjeruju u pljuvanju i da nije korektno sto odaju privatne info o curama. Ja kad pozelim otic kod neke koja je ovdje recenzirana, prvo uvijek pogledam tko je napisao recenziju, prijašnje njegove recenzije, pa nadem neku kod koje sam i ja bio i recenzija bude tocna, počnem vjerovati tome clanu i ako napise za neku da je losa, onda sigurno necu otici kod nje, tako da meni forum pomogne da ne bacim pare na neku gdje bi se bolje osjecao da sam ga sam izdrkao po novcanici od 500 kn i bacio ih u wc, tako da neke kritike imaju znacaj, bar meni, a da ne pricam o tome da je to smisao foruma. Covjek dode tu, procita 10 recenzija da neka nije dobra, pa valjda nece bas otic kod takve onda. Nadam se da su neki i sacuvali novce za bonove koje su skoro poslali jer su tu procitali da su neki na taj nacin pokradeni. Ne pricam ovdje o Ani, nego opcenito za forum.
istina,posluži al ima tu i drugi dio "klijenata" koji ne koriste ovaj forum ili ne znaju za njega a to je velika većina rekao bih da većina prevladava van foruma,ne znam,ma ima svega kad pogledaš sveukupno mogli bi raspravljat u nedogled! no sve u svemu glupo,čitam bas ovu rubriku amy i strašno.
 
Ma naravno drkanje vam je uvijek free doma
Samo svi imamo svoj ukus
I ako ne odgovaram ja nekomu
Šta sad ....ima još cura.neki vole niske neki više možda neki i deblje i to je to
Ja napisala da ne izgledam manekenski jer to nisam nit ste vi manekenki.
Ali ja znam da se uvijek oko svakoga potrudim i dajem sve od sebe nas uvijek osim kad mi los i razjeban dan haha ali sam normalna i poštena osoba.oko cijene deal uvijek sa svima ako nemaju novaca a stalni mi.
Trudim se oko svakoga uglavnom .ako želi tu pozu tako ćemo ,dobro slušam

.
 
I još jedna stvar
Svi koji su me tu popljuvali
Čas im dobra cas ne
Pa neka odluče se
I prestanu onda drkat i na meni.
I neka mi ne prijete
 
Kao što rekla da dobra a jesam neću pisat tu u javnost sve ali svi vi dolazite samo na seks kod.mene
Neznate me osobno la Neznate koliko predobra sam ...
I ja sam svima napisala da dođu kod mene samo na kavu da vidim zašto prijete itd pa nisu htjeli.
Neki me znaju iz mladosti jer oduvijek volim seks pa sad tu pišu o meni loše jer tp radim....oduvijek volim seks.
Kažem još jednom kome ne odg
Okej ali ne morate mi prijetiti i pisat na pvt laži neke i nuditi mi svašta a to prevara
Eto
Ja imam svoj život imate i vi
Ovo radim samo što radim
I to je to
Nisam savršena nit itko nije
Ali se trudim oko svakoga a ako nešto sjebem oko nekog klijenta jbg žao mi je
...ali dajem Max
Laku noc
A.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh