Kako pobjeći od nestabilne osobe?

Grlica78

New member
Nakon 3 godine veze primjetila sam čudno ponašanje svog partnera, počeo je odjednom piti što nikada nije. Na riječima je agresivan i nasilan i naša komunikacija se svela samo na ponižavanje i psovke. Više nema ljubavi niti intime, htjela bi ga ostaviti ali ne znam kako mu to reći jer se bojim. Ima netko ideju?
 
Nakon 3 godine veze primjetila sam čudno ponašanje svog partnera, počeo je odjednom piti što nikada nije. Na riječima je agresivan i nasilan i naša komunikacija se svela samo na ponižavanje i psovke. Više nema ljubavi niti intime, htjela bi ga ostaviti ali ne znam kako mu to reći jer se bojim. Ima netko ideju?

Jesi li ga kada pitala da popričate zašto je tako naglo promijenio ponašanje i navike, zašto te ne primjećuje na nikakav drugi način osim kada treba vrijeđati i derati se ? Ako nema ničega više između vas doje, nema svrhe dalje trpiti njegove ispade, čekati i vjerovati da će se nešto promijeniti.
Ako se odlučiš na to da ga ostaviš probaj mu to priopćiti što izravnije, da ne okolišaš sa izjavom, i pomogućnosti da niste sami u 4 zida.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh