BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Evo da i ja napišem! TAKI sa ege,simpa cura i to je sve,gfe ni približno,oral sa,sise 0 bodova,picu malo samo dotakneš odmah se izmiče. Sex,nabiješ jače odmah se buni, ma katastrofa! Poka sata 700 naših,tj uzeo sam i frendicu pa je bilo 1400,a ona još gora,a kontakta između njih dvije ne da nema,nego nema! Kod dogovora sve može,kad daš pare,druga pjesma!Engleski neznaju beknuti! Eto nije za preporuku! Možda netko ima bolje iskustvo al moje je jako loše,šteta para!
 
Haha ja sam bio primjetio sam to, ali onako preiznerviran da odustanem dođem do nje nakon tuša ona jede čips bila je skroz bez energije iscrpljena od puta, a tijelo joj kao kod curice slabašno pitam je za godine kaže ima 23 onda sam je nahranio spermom i malo se rashladio pa pošao jer mala ne zna beknut engleskog.
Ima kod nje svrsavanje u usta bez nadoplate?
 
Evo da i ja napišem! TAKI sa ege,simpa cura i to je sve,gfe ni približno,oral sa,sise 0 bodova,picu malo samo dotakneš odmah se izmiče. Sex,nabiješ jače odmah se buni, ma katastrofa! Poka sata 700 naših,tj uzeo sam i frendicu pa je bilo 1400,a ona još gora,a kontakta između njih dvije ne da nema,nego nema! Kod dogovora sve može,kad daš pare,druga pjesma!Engleski neznaju beknuti! Eto nije za preporuku! Možda netko ima bolje iskustvo al moje je jako loše,šteta para!
Piši recenziju na EGE, ove su se počele ponašati kao neke domaće 😭
 
Bio jucer. Dogovor lagan i brz, apartman uredan, rucnik cist. Odmah cu reci da je ovo bilo najbolje iskustvo koje cu ikada doziviti. Ona i cimerica, ne znas koja je ljepsa, mirisljavija, utegnutija i sa boljim tetovazama i silikonima. Bolje su nego na slikama. Docek u sexy donjem rublju, s vrata krenu ljubiti, nasmijane skroz. Brzo tusiranje i krenemo. Puse zajedno na koljenima, ljube se dok je kita izmedu usana i jezika, lizu jaja, ruke svugdi, jedna zna deepthroat i koristi ga besramno dok se druga zabavlja niže. Prvi pucanj jako brzo po licima, smiju se i gledaju u oci dok spricas. Zacudilo me da sam uspio trajati nekoliko minuta uz sve to (high five samome sebi). Kratko pranje i odmah krece nova tura. Nova tura pusenja, ali sada na krevetu, obje okrenute tako da ih mogu prstenjaciti kao priprema za akciju. Picici uski, mirisljavi, ma divota. Skoro sam zagnjurio glavu i cijele ih izlizao od šupka do pupka, ali je strah od bolescina bio jaci pa sam preskocio. Akcija, dok jedna skace po meni kao da sutra nema, druga me cijelog izlizala dok se trljala o mene. Slicna akcija kada su zamjenile mjesta, doggy sa jebenim twerkanjem dok mi druga s leđa lize uho i eto novog spricanje po sisama i licima. Na odlasku poljupci, 15ak minuta kasnije poruka kako je bilo super
Ponudi im 400 i uzivaj. Zna biti malo nespretno ali ako nisi, stavi i tu kvačicu.
 
Era ieri. Sistemazione facile e veloce, appartamento pulito, asciugamani puliti. Dirò subito che questa è stata la migliore esperienza che abbia mai avuto. Lei e la sua coinquilina, non sai quale sia più bella, più profumata, più stretta e con tatuaggi e siliconi migliori. Sono meglio che nelle foto. Accogliendosi in lingerie sexy, iniziano a baciarsi dalla porta, sorridendo completamente. Una doccia veloce e si parte. Si baciano insieme in ginocchio, si baciano mentre il cazzo è tra le labbra e la lingua, si leccano le palle, le mani dappertutto, uno conosce la gola profonda e lo usa spudoratamente mentre l'altro si diverte sotto. Il primo colpo molto veloce sui volti, ridendo e guardandosi negli occhi mentre schizzate. Sono rimasto stupito di essere riuscito a durare qualche minuto con tutto ciò (dai il cinque a me stesso). Inizia subito un breve lavaggio e un nuovo tour. Un nuovo giro di fumo, ma ora sul letto, entrambi girati in modo da poterli telefonare come preparazione all'azione. Figa stretta, profumata, bella. Ho quasi seppellito la testa e li ho leccati tutti dal culo all'ombelico, ma la paura del dolore era più forte, quindi ho saltato. L'azione, mentre uno mi salta addosso come se non ci fosse un domani, l'altro mi leccava dappertutto mentre si strofinava contro di me. Un'azione simile quando si sono scambiati di posto, a pecorina con un cazzo di twerking mentre l'altro mi leccava l'orecchio da dietro e c'era un nuovo schizzo sulle mie tette e sui miei volti. All'uscita baci, circa 15 minuti dopo il messaggio che era fantastico
Iside i drugi stanar kako se zove?
 
Jeli itko bio kod ove?
 
Vidim da vas ima koji redovito posjecujete cure s ege pa imam pitanje za vas. Vidim po vasim pricama da uvijek ide sve po istoj sabloni - oralni, vaginalni, svrsavanje pa opet sve jos jednom. Jel to neko nepisano pravilo da uvijek ide tako? I sto ako platis sat vremena a svrsis dva puta u recimo 20 minuta? Gotovo ili mozes vise puta pucat sve dok ne prođe sat vremena?
 
Vidim da vas ima koji redovito posjecujete cure s ege pa imam pitanje za vas. Vidim po vasim pricama da uvijek ide sve po istoj sabloni - oralni, vaginalni, svrsavanje pa opet sve jos jednom. Jel to neko nepisano pravilo da uvijek ide tako? I sto ako platis sat vremena a svrsis dva puta u recimo 20 minuta? Gotovo ili mozes vise puta pucat sve dok ne prođe sat vremena?
Možeš ostati gledati tv i ležati.
 
Picici uski, mirisljavi, ma divota. Skoro sam zagnjurio glavu i cijele ih izlizao od šupka do pupka, ali je strah od bolescina bio jaci pa sam preskocio.
A nije te strah kad ti puše bez kondoma? Ja sam pokupio tako chlamydiu i trebale su mi dvije ture sumameda da se oporavim. Od onda uvijek sve sa kondomom. Od lizanja nisam nikada ništa pokupio (naravno nije nemoguće, ali je puno manja šansa).
 

Aleksandra 432347 pišite broj radi lakšeg pretraživanja. Lažne slike. Cura pijana smrdi iz usta, ne želi se tuširati iako sam se dogovorio. Okrenuo se i otišao. Bježi.
 

Cura kao na slikama, odlično dupe, koža, lagan dogovor. Zna engleski solidno. Oral s gumicom, no nisam ništa konkretno ni dogovarao niti inzistirao

Zatim umjesto ove:

Sam dobio ovu

Ali sam ostao. Također lijepa ženska, kao na slikama ako ne i ljepša (mlađa cura).

E tu je dogovor bio teži. Prvo je trebalo dugo da odgovori na poruke pa sam ošao mary, ali s ovom dogovorio za sutra prijepodne. Dosta zajebancije oko ulaza gdje/šta kako, treba strpljenja (ne kuži/kuže baš engleski), te pred samim ulaskom mi se javila s drugog broja i dočekala me fernanda. Alexia mi dan ranije rekla ništa od gfe, no ova fernanda je na kraju pušila bez kondoma i ljubila se...

1150kn/150e kod obje za 30min
 

Lyly 381843
komunicirao sa dva broja i u jednom trenutku komunikacija stane, fake ili? Netko bio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh