BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ima li neko da nije bio s njom, stara sarajevska kurva, piso sam prije o njoj da je primala migrante, oglasi na superoglasima, piku, jebala se za 50km 80km sad pokusava nesto sa bdsm kombinacijama, na sto lokacija po sarajevu je bila, doduse kad je bila mlada bila je ok za naguzit nabrzaka
Ni jedan lik ne mogu da otvorim
 
S
Muz i ja trazimo jos jednog tipa da nam se pridruzi u sexu.
Da svi jedni drugima ustedimo vrijeme, par stvari - hard sex, znaci ako ne jebes jako nemoj mi oduzimati vrijeme na javljanje.
Tvrd kurac! Nemam ništa od njega i ako je 20cm ako je mekan.
Dalje - top izgledamo oboje, tako da i od trece osobe ocekujem minimalno solidan izgled, ne mora biti top model ali da ne moram bas izbjegavat da ga pogledam.
Onda - prostom recenicom , zelim da primim dva kurca u isto vrijeme, ne planiram ni pusiti ni drkati onome ko dodje. Dirati moze on mene, a ja gore navedeno necu. Znaci trazimo ga da on zadovolji mene, zajedno sa mojim muzem, a ne da ja zadovoljavam njega.
Da utvrdimo - cisti hard sex, soft varijante ne.
I zadnje - lijepo vas molim da razmislite da li su vase mogucnosti iste kao i vase zelje. Jer dolaskom sa mekanim k ili ista suprotno od gore navedenog samo gubimo vrijeme svi, a i bezveze ce bit neugodan razlaz.
Eh eto, ako ima neko da se uklapa u napisano nek se javi pa cemo dalje privatno, najbolje vec veceras da se vidimo. Blizu Trebinja :D
Na slovenskom bi ovo bilo :Navodilo za uporabo 😁
 
Muz i ja trazimo jos jednog tipa da nam se pridruzi u sexu.
Da svi jedni drugima ustedimo vrijeme, par stvari - hard sex, znaci ako ne jebes jako nemoj mi oduzimati vrijeme na javljanje.
Tvrd kurac! Nemam ništa od njega i ako je 20cm ako je mekan.
Dalje - top izgledamo oboje, tako da i od trece osobe ocekujem minimalno solidan izgled, ne mora biti top model ali da ne moram bas izbjegavat da ga pogledam.
Onda - prostom recenicom , zelim da primim dva kurca u isto vrijeme, ne planiram ni pusiti ni drkati onome ko dodje. Dirati moze on mene, a ja gore navedeno necu. Znaci trazimo ga da on zadovolji mene, zajedno sa mojim muzem, a ne da ja zadovoljavam njega.
Da utvrdimo - cisti hard sex, soft varijante ne.
I zadnje - lijepo vas molim da razmislite da li su vase mogucnosti iste kao i vase zelje. Jer dolaskom sa mekanim k ili ista suprotno od gore navedenog samo gubimo vrijeme svi, a i bezveze ce bit neugodan razlaz.
Eh eto, ako ima neko da se uklapa u napisano nek se javi pa cemo dalje privatno, najbolje vec veceras da se vidimo. Blizu Trebinja :D
Zovni komšiju...
 
Muz i ja trazimo jos jednog tipa da nam se pridruzi u sexu.
Da svi jedni drugima ustedimo vrijeme, par stvari - hard sex, znaci ako ne jebes jako nemoj mi oduzimati vrijeme na javljanje.
Tvrd kurac! Nemam ništa od njega i ako je 20cm ako je mekan.
Dalje - top izgledamo oboje, tako da i od trece osobe ocekujem minimalno solidan izgled, ne mora biti top model ali da ne moram bas izbjegavat da ga pogledam.
Onda - prostom recenicom , zelim da primim dva kurca u isto vrijeme, ne planiram ni pusiti ni drkati onome ko dodje. Dirati moze on mene, a ja gore navedeno necu. Znaci trazimo ga da on zadovolji mene, zajedno sa mojim muzem, a ne da ja zadovoljavam njega.
Da utvrdimo - cisti hard sex, soft varijante ne.
I zadnje - lijepo vas molim da razmislite da li su vase mogucnosti iste kao i vase zelje. Jer dolaskom sa mekanim k ili ista suprotno od gore navedenog samo gubimo vrijeme svi, a i bezveze ce bit neugodan razlaz.
Eh eto, ako ima neko da se uklapa u napisano nek se javi pa cemo dalje privatno, najbolje vec veceras da se vidimo. Blizu Trebinja :D
Jeste nasli gdje cete traziti
 
Inače na forumu su svi dr.mr.sc. tako da ćete sigurno dobiti bolji i pametniji prijedlog.
Pogotovo u P.P. koji vam je sigurno pretrpan pitanjima i ponudama da ne kažem kakvim.
Pa druze kurac trazim, to i ocekujem u ponudama, ali neki koji nije samo online. Na forumu gdje se razmjenjuju brojevi kurvi koje se placaju sam bar ocekivala da ce se pojaviti neko ko bi stvarno dosao, a ne da se dopisujemo u nedogled.
Ali nevjerivatno,sve sami online jebaci.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh