BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakve uslove ona ima postavljati ?
Ženska ima 300 kila.
Ni ona brinetica lana nije ništa bolja, ta objavljuje screenshoots prepiski sa ljudima, dobro je nije neko ubio do sad. Sve su to lujke koje su opasno zabrijale u glavi. Kad odeš samo u Beograd pa vidiš kako to žene rade dođe ti da se posereš na ove naše živičarke, a da ne spominješ inostranstvo.
 
Da li je vec neko bio sa njom, kakva su iskustva, isplati li se otici???
Ovo je Ela iz Sarajeva oglašavala se na piku cesto. Ima tetovazu mršava lijepo puši seysi je ali ja lično nisam bio zadovoljan posto je ono nabrzaka samo da ne se riheši.
 
Ni ona brinetica lana nije ništa bolja, ta objavljuje screenshoots prepiski sa ljudima, dobro je nije neko ubio do sad. Sve su to lujke koje su opasno zabrijale u glavi. Kad odeš samo u Beograd pa vidiš kako to žene rade dođe ti da se posereš na ove naše živičarke, a da ne spominješ inostranstvo.
Prebit ce je netko kad tad
 
Ženska je teški psiho, zabiđi u širokom luku, bio sam sa puno njih, na svim krajevima svijeta ali takve budale nema nigdje. Manje uslova ima prosječna banka prilikom podizanja kredita nego što ona ima, pri tom pati od teškog oblika narcisodinog poremećaja. Ja nisam bio kod budale ali sam pokušao dogovoriti i kad me krenula rešetati uslovima i pizdarijama, ostao sam u šoku.
Upravo tako, malo teži oblik retardacije. Ako neko misli drugačije neka sam dogovara:
065/898-396
065/898-395
066/284-403
066/289-747
Ovi brojevi su javno objavljeni na oglasima. Ima ona i Insta i fb, al' nisam siguran da da je javno baš navela neke stvari. Tako da je bar tu poštedimo.
 
Upravo tako, malo teži oblik retardacije. Ako neko misli drugačije neka sam dogovara:
065/898-396
065/898-395
066/284-403
066/289-747
Ovi brojevi su javno objavljeni na oglasima. Ima ona i Insta i fb, al' nisam siguran da da je javno baš navela neke stvari. Tako da je bar tu poštedimo.
Možda joj treba psihijatar...
 
  • Haha
reagiranja: BLX
Da li je vec neko bio sa njom, kakva su iskustva, isplati li se otici???
ima li neko da nije bio s njom, stara sarajevska kurva, piso sam prije o njoj da je primala migrante, oglasi na superoglasima, piku, jebala se za 50km 80km sad pokusava nesto sa bdsm kombinacijama, na sto lokacija po sarajevu je bila, doduse kad je bila mlada bila je ok za naguzit nabrzaka
 
ima li neko da nije bio s njom, stara sarajevska kurva, piso sam prije o njoj da je primala migrante, oglasi na superoglasima, piku, jebala se za 50km 80km sad pokusava nesto sa bdsm kombinacijama, na sto lokacija po sarajevu je bila, doduse kad je bila mlada bila je ok za naguzit nabrzaka
Kakve su joj performanse?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh