BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Danas bio kod nje kupio sam 2 bona po 200km nisam trebo slikat dala mi je lokaciju u hotelu integra je i sve proslo oke ima malo dupe al sva je plasticna
alaaj jedes govna... sad trebamo i mi kupit bonove ili sta..
 
Topla preporuka za Samantu sa cityoflove , ko zeli bas dobar provod nek joj se javi , radi i anal , iskreno dugo s boljom djevojkom nisam bio . Nettazi nikakve bonove
 
@nekadfin488 @Mostar83 neka vas više! Ne radi niko više ispod 700 KM, a i to je ništa na sadašnje cijene, prosjek je negdje oko 1000 KM. Sve je to ništa osim ako ne živiš u Bos.Petrovcu ili Berkovićima, onda i može proći...
Na naš standard cijene su previsoke u svakom slučaju, ove strendžerke traže po 150 eura za pola sata, dok su u državi sa prosječnom platom od 2000 eura cijene se kreću od 60 do 80 eura za pola sata. Plus što je to tamo legalan posao gdje se cure redovno pregledaju i testiraju, higijena i pristup su na visokom nivou itd
 
Već sam to više puta ponovio, domaće (ali one vrijedne pomena) uglavnom imaju zatvoreni krug mušterija i to po preporuci. Ostatak su većinom odroni i nezagrnuti grobovi za koje trebaš imati dobar želudac ili minimum 2,5 promila alc u krvi....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh