ZAGREB - Jel bio tko?

Ne treba mi tražilica, prepoznao sam po oglasu . To ti je ona cura koja se inače oglašava kao Vikica , nude se kao masaže , ali u biti samo klasika 500 pola sata , oral i sex . Mlada cura , malo jača (netko bi rekao deblja), ali tko sam ja da prosuđujem . nekom debela, nekom aman-taman , većih atributa , grudi 4-5 (dosta dobre i pune) , veća guza i bokovi . Lijepa je u licu .

Lokacije mijenja od Galerije, Vrapče, Savica .

Može se probati , cura je mlada i za ljubitelje malo punijih djevojaka ne mora biti loš izbor .
Ovo je isto njezin oglas s drugim slikama .

 
Ne treba mi tražilica, prepoznao sam po oglasu . To ti je ona cura koja se inače oglašava kao Vikica , nude se kao masaže , ali u biti samo klasika 500 pola sata , oral i sex . Mlada cura , malo jača (netko bi rekao deblja), ali tko sam ja da prosuđujem . nekom debela, nekom aman-taman , većih atributa , grudi 4-5 (dosta dobre i pune) , veća guza i bokovi . Lijepa je u licu .

Lokacije mijenja od Galerije, Vrapče, Savica .

Može se probati , cura je mlada i za ljubitelje malo punijih djevojaka ne mora biti loš izbor .
Sve ja to znam,nego njemu sugeriram kako da malo vise sazna o oglasu…😃
 
Bio ja proslu subotu. Prostor 10/10, okrenula je prdaru prema meni i popusila mi kurac, al bez kondoma zaboravi. Cura je iz spanjolske, prica engleski i jebeno je pristojna ponudi cugom, na kraju popricate malo. Brijem da mi je rekla da uskoro ide u split ili rijeku, tak da ak mislis nemoj cekat previse. Cijena je malo too much, za pol cuke 8 glavi uzme.
Kaj je s Marsa opala. Cuj pol čuke 800 kn. Kaj sere onda da je oral bez kondoma? Meni napisala kao oral bez sex sa, ali ne znam mislim da preskačem hvala na odg. Jedino ako je ona skupina koja pusi bez ali pod uvjetom ds se tušira kod nje. A kolko puta možeš svrist u 2h ili ti da 1 a drugi naplati kako neke znaju
 
Kaj je s Marsa opala. Cuj pol čuke 800 kn. Kaj sere onda da je oral bez kondoma? Meni napisala kao oral bez sex sa, ali ne znam mislim da preskačem hvala na odg. Jedino ako je ona skupina koja pusi bez ali pod uvjetom ds se tušira kod nje. A kolko puta možeš svrist u 2h ili ti da 1 a drugi naplati kako neke znaju.

Meni je isto pisala da je bez kondoma, al to ti neki njen pimp napise sam da dodes, ona nece bez. Ak oces bez onda preskaci. Mozes otic pa pitaj ak sa tusiranjem moze. Meni je ponudila tus cim sam uso. Ja sam jednom jaja praznio, al je radila na tom skoro pol cuke.
 
Kaj je s Marsa opala. Cuj pol čuke 800 kn. Kaj sere onda da je oral bez kondoma? Meni napisala kao oral bez sex sa, ali ne znam mislim da preskačem hvala na odg. Jedino ako je ona skupina koja pusi bez ali pod uvjetom ds se tušira kod nje. A kolko puta možeš svrist u 2h ili ti da 1 a drugi naplati kako neke znaju
Inace vozim bolt ovak kad vremena ulovim, prije cca cuku vremena sam vozio neku dvojcu njoj 😂
 
Jel ima itko kome je ona crna cura kod holdinga dala da joj poliže bilo šta na tijelu, ljubi je, prstenjači i slično.. Jel samo meni ne da ili...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh