BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nemojte se uvrijediti, govorim o sebi najvise.

Aktivan sam, imam sta dzabe guziti, ali pozelim malo sa strane da "omastim brke", nadjem, obicno kad odem trazim Oral samo i to je to.
Dva puta sam ulazio u nesto vise i uvjek se posle toga osećam jadno.

Najbolje mi je bilo kod jedne male Nine u istočnom Sarajevu, imala je HR broj koji je posle bio nedostupan. Rekla je da je iz Srbije rodom.
Javi se u pp
 
Eh ovako decki,necu okolisat,zadnjih godinu sam zapekao,tako da bi mi ihtno trebala neka jeftinjara za oral ili sta vise ali samo na podrucju unsko sanskog kantona(Bihac,krupa,kladusa,cazin) moze brojeve ili kontakt privatno jer moram malom da udovoljim vec dugo puca u prazno.
 
Eee raja, ovako da podjelim i ja svoje iskustvo sa sarajevskim prodavacicama ljubavi haha
Nova otoka plavka- regularna 100%, nece zajebati, mozete se uvijek cjenkati sa njom,sto se izgleda tice jest malo punija
Ela- anoreksicarka haha nije losa, nece zajebati, ali mislim da ne vrijedi davati pare za nju
Kosevsko brdo- za stoju jebes koliko mozes, debela, razvaljena ali nece zajebat, imao sam poslije nje blue balls
Zenica plavka pletenice-jebe se ko luda, ljubi se, pusi bez kondoma. U faci nije nesto ali ima sise.
Suzy-nije htjela sa mnom jer sam mlađi, ona kao radi samo sa starijom gospodom.
Grofica-isto tako neće da se dogovorimo, kad je nazovem pravi se luda da se ne bavi tim poslom. Ne znam kako da je ubjedim, ako ko zna nek mi piše.
Ti meni zenicu, ja tebi Groficu…
Javi se pvt
 
Nemojte se uvrijediti, govorim o sebi najvise.

Aktivan sam, imam sta dzabe guziti, ali pozelim malo sa strane da "omastim brke", nadjem, obicno kad odem trazim Oral samo i to je to.
Dva puta sam ulazio u nesto vise i uvjek se posle toga osećam jadno.

Najbolje mi je bilo kod jedne male Nine u istočnom Sarajevu, imala je HR broj koji je posle bio nedostupan. Rekla je da je iz Srbije rodom.
E ti si baš lik onako otvoreno sve rekao :)
Da, iako nisam nikad plaćao za sex ponekad mi prigusti žešće pa pomislim da potražim, ali skoro sam definitivno zaključio šta nedostaje ovom plaćanju, nema muke, nema nagovaranja, nema flertovanja i ne možeš joj lizati :p i šta mi onda to dođe :) isto ko kad odeš na pijacu i kupiš ribu...nije isto kad je uloviš a mučio je uzvodno pa namotavao pa špenovao :)

Možda za oral to dobro kažeš, i ove erotske masaže sa happy end :) onako čisto ugodnije je :)
 
  • Like
reagiranja: BLX
Nemojte se uvrijediti, govorim o sebi najvise.

Aktivan sam, imam sta dzabe guziti, ali pozelim malo sa strane da "omastim brke", nadjem, obicno kad odem trazim Oral samo i to je to.
Dva puta sam ulazio u nesto vise i uvjek se posle toga osećam jadno.

Najbolje mi je bilo kod jedne male Nine u istočnom Sarajevu, imala je HR broj koji je posle bio nedostupan. Rekla je da je iz Srbije rodom.
Nina pusi samo ali, jecnema od prosle god nikako. Ima li neko slicno nesto
 
Evo jedna recenzija iz Sarajeva.

Nasao sam broj na super oglasima, 20 god, atraktivna i to. Zvao, ne javlja se, vise puta. Zovem sljedeci dan i javi se, kaze kod malog bosmala. Moras ponijet svoju zastitu. Cijena 80km 30 min, za duze nisam ni slusao cijenu.

Brz dogovor, nasao je lako. Niska je, oko 160cm, tamnija je ali mozda je pocrnila na suncu i taman je stancic. Ima 20 godina, utegnuta je sva, sise odlicne i sve ostalo top. Dao sam joj pare, kaze skini se i pita hocu li oral ali sam odbio jer mi se to ne svida, mada sam trebao da vidim sta zna mala. Pita kako zelim ja na njoj ili ona na meni pa sam rekao ja cu na tebi. Odlicno je nju jebat i brzo sam svrsio za nekih 5 min. Nije aktivna, samo lezi i tjt ali ovo sve ostalo je vrh. Nece da radi nikakve posebne fetishe. Nema ljubljenja, nema anal.

Sve u svemu nije bilo lose, prva placena mi je bila ali sam zakljucio da to nije za mene.
Moze broj od ove i meni treba prva niko neda broj :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh