Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Kako da te ne kontam, on i ja se nađemo i onda tvoje praznine zajedničkim snagama popunjavamo rezervatski malomozgašuTi i maloćunaš trebate se naći i jedan drugom napuniti praznine, ako me kontaš![]()
U super oglasima su sve,to ili escort straniceImas broj koji od ovih
Sinko, kad se hvatas za nacionalnost, jedino lijeva strana mostara izgleda kao rezervat ili kasabaKako da te ne kontam, on i ja se nađemo i onda tvoje praznine zajedničkim snagama popunjavamo rezervatski malomozgašu![]()
aj posalji i meni. hvalaAj u pp.
Zar i Lidija ?Nez kakva je crnka, al ove dvije su fukse raspale
NaravnoZar i Lidija ?
Mogu li kontakti od ove tri, plsTuristicki sam u Sa.Nesto provjereno iz Sa ili okoline.
Moze li kontakt od Grofice
pa valja li ? Moze kratki opis, plsA imam ja jednu iz kiseljaka starija 40 km naplacuje
Sta imas za doboj i okolinu?Javi se pp
Javi se u ppPozdrav, pisem vec po koji put, javljalo se par osoba s time da kao imaju neke kontakte i to budu tipicni - crnka, neko s ege-a ili love of sarajevo.
Imam poprilicno brojeva, i masaze, i erotske, i prodavacice ljubavi - koje su i zgodne i lijepe, i mrsave i punije.
Zauzvrat ja bih neku mamu, ili bilo kakvu curu , sto povoljniju, na kraju krajeva ne mora biti ni neko za seks, vec samo druzenje ljubavno.
Volio bih ako iko jeste za zamjenu, nek posalje broj dva - ja cu odgovoriti s dva vise broja, i mozemo dalje ako ima jos brojeva.
Moze li broj druze. Unaprijed hvala ! PozzSarajevo ako ko zeli moze u pp dobit br provjeren
Ne radim ja do kasno naveceZovi crnku sa stupa
Pa kako ces znati ko je, ako se ne javis.![]()
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|