ZAGREB - Jel bio tko?

Bio netko kod ovih?

0976206342

0976746890

[QUOTE="Kennedy, post: 162847, mem...ontakti/djevojka-23-god-oglas-5012398[/QUOTE]
Ovo je Silvia.
Na telefonu se javlja "baba iz bunara".

Kakve smo mi nadimke smislili. XD
 
Jel ima neka cura za druzenje s Simom u utorak uza bi 1-2 sata?
Samo da ne pozuruje voznju i da lipo i ljubazno sve!
Nisam bia na PO ima godina! Volio bi podrzat domace al da zbilja vridi!
Hvala unaprijed :) lp svako dobro zelim!
 
Ovo je Silvia.
Na telefonu se javlja "baba iz bunara".

Kakve smo mi nadimke smislili. XD
Ma razmisljam kod koje cu iduci puta, vec bio kod Nives prosla 2, a od ovih spremljenih brojeva sta imam, ili su im zgaseni brojevi, ili se ne javljaju. Razmisljao sam o Alex da ponovno kod nje, ali s obzirom da je i dalje anoreksicna, te se ne ljubi, ne isplati mi se iskreno.
 

0915632421
Ovo je Silvia.
Samo mi nije jasno zašto ima 2 oglasa.
Na telefon se i dalje javlja "baba iz bunara".

(Pišem ovo ponovno jer sam prethodno zeznuo link)
 
Ovo je Silvia.
Samo mi nije jasno zašto ima 2 oglasa.
Na telefon se i dalje javlja "baba iz bunara".

(Pišem ovo ponovno jer sam prethodno zeznuo link)
možda zato jer je ženska neugledni gnom za kojeg jebat i još platit trebaš imati manjak samopoštovanja ili jednostavno očajnik
ako se slučajno okreneš na vratima, idu salve verbalnih uvreda i telefonski poziv iz bunara
jbte kao da si u filmu Davida Lyncha
 
možda zato jer je ženska neugledni gnom za kojeg jebat i još platit trebaš imati manjak samopoštovanja ili jednostavno očajnik
ako se slučajno okreneš na vratima, idu salve verbalnih uvreda i telefonski poziv iz bunara
jbte kao da si u filmu Davida Lyncha
Ta cura nije nikakav neugledni gnom.
Ona je sasvim ok, a kad se skine pa joj vidiš tijelo, onda je super. Meni je ona iskreno lijepa. Pogotovo bez pisringa na licu.

A ti šuti jer ju nisi ni vidio kako sapada. Samo si došao, pogledao ju u toj robi koja ti se nije dopala pa si odustao.

"Baba iz bunara" je neka druga osoba koja se javlja na telenon, a ne cura koja radi.
 
možda zato jer je ženska neugledni gnom za kojeg jebat i još platit trebaš imati manjak samopoštovanja ili jednostavno očajnik
ako se slučajno okreneš na vratima, idu salve verbalnih uvreda i telefonski poziv iz bunara
jbte kao da si u filmu Davida Lyncha

I još nešto.
"Ova je ružna, ona smrdi, tko to jebe ..."

Pa jebe njih sve netko, jer da ih nitko ne jebe, onda nebi ništa ni zaradile pa se nebi ni bavile ovim poslim.
Ona koju nitko neće jebat, ta odustane od ovog posla jer ništa ne zaradi, a treba platiti i najam apartmana i sve.

Ako tebi neka ne paše, to ne znači da i drugima ne paše.

I zar ti zbilja misliš da je ista cura svaki put jednako rapoložena, jednako dotjerana i jednako tjelesno uvježbana?
Naravno da nije.

Daj se probaj ti prodati pa da vidimo hoće li za tebe koja žena platiti.

A da si jebač i macan, onda nebi ni zvao cure iz oglasnika, nego bi jebao po okolo komade za badava.
 
E ljudi, dakle ima cura pod oglasom "Silvia" umjesto koje se na telefon javlja "baba iz bunara".

Isto tako se u prethodnim komentarima spominje oglas "Silvia milf", a tu se radi o nekoj starijoj ženi.

Da nije ta "Silvia milf" ona "baba iz bunara" koja se zavlja na telefon kod oglasa "Silvia".

Ako ima netko da se siječa, pa da nam može potvrditi ili opovrgnuti moju teoriju.
 
E ljudi, dakle ima cura pod oglasom "Silvia" umjesto koje se na telefon javlja "baba iz bunara".

Isto tako se u prethodnim komentarima spominje oglas "Silvia milf", a tu se radi o nekoj starijoj ženi.

Da nije ta "Silvia milf" ona "baba iz bunara" koja se zavlja na telefon kod oglasa "Silvia".

Ako ima netko da se siječa, pa da nam može potvrditi ili opovrgnuti moju teoriju.
Silvia milf je osoba za cim se kaze silvija na forumu zna se o kom se prica. Zeni koja ne preferira klasicni seks nego lize supak i sipu racku ko da sutra ne postoji. Ne znam zasto razvijas ikakvu teoriju. Vidim da ih je nekoliko pisalo o toj sto se baba javi, a i imas recenzije o pravoj silvi
 
Silvia milf je osoba za cim se kaze silvija na forumu zna se o kom se prica. Zeni koja ne preferira klasicni seks nego lize supak i sipu racku ko da sutra ne postoji. Ne znam zasto razvijas ikakvu teoriju. Vidim da ih je nekoliko pisalo o toj sto se baba javi, a i imas recenzije o pravoj silvi
Ajmo "pravu" Silviju zvati od sada "Silvia milf" jer je to nedvosmialeno.

Pa gledaj, to je samo teorija za sada.
Ako si ti bio kod Silvije milf, možeš li nam reći kakav ona ima glas i bi li ga ti povezao s glasom "babe iz bunara"
 
E još nešto.
Kao da sam jednom zvao oglas "Crna pantera" te mi se isto javio čudan glas.

Može li netko reći kakav glas ima Crna pantera?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh