Dominantna Boginja

Zena je top, radi sve, mozes sa njom sta hoces. Ima koju godinu ali izgleda top za godine sisa vrhunska. Samo nema potrebe tolko love dati. Daje ono i đabe na swingerskoj plazi u Rovinju. Tamo je cijelo ljeto mozes je uhvatit i u swingerskim klubovima po Rovinju. A ako nisi za tu igru onda ti ostaje da platis. Al da je dozivljaj vrhunski, definitivno je. Naravno tko voli no limite sex.
Jel daje u dupe
 
Ma ona daje sve,njoj možeš raditi šta hoćeš,ona lupa nerealne cifre,ali kada dođeš dogovori se razumna cijena.Ona je stvarno nimfomanka i voli kurac.Samo šta nosite kondome jer ona ih većinom nema i ona u biti forsira bez.Ja uvijek kada sam išao kod nje nosio sa sobom i ona me uvijek pita pa ajmo bez ali ona stvarno nije za to.Ali kao iskustvo dobra,jedino joj faca nekad varira jer se dosta botoksira
 
ekipa pozdrav, prva prijava na forum samo zbog dotične dame. Kad se vrati u Hr idite i doživite ono čemu se nadate. Bolja nego na slikama, obuče što odabereš iz garderobe,ko ima muda vodit igru. Ni blizu joj niti jedna nije. Radi sve i možeš jebat di oćeš i kako oćeš. Odite
 
Bok nisam bas iskusan sta se tice keksa dali se isplati ic u nje da me nauci mislio sam ovih dana kad skupim 500 pa ako ko moze rec nesto ako je bio nedavno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh