ZAGREB - Jel bio tko?

Šta je sa ovim oglasima na osobnim kontaktima, cure je nemoguće dobiti i nikad se ne javljaju, katastrofa
ma po meni je propo plavi oglasnik,imas njih 5-6 koje redovito rade i koje ce pola grada zarazit na kraju nazalost,npr erotik di se ona stigne oprat svaki put bio sam par puta u dvi godine ajmo rec i svaki put cekam malo dole zovem i kao svaki put je negdje morala il po kondome il nesto hahahaha a u biti odraduje nekog i cim zavrsi javi se,tako svaka ne odbija klijenta nijednog ako ne mora
 
Treba ic manje a jebavat ove brazilke i ostale s ege-a ako nista bar im je promet manji,ovo na oglasniku svaki debil moze platit 300-400kn haha
 
Treba ic manje a jebavat ove brazilke i ostale s ege-a ako nista bar im je promet manji,ovo na oglasniku svaki debil moze platit 300-400kn haha
U pravu si, mislim da cu se prebacit na ege, imam jos par favoritkinja na PO koje bi obisao ali te nemrem nikak dobit (mlada mama Laura i elokventna Iva). Mislim da su dobri komadi Stella bomba i teta Kim, ali one su vec kategorija EGE po cijeni (barem mislim). A i tema na forumu o brazilkama i ostalima je kvalitetna, sa dosta recenzija i preporuka. #VRIME JE
 
ma po meni je propo plavi oglasnik,imas njih 5-6 koje redovito rade i koje ce pola grada zarazit na kraju nazalost,npr erotik di se ona stigne oprat svaki put bio sam par puta u dvi godine ajmo rec i svaki put cekam malo dole zovem i kao svaki put je negdje morala il po kondome il nesto hahahaha a u biti odraduje nekog i cim zavrsi javi se,tako svaka ne odbija klijenta nijednog ako ne mora
Jos su cijene smijesne, nazvao lijepu zenu koja trazi 500 domacih za pola sata b2b. Ma daj molim te, vjerujem da je dobra milfara kako pisu po forumu, ali zabrijala je. A i usluga na PO je za kurac, cast iznimkama.
 
Jos su cijene smijesne, nazvao lijepu zenu koja trazi 500 domacih za pola sata b2b. Ma daj molim te, vjerujem da je dobra milfara kako pisu po forumu, ali zabrijala je. A i usluga na PO je za kurac, cast iznimkama.
meni se isto čini ta lijepa žena full zgodnom i privlačnom i po načinu komunikaciji i izgledu, ali kad kaže 500 da se trlja od mene samo, a navodno nema 36 nego 45 onda mi je to malo... khm. ne znam kako bi reagirala da joj dođem vidim da nema 46 nego daleko više i kažem da ću ostati jedino ako ga malo posisa... ali ovako... 500 kn za trljanje i malo na kraju ručno odrađivanje... mislim da bi svi trebali odjebati to, pa kad bi joj zagustilo, vjerojatno bi ga opet brzo počela primati, ali dok god ima ljudi koji su spremni dati 500 kn za malo trljanja... ona će samo to raditi iako se navodno prije jebavala sve u 16
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/tvoja-blondina-milf-oglas-5015231
Recenzija! Provjereno jucer!
Bio u zg-u nazvo u 16:25cca receno u pet dosao saceko posto sam bio u blizinu, (17:15) dolazak u stan
Upoznavanje ugodno,cistoca profi levl
Naravno najprije tusiranje cisti rucnici te "obavljanje posla"
Vrlo ugodna atmosfera od razgovora,prvog utiska od ulaska kroz vrata bez napetosti stresa...
Cijena prihvatljiva
Usluga vrhunska meni rekla da ima 45god,cca po meni 3-4 kg viska nista extra ugodna pod rukom 🙂
Oral bez,sex sa ,69 omogucen,ljubljenje moguce
"Kraj" u usta 😄
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh