BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ma ko ga zna i meni djeluje da ima...jedne slike na viberu druge u oglasu. Kaze da je djevojka a ajde ga znaj. Nikako naletiti na nesto sto vrijedi novca kojeg ostavis, sve debelo neuredno ilu preskupo
Ja joj se javio jedno veče i dobio video poziv i pokazivala mi je sise i pičku da dokaže da je žensko, pa sad šta zaključiti ...
 
Ma ko ga zna i meni djeluje da ima...jedne slike na viberu druge u oglasu. Kaze da je djevojka a ajde ga znaj. Nikako naletiti na nesto sto vrijedi novca kojeg ostavis, sve debelo neuredno h

Ja joj se javio jedno veče i dobio video poziv i pokazivala mi je sise i pičku da dokaže da je žensko, pa sad šta zaključiti ...
Onda je veoma ruzno zensko hahaha ja dosao kad je otvorila/o vrata samo sam se okrenuo i otisao ja i dalje mislim da je musko ako neko ode nek javi konacan reZultat :D
 
Suzy-nije htjela sa mnom jer sam mlađi, ona kao radi samo sa starijom gospodom.
Grofica-isto tako neće da se dogovorimo, kad je nazovem pravi se luda da se ne bavi tim poslom.
Suzy ti je bilo musko prije pa eto bolje mozda sto i nisi....grofica je uvijek korektna i konkretna, ili si pisao i dogovarao gluposti ili je imala posla ...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh