Za cure samo - ajmo malo o momcima

Necu jer govorim istinu.
Istine se ne bojim. Jel tako da si se se vratio? Je. Jel tako da si za nikakve pare dobio VRH uslugu i ostao 4 h? Je.
I onda vi debili umjesto da kazete hvala jedete govna. E pa nece ici.
Takva je cijena bila, ja se s nikim ne cjenkam, ako mi paše idem, ako ne ne idem, nek ste se vi sve pobahatile, čim je jedna digla cijenu odmah i druge, i ne usluga se nije popravila, nemojte nikom farbati oči, dao bog da plavi oglasnik propadne, jer na njemu nema kvalitetne cure, i onako one koje su pametnije imaju posla i bet njega
 
Takva je cijena bila, ja se s nikim ne cjenkam, ako mi paše idem, ako ne ne idem, nek ste se vi sve pobahatile, čim je jedna digla cijenu odmah i druge, i ne usluga se nije popravila, nemojte nikom farbati oči, dao bog da plavi oglasnik propadne, jer na njemu nema kvalitetne cure, i onako one koje su pametnije imaju posla i bet njega
Naravno da se cijene dizu jer SVE ide gore. Ne treba vam kvalitetetna cura, kupite si umjetnu vaginu i ustedit cete.
 
I koliko tamo platis? 300,400,500,600kn ili 2000 kn za sat? Jel iskesiras? Iskesiras. Jel ti omega ides na ege? Naravno da ne ides. Jel na ege dobijete sve ukljuceno, cisto i bez vremenskog pritiska? Ne bih rekla:)
Koliko citam ege vam je plavi na engleskom i na njega ide 2 posto ljudi ovdje . Ostatak pljuca kao i obicno..
To kaj one naplaćuju po 2000 kn, jer ima klijenata neču reći budala koji to puše, ali ne trebaš se uspoređivati s njima..
 
Čitam ove komentare i mogu samo nadodati svoje mišljenje.
Kako je jedan kolega neki dan napisao bio kod jedne ona na drogama ili pijana ne može primiti jer mu je veliki.
Onda bi bio red od nje kada se on skine da mu lijepo kaže sory uska i plitka sam tvoj je veliki i da mu vrati lovu, a ne zajebavati njega nemoj ov ako ovo me boli nemoj onako itd. Nego bi većina htjela primiti lovu da joj ne uđe. Ako ne možeš primiti svaku kitu onda se nemoj time baviti. I ne nije bitno koliko tko ima novaca u džepu bitno je da on tebi plati tvoju uslugu koju ti daješ i pošteno to odradiš ako je platio 30 min onda je 30 min a ne 15. Jer taj isti radi cijeli mjesec i daje tebi određeni iznos koji ti tražiš. Osobno se ne cjenkam ali tražim da za svoju lovu dobijem uslugu koju sam platio a ne pola. Toliko od mene pozz.
 
Čitam ove komentare i mogu samo nadodati svoje mišljenje.
Kako je jedan kolega neki dan napisao bio kod jedne ona na drogama ili pijana ne može primiti jer mu je veliki.
Onda bi bio red od nje kada se on skine da mu lijepo kaže sory uska i plitka sam tvoj je veliki i da mu vrati lovu, a ne zajebavati njega nemoj ov ako ovo me boli nemoj onako itd. Nego bi većina htjela primiti lovu da joj ne uđe. Ako ne možeš primiti svaku kitu onda se nemoj time baviti. I ne nije bitno koliko tko ima novaca u džepu bitno je da on tebi plati tvoju uslugu koju ti daješ i pošteno to odradiš ako je platio 30 min onda je 30 min a ne 15. Jer taj isti radi cijeli mjesec i daje tebi određeni iznos koji ti tražiš. Osobno se ne cjenkam ali tražim da za svoju lovu dobijem uslugu koju sam platio a ne pola. Toliko od mene pozz.
Pa evo... Ja sam netko kome NISTA nije problem. Ali ocekujem fer i korektan odnos. Nisam ga dobila na oglasu.
 
Da ciju ce gledat ,morat cemo i mi pocet svoje isto malo vise ,triba pocet naplacivat samu cinjenicu da imamo ciste rucnike prostor i sto se ne drogiramo i ne otvaramo pijane vrata . Vidis da takve imaju posla koliko god seru po njima isto traze broj 🤷🏼‍♀️ valjda to sad neki novi djir al prolazi a ne ja i ti na kavama i red bullu .. katastrofa pojma nemamo .đ.
Istina, zaokruzuj sve...
Ja cu stavit sat 2000 pa kad znam da netko dode bit ce to gospodin covjek... I to je MALO s obzirom za to sto vi za tu lovu dobijete kod drugih.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh