BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako je neko dao 200 eur za sex u Bosni nek se okaci o prvu banderu.
Over and out.
ko ima dat ce, ko nema drkat ce.. :) zbog takvih koji imaju i daju (iako cure ne vrijede toliko) i jesu napumpane cijene.. a imamo takvih, politicari, kojekakvi tajkuni koji daju 1000e za noc samo da bi kolegama pricali o tome.. no nije to samo kod nas tako.. i na zapadu imas za jebat od 30e do 600e..
 
Ovdje 90% ljudi ima srozane kriterijume i trazi bilo sta samo da je jeftino da ga ubaci, nebitno je li ciganka, prljava, musko cross dresser, trans itd i onda se nakace Lani da spusti cijenu jer je ona jedino zensko i samim tim luksuz za njihov kriterijum a nemaju novac koji ona trazi.
Ne razumijem zasto bi neko sam sebe ogranicavao na Lanu kad moze uzeti jedan dan iz BL do ZG i naci bolju za isti novac ili iz Bijeljine do BG...
Valjda je smisao hobija da se ne stedi na parama i da se obidje sto vise a ne da se ide kod jedne non stop kao da ces da je zenis ili sta...
Ja sam nekad mislio otici, ali kad vidim da ima instagram i da se prosipa hvaleci se da uzima par hiljada dnevno, da su joj mup jarani, stimajuci neke termine itd....
Isto ona Debela 90+kg sto za sebe kaze da je bucka i trazi 200E i sliku
Nezavisno od toga da li je cijena 20 ili 200eura, nema potrebe da se neko ograniciva na njih. Zato i jesu cijene visoke jer imaju grupu stalnih klijenata koji idu samo kod njih po 10-20px i dolaze i dalje.
 
Gdje je nestala bucka iz Banjaluke.Ima li neko njen broj?
Nije aktivna već 4 dana, ne bi me čudilo da je pala jer je vodila jako agresivnu kampanju na više oglasnih platformi. Ugašen je oglas na CoL i na EEG. A mijenjala je često i Instagram profile. Možda curi treba pauze, ili se zaljubila. U zadnje vrijeme je postavljala na WhatsApp neke drage porodične priče kao i emotivne neke detalje kroz koje prolazi. Radi sa više brojeva, al' ne tražite uzalud brojeve. Ima i ona profil na ovome forumu, tako da zna šta se dešava u komšiluku...
 
Nije aktivna već 4 dana, ne bi me čudilo da je pala jer je vodila jako agresivnu kampanju na više oglasnih platformi. Ugašen je oglas na CoL i na EEG. A mijenjala je često i Instagram profile. Možda curi treba pauze, ili se zaljubila. U zadnje vrijeme je postavljala na WhatsApp neke drage porodične priče kao i emotivne neke detalje kroz koje prolazi. Radi sa više brojeva, al' ne tražite uzalud brojeve. Ima i ona profil na ovome forumu, tako da zna šta se dešava u komšiluku...
Pozz drug, ti najbolje poznajes stvari na forumu.
Imas li slucajno damu od 40 tak godina za preporuciti. Bas je hitno😊
 
  • Like
reagiranja: BLX
Ima li šta u Banja luci ako ima neko kontakt neka pošalje ovi sto nude razmjenu to sve obeća pa ništa ako ima neko nešto bio bih mu jako zahvalan
 
1. Medina 45...prema zenici...davno bilo :),
2. Nella, sarajevo 23g...suknjica...bretelice...ah ta mladost...
3. Plavuša s velikim sisama...birao nju od 5 cura u rajlovcu...davno bilo
4. Travničanka...50g "sine, sine, sine" hahah
5. Muky, na jednom velikom raskršću :p
6. I dan danas je viđam...šta se desi s nakom ženom....
7. Debela iz Zenice...5-6 puta bio...bilo skoro pa džaba
8. Starka neka...ne vaja kurcu
9. Suzi, Sarajevo
10. Beky, Sarajevo...bila vrh
11. Jaranica od ove prethodne...karo 2-3 puta
12. S tetovažom leptira cigančica...
13. Adela Mostar
14. Koka 17,9 godina haha
15. Minchy Sarajevo...10 puta guzio
16. Plava starka Otoka
17. Plava starka iza Parlamenta
18. Starka nikakva iznad BBi
19. U zenici kod zatvora plavka...kurcu ne valja
20. Hrasno soliter, plavka 50+....extra riba
21. Kod Bosmala
Ne mogu se trenutno više sjetit...mislim da je to to otprilike
13 Kontakt?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh