Napaljivanje preko mobitela

Da li ste ikada probali napaliti jedno drugo putem telefona? Mene to jako zanima da li funkcionira, a ne znam kako da pitam curu da li želi. Prijatelj mi je pričao kako njegova žena doslovno svaki put svrši kad čuje njegov glas, ako je negdje na službenom putu. Obavezno se svaku većer čuju i naplajuju. Da li je to zdravo za vezu ili je bolje pričekati pa navaliti kad dođeš doma?
Bila je 92 godina i kako se sve već otvorilo prema zapadu, jedan se poduzetnik otvorio je hot Line za žene jer je za muškarce već postojao.
Tamo sam radio 6 mjeseci dok crkva sa državom nije ipak dozvolila takvu moralnu raskalašenosti u Lijepoj našoj.
Dok ti ne postane posao zvuči interesantan,kreativan i sexualno uzbudljiv.

Koristim znanje u početku veze dobar je za probijanje leda a i mnogo toga naučiš kako i u kom trenutku zvučati samopuzdano,vladati situacijom i zadovoljiti #stranku.
Cilj je naravno imati svoj stil i stalne klijentice.
Viđati se uživo nije preporučljivo jer ključ vašeg odnosa leži u mašti.
Ako vidi kako izgledaš uživo možda joj se svidiš pa si u problemu a se ne svidiš gubiš novac.
Kad ti postane jako stresno napustiš taj posao.
 
Pozdrav, eto ima li ovdje stare ekipe koje se sjećaju SMS FLERT-a? Ste tad puno tipkali te se nalazili?
Kad se sjećam tih dana... Eh...
Bila je i preko teleksta išla neka stranica za dopisivanje
Pošalješ poruku i napišeš svoj broj pa se javiš nekom il ti se javi netko...
Mislim da su tad cure bile iskrene, željne prvenstveno druženja al sa dobrom spikom svašta se moglo tad...
Zato kaj smo koristili mozak,maštu snalaženje.
A danas sve je na dohvat ruke i zaglupili smo.
 
Zato kaj smo koristili mozak,maštu snalaženje.
A danas sve je na dohvat ruke i zaglupili smo.
Sve ide u smjeru virtualnog a sex je uvijek predvodnik revolucije.
Sex je danas puno drugačiji nego prije 30god.
Danas je tehnološki svjetlosnim miljama ispred vremena .
Nagonski zbog hormona želiš osvajati,jebati,prazniti se.Previše je nasilja u sexualnim odnosima,baš previše.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh